Червоний дріжджовий рис

Фільтри
Код товару: 29472
Red Yeast Rice 600 mg 120 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  120
Код товару: 31787
Red Yeast Rice 600 mg 240 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  240
Код товару: 32162
Solgar, Red Yeast Rice, 120 Vegetable Capsules
Solgar США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32482
Solgar, Red Yeast Rice, 60 Vegetable Capsules
Solgar США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32635
Puritan's Pride, Red Yeast Rice 600 mg, 60 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  гелеві капсули швидкого вивільнення | в капсулах
Код товару: 33089
Now Foods, Red Yeast Rice (Красный Дрожжевой Рис) 1200 mg, 60 Tablets
NOW Foods (USA) США,  в таблетках
Код товару: 33090
Now Foods, Red Yeast Rice (Красный Дрожжевой Рис) 600 mg, 60 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 33210
Now Foods, Red Yeast Rice (Красный Дрожжевой Рис) 600 mg, 120 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  вегетаріанські капсули | в овочевих капсулах | в капсулах

Причиною виникнення проблем із серцево-судинною системою, розвитку гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфарктів та інсультів є підвищений рівень холестерину. Це слово вже давно асоціюється із виникнення труднощів зі здоров'ям. Розберемося у питанні докладніше.

Що таке холестерин?

Холестерин — це хімічна сполука, що має складну структуру, яка відноситься до класу ліпідів. 80% цієї речовини виробляється в печінці, а 20% надходить до організму з їжею.

Він існує у кількох формах, які мають на організм протилежну дію.

  • “хороша” — ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ) потрібні організму для синтезу гормонів та формування мієлінових оболонок, які покривають провідні нервові пучки, забезпечують адекватну роботу репродуктивної та нервової систем;
  • “погана” — ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ), які відкладаються на стінках судин, формуючи так звані холестеринові бляшки. Ці бляшки закривають просвіт і ускладнюють потік крові, внаслідок чого розвиваються різні порушення роботи серцево-судинної системи.

Підвищений холестерин — що робити?

Коли лікар діагностує підвищений рівень холестерину у пацієнта, він рекомендує насамперед скоригувати спосіб життя та раціон харчування. Необхідно відмовитися від куріння та вживання алкоголю, збільшити фізичні навантаження та переглянути свої харчові звички. Зменшити рівень вживання солі та жирної смаженої їжі, додати більше овочів, фруктів, клітковини, вітамінів та мінералів.

Якщо це не допомагає, тоді доводиться вдатися до призначення медикаментозної терапії, але окрім позитивного впливу, вона також має великий список побічних ефектів.

Тому часто вибір схиляється на користь альтернативних способів, наприклад, застосування рослинних харчових добавок, що також знижують рівень холестерину. Одним із таких способів є засоби на основі червоного дріжджового рису.

Червоний дріжджовий рис бореться з підвищеним холестерином понад 2000 років

Червоний дріжджовий рис — це ефективний засіб зниження рівня холестерину. Історія його застосування корінням сягає часів Стародавнього Китаю. Понад дві тисячі років тому китайські лікарі застосовували його щоб “наповнити кров енергією та оживити тіло”. На сучасний лад це перевели б, як “поліпшити кровообіг”.

Цей засіб отримують шляхом бродіння (ферментації) рису з дріжджами виду Monascus purpeus. В результаті утворюється хімічна речовина, що інгібує ГМК-КоА-редуктазу — фермент, який регулює синтез холестерину у печінці. При блокуванні активності цього ферменту знижується вироблення холестерину організмом.

Американські вчені вивчили властивості червоного дріжджового рису та навчилися синтезувати його в лабораторних умовах. Так з'явився препарат Ловастатин – один із перших синтетичних засобів для лікування атеросклерозу.

Кому буде корисний червоний дріжджовий рис?

Застосовувати засоби, що знижують рівень холестерину, необхідно тільки тим, у кого він підвищений, попередньо проконсультувавшись з лікарем.

Профілактикою розвитку захворювань серцево-судинної системи буде: відмова від куріння та вживання алкоголю, ведення активного способу життя, регулярний спорт, зниження рівня стресу, восьмигодинний сон та правильне харчування.

Але не можна забувати і про схильність до певних захворювань, що супроводжує кожного з нас протягом усього життя. З підвищеним холестерином часто зустрічаються:

  • люди, які страждають на цукровий діабет та гіпотиреоз;
  • жінки в менопаузі або ті, що приймають гормональні контрацептиви протягом тривалого часу;
  • чоловіки після сорока років;
  • люди, які страждають на ожиріння;
  • люди, що мають шкідливі звички, зокрема, пристрасть до куріння.

Людям з цих категорій слід дбайливо ставитися до свого здоров'я і у разі розвитку захворювання, застосовувати заходи, що знижують рівень холестерину з самого початку, щоб вирішити проблему на корені. Найкращим натуральним рослинним засобом для таких випадків є червоний дріжджовий рис.

Як замовити червоний дріжджовий рис?

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-яку харчову добавку за вигідною ціною всього кілька кліків. А також оформити доставку до будь-якої точки України.

Для цього вам необхідно обрати вподобаний товар на сайті і додати його у свій “кошик” покупок. Далі визначитися зі способом оплати та вказати адресу доставки.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, але також будемо раді бачити вас клієнтами наших офлайн магазинів, якщо вам зручніше буде забрати замовлення самостійно.

У випадку, якщо у вас виникнуть питання в процесі оформлення замовлення або вибір товару, можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, вони із задоволенням проконсультують вас і допоможуть обрати саме те, що вам потрібно.