Спортивне харчування для чоловіків

Спортивне харчування для чоловіків: що потрібно приймати

Вибираючи препарати для спортсменів, складно не розгубитися – адже у продажу представлено багато різновидів і брендів. Не купуйте харчування в невеликих кіосках і випадкових торгових точках. Навіть якщо ціна здається дуже привабливою. Краще вивчити асортимент спеціалізованого надійного магазину - тут представлений якісний сертифікований товар, а компетентні консультанти готові допомогти з вибором. Підбираючи спортивне харчування та вітаміни для чоловіків, враховуйте рекомендації, представлені нижче.

Протеїн. Добавка, яка містить максимальну кількість білка, і мінімальну – жирів з вуглеводами, має високу харчову цінність і засвоюваність. Необхідна тим, хто нарощує м'язову масу, працює над рельєфом, займається з вагою, а також в період інтенсивних тренувань. Протеїн для схуднення для чоловіків також здатний принести користь. Він зберігає м'язову тканину від розпаду, допомагає позбутися від жирового прошарку, уповільнює засвоєння вуглеводів і жирів, позбавляючи від почуття голоду. Існує кілька різновидів протеїну:

  • сироватковий (особливо багатий амінокислотами);
  • яєчний (відмінно засвоюється);
  • рослинний (підійде веганам і людям, які не вживають лактозу);
  • казеїн (володіє тривалою засвоюваністю);
  • протеїнові суміші (об'єднують протеїни з різною засвоюваністю для досягнення комбінованого ефекту).

Трибулус террестрис. Це фітнес харчування для чоловіків, яке допомагає підтримувати гормональний баланс в організмі спортсмена, запускаючи анаболічні процеси і позитивно впливаючи на чоловіче здоров'я. У складі таких добавок немає гормонів – вони виготовляються на основі трави Трибулус террестрис (tribulus terrestris), і не завдають шкоди.

Вітаміни та мінерали. Спортивне харчування для схуднення для чоловіків користується популярністю, але не можна забувати про вітамінно-мінеральної підтримки – адже ці речовини беруть участь практично у всіх життєво важливих процесах. В період активних тренувань потреби в них зростають. Тому варто підібрати комплекс, розроблений спеціально для представників сильної статі, які ведуть активний спосіб життя.

Енергетики та стимулятори. Працездатність і витривалість – важливі якості для плідної роботи в тренажерному залі. Щоб сконцентруватися на тренуванні і отримувати з неї максимальну користь, збільшити кількість підходів при інтервальному тренінгу, можна вживати спеціальне фітнес харчування для чоловіків. Однак ним, як і з будь-якими спортивними препаратами, не можна зловживати.

Зв'язки і суглоби. Щоб захистити опорно-руховий апарат, який піддається інтенсивним навантаженням, знадобиться спортивне харчування для чоловіків з вмістом колагену, глюкозаміну, кальцію, магнію. Дані речовини ефективно зміцнюють хрящову тканину і знижують ризик отримати травму.

Представники сильної статі, які ведуть активний спосіб життя і регулярно займаються спортом, мають потребу в додатковому харчуванні. Для того, щоб організм ефективно відновлювався після тренувань, м'язи збільшувалися в обсязі, а тіло отримало красивий рельєф, однієї дієти недостатньо – з її допомогою просто неможливо отримати потрібну дозу вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. У таких випадках рекомендується приймати спортивне харчування для чоловіків . Комплекс спортхапча спрямований на досягнення кожної конкретної мети – спалювання жиру, формування рельєфу, набір м'язової маси і підтримання організму перед важливими змаганнями або виступом. Вживати добавки треба регулярно, не перевищуючи рекомендовану дозу – в такому випадку ви досягнете потрібного ефекту без будь-якої шкоди для свого здоров'я.