Kre Alkalyn

Фільтри
Код товару: 24276
Crea Star 270 грамів
Нова 6-компонентна креатинова матриця з моментальною засвоюваністю.
Scitec Nutrition Угорщина,  в порошку
Нова 6-компонентна креатинова матриця з моментальною засвоюваністю.
Scitec Nutrition
Код товару: 35390
Nutrend, Kre-Alkalyn®, 120 Capsules
Запатентована форма моногідрату креатину у капсулах.
Nutrend Чехія,  в капсулах,  120
Запатентована форма моногідрату креатину у капсулах.
Nutrend

Kre-Alkalyn

Звичайно ж, креатин був і залишається найкращим постачальником енергії для м'язових тканин. Уявити без цієї добавки спортивне життя атлета досить складно. Але організми у всіх різні, і в більшості випадків велика частина креатину руйнується ще в травній системі, просто не дійшовши до свого головного призначення – м'язів. Але виробники спортивного харчування відмінно вирішили цю проблему, створивши спеціальний буферізірованний креатин – Кре-АЛКАЛІН.

Переваги Кре-алканін креатину

Тандем креатину з буфером в одній спортивній добавці називали Kre-Alkalyn. Навіщо ж створили такий продукт? Це додаткова речовина є захистом від згубного впливу шлункового соку на креатин, що дозволяє йому без проблем наситити м'язову тканину енергією. У порівнянні зі звичайним моногідратом, Кре-Алканін не створює ніяких проблем з травленням, не затримує воду в тканинах, не викликає спазми в м'язах – на них відбувається дуже потужний і корисний вплив. Які ж ще гідні плюси має цей продукт?
  • дозування кре-алканіна значно менше, ніж звичайного;
  • відсутній "завантажувальний етап", вплив відбувається відразу і максимально корисно;
  • 100% засвоєння травною системою;
  • не провокує здуття живота та інші неприємності;
  • в організмі він не змінюється, а залишається в своєму первісному вигляді;
  • ідеально підійде спортсменам, чий організм просто не може засвоювати звичайний креатин моногідрат.

Яка ж мета прийняття кре-АЛКАЛІН? Багато спортсменів віддають йому перевагу, як так бажають максимально швидко і без побічних ефектів подвоїти свою витривалість, а також дозволити собі дуже інтенсивні і важкі тренування. Цей продукт відмінно підійде для тих, хто готується до змагань або ж опрацьовує рельфамі своїх м'язів.

Як правильно вживати Kre-Alkalyn?

При правильному прийомі цієї добавки варто виключити зі свого раціону всі прості вуглеводи – вони просто не приносять користі і можуть завдати шкоди. Рекомендується вживати його вранці і обов'язково перед тренуванням. Порошок розводять як звичайний креатин: в спеціальному шейкері з водою або будь-яким іншим напоєм. Для більш детальної інформації краще звернутися до фахівців нашого магазину спортивного харчування Bcaa.

Якісний Кре-Алканін

Далеко не всі бренди беруться за виробництво такого складного продукту, хоча ціна на кре-алканін досить демократична. Магазин Bcaa радить всім любителям спорту і професіоналам бодібілдингу відмінну добавку Crea Star від перевіреного виробника Scitec Nutrition.