18.12.2018
5 3

Що таке амінокислоти

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
Що таке амінокислоти
Активне зростання м'язів спортсмена не можна уявити без додаткових амінокислот. Вони є будівельними частками білків в організмі, що і робить тіло спортсмена рельєфним і дуже привабливим. Крім цього не менш важлива достойність, амінокислоти зміцнюють м'язову тканину, відновлюють організм після важких навантажень і активно позитивно впливають на схуднення.
 До натуральних добавок, які не здатні заподіяти ніякої шкоди, відносять популярні амінокислоти. Вони синтезуються в натуральному вигляді нашим організмом, але їх кількості недостатньо для тих, хто займається бодібілдінгом. Всього відомо 20 амінокислот, кожна з яких несе свою певну користь. Але існує дев'ять таких, без яких нормальна життєдіяльність неможлива, їх називають незамінними. 

Типи амінокислотних комплексів

  • Вільна форма – це такі амінокислоти, які моментально всмоктуються в кровоносні судини і не вимагають додаткового перетравлення травною системою. За рахунок цього вони здатні дуже швидко проникнути в м'язи і передбачити м'язовий катаболізм.
  • Гідролізована форма – найшвидші в засвоєнні організмом, активно живлять м'язову тканину і є основною всіх анаболічних реакцій.
  • BCAA, які ще називають « м'язовими амінокислотами, адже саме вони найбільш позитивно впливають на ріст м'язової тканини.
  • Ді-і тріпептідні амінокислоти живлять м'язи і активують анаболічні реакції.
Будь-які амінокислоти відмінно комбінуються з іншими продуктами спортхарча , але далеко не все можна спільно використовувати і тим більше змішувати. Для додаткової консультації краще звернутися до фахівців нашого магазину спортивного харчування Bcaa.

Користь амінокислот

  • вони відмінно підвищують сили і витривалість на тренуванні, що прискорює набір м'язової маси;
  • швидко відновлюють організм, усувають біль після тренування;
  • відмінно збагачують раціон харчування корисними компонентами;
  • активно усувають відчуття голоду;
  • спалюють зайвий жировий прошарок , прискорюючи метаболізм.

Як приймати амінокислотні комплекси?

Правильний прийом залежить від вашої мети. Якщо ви хочете наростати м'язову масу і виглядати краще, ідеальний час для вживання амінокислот – це до і після тренування, після пробудження вранці. Якщо вам потрібно швидко схуднути, продукт слід приймати частіше. Універсальне дозування – не менше 5 грам. 

Найпопулярніші продукти

Асортимент амінокислот на ринку спортивного харчування вражає, але ось процес вибору якісного і корисного комплексу часто виявляється великою проблемою. Які ж продукти вважаються найпопулярнішими і завоювали довіру професіоналів? Це такі амінокислоти, як Whey Amino Tabs 2000 і Amino Max Hydrolysate від Maxler, Mega Amino 3200 від бренду BioTech і таблетки Amino 5600 від відомого виробника Scitec Nutrition.

Інші корисні статті:

Перейти до покупок

Відгуки про Що таке амінокислоти 3

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Общепознавательная, хорошая статья. Спасибо за информацию..

Статья, как статья.

Хотелось бы побольше информации, но а так норм

Інші корисні статті