Кофеїн

Фільтри
Код товару: 31899
B-Complex + Energy 21 Capsules
Gnc США,  в капсулах
Gnc
Код товару: 27038
Caffeine 200 mg 110 Tablets
У складі безводний кофеїн.
Ostrovit Польща,  в таблетках,  110
У складі безводний кофеїн.
Ostrovit
Код товару: 31227
Caffeine 200 mg 200 Tablets
У складі безводний кофеїн.
Ostrovit Польща,  в таблетках,  200
У складі безводний кофеїн.
Ostrovit

Кофеїн — це один з найвідоміших і найдоступніших стимуляторів. Він зберігає свою популярність вже багато років. Його ефект настає швидко, триває достатньо часу і не викликає сильного звикання.

Сучасний світ не терпить повільності — щоб багато чого досягти, потрібно багато встигати. При цьому важливо не забути залишити достатньо часу на сон, відпочинок та відновлення. Це означає, що одним із пріоритетних завдань стає підвищення мотивації та працездатності у робочий час.

Це також досить складно забезпечити через велику завантаженість і масу відволікаючих цифрових факторів. На фоні регулярних стресів та домінуючої розсіяності уваги серед населення сфокусувати свої ресурси на планомірній продуктивній роботі досить непросто.

Для цього використовують стимулятори. Вони допомагають підвищити працездатність та зосередженість, не привносячи в організм екзогенної енергії, а змушуючи його виробляти власну. У розумних кількостях вони не шкодять здоров'ю і приносять користь, дозволяючи досягти мети та підняти настрій.

Кофеїн відноситься до стимуляторів, які найчастіше вживаються у складі напоїв — кави та чаю. Однак така методика має кілька вагомих мінусів:

 1. Ці напої мають різноманітні приємні смаки і мають цілу аудиторію шанувальників. Через це вони споживаються у величезних кількостях, внаслідок чого кофеїн, що міститься в них, найчастіше надходить в організм у дозах, що шкодять здоров'ю.
 2. У таких непомірних дозуваннях кофеїн викликає щось схоже на залежність, що згубно впливає на психіку. У таких умовах людина в принципі не може зосередитись на роботі без дози стимулятора.
 3. Вживання напою пов'язане з певним ритуалом, на який необхідно щодня виділяти час та фінанси.

Як же можна вживати кофеїн так, щоб отримати максимум користі, не нашкодити здоров'ю і не заробити залежність? Раціональне рішення: вживати харчові добавки з кофеїном.

У чому переваги кофеїнових добавок?

По-перше, виробники закладають у них чітке безпечне дозування. Такий спосіб дозволяє не перевантажувати організм стимулятором і забезпечити на належному рівні всі його ефекти. Ви можете не турбуватися через виникнення залежності або навіть звикання — ваша енергійність зростатиме і знижуватиметься, не виходячи за рамки природних механізмів та норм.

По-друге, щоб надати собі сили, не потрібно виділяти час на чаювання або похід у кав'ярню. Ви зможете забезпечити себе запасом енергії, не відриваючись від роботи. Таблетовані та капсульні форми зручні у транспортуванні та вживанні.

По-третє, метаболізм чистого кофеїну відбувається значно швидше, і ви можете самі визначати діапазон часу, в якому вам потрібна стимуляція нервової системи.

У чому корисні властивості кофеїну?

Функцією кофеїну є стимуляція роботи центральної нервової системи для підвищення працездатності та зосередженості, а також посилення мотиваційної складової. Це досягається кількома шляхами:

 1. За своєю структурою кофеїн нагадує аденозин — ендогенний гормон, який у нервовій системі відповідає за гальмування. Кофеїн, нагадуючи його за будовою, зв'язується з аденозиновими рецепторами та «відволікає» їхню увагу на себе. Коли виробляється аденозин, він може надавати свої седативні ефекти, оскільки точки програми зайняті кофеїном. Він витісняє свого антагоніста і не дозволяє процесам гальмування домінувати у функціонуванні нервової системи.
 2. Інгібує фосфодіестеразу. Це призводить до накопичення в клітинах речовини під назвою цАМФ. Це медіатор, що стимулює процеси глікогенолізу та ліполізу. Завдяки цьому підвищується концентрація глюкози в плазмі крові, яка використовується нервовими клітинами як пріоритетне джерело енергії. Це дозволяє нервовій системі працювати інтенсивніше.
 3. Надає ефекти, схожі на вплив адреналіну. Завдяки цьому посилюється приплив крові до м'язів, зростає ЧСС та піднімається рівень артеріального тиску. Це допомагає не в розумовій діяльності, а у спортивних тренуваннях чи важкій фізичній роботі, яка потребує швидких та ефективних зусиль. Правильно підібрана доза стимулятора перед фізичною активністю допоможе досягти найкращих результатів.
 4. Покращує ментальні функції. Завдяки прийому кофеїну зростає швидкість та якість мислення, підвищуються когнітивні функції.

Про що варто пам'ятати, приймаючи кофеїновмісні добавки?

Завжди слід чітко виконувати інструкції. Перевищення дозування може призвести до легкого звикання, яке після скасування прийому може спровокувати різке переважання процесів гальмування в нервовій системі.

Кофеїн може викликати стимуляцію діурезу.

Вірним рішенням є постійний моніторинг власного стану — можливо, індивідуально підходяща вам доза буде меншою, ніж заявлено в інструкції. Перестаньте приймати добавку, якщо ваше самопочуття погіршиться.

Де можна в Україні придбати подібні харчові добавки?

Придбати засоби, що містять кофеїн, можна в інтернет-магазині BCAA.UA. Даний магазин має широкий асортимент харчових біоактивних добавок, і стимулятори з кофеїном знаходяться в їх числі.

Ось кілька переваг співпраці з нами:

 • на сайті представлені лише перевірені часом виробники, що добре відомі на світовому ринку та заслужили довіру покупців;
 • продукція сертифікована та має гарантії якості;
 • лояльні ціни;
 • регулярні акції та спеціальні пропозиції на топові товари;
 • можливість швидкого оформлення покупки за допомогою розділу «Кошик».

Якщо у вас залишаться питання та труднощі у виборі товару, зверніться за допомогою до менеджерів магазину. Вони з радістю дадуть відповіді на ваші запитання і порадять, на які критерії варто обов'язково звертати увагу при підборі харчових добавок.

На сайті ви також можете ознайомитися з короткою інструкцією до засобу.

Оформляючи доставку, ви можете вказати один із стаціонарних магазинів у Києві. Це зручно для мешканців столиці — можливе самовивезення прямо з магазинів, адреси яких вказані на сайті. До будь-якої іншої точки країни замовлення буде доставлено поштою.