При клімаксі

Фільтри
Код товару: 30434
Menopauzin 30 таблеток
Olimp Labs Польща,  в таблетках,  для жінок
249 грн
Код товару: 30752
Menopauzin Forte 30 Tablets
Olimp Labs Польща,  в таблетках,  Жіночі | для жінок
319 грн
Код товару: 25626
Womens Menopause Formula 30 капсул
Нормалізують гормональний баланс, позбавляють від припливів і пітливості.
Gnc США,  в капсулах,  для жінок
Нормалізують гормональний баланс, позбавляють від припливів і пітливості.
Gnc
Код товару: 30587
Menopause Support 90 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 31277
Menopausal Support 100 Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | м'які гелеві капсули

Кожна жінка стикається у своєму житті з поняттям менопаузи. Гормональний фон зазнає кардинальних змін, організм страждає в нових умовах. І в деяких випадках він може не справлятися із незвичною ситуацією. Проявляється це в перепадах настрою, запамороченнях, авітамінозах та збоїв у роботі всіх систем.

У цей період для жінки дуже важливо надавати організму потужну підтримку. Якщо він матиме у своєму розпорядженні достатню кількість усіх необхідних речовин, перебудувати роботу органів буде простіше. В цей час йому потрібно більше вітамінів, мікро- та макроелементів для того, щоб адаптуватися та нормально функціонувати.

Для зручності боротьби з клімаксом створено безліч комплексів, що включають всі необхідні елементи. Використовуючи їх, ви значно покращите своє самопочуття та попередьте розвиток багатьох захворювань, пов'язаних з менопаузою.

Що саме потрібне організму в період клімаксу?

При менопаузі гірше відбувається засвоєння корисних мікроелементів. Послаблюються захисні функції. Тому насамперед жінці знадобиться більша кількість вітамінів. З них:

  1. Вітамін D. Проблемою жінок у менопаузі та постменопаузі є розвиток остеопорозу. Саме тому такий небезпечний у цьому віці перелом шийки стегна — шанси загоєння знижуються. Щоб утримати в нормальних межах засвоюваність кальцію, необхідно регулярно забезпечувати організм цим вітаміном. Він же допоможе зберегти міцні зуби та достатній імунітет. Від нього залежить м'язовий тонус, який допоможе не втратити форму.
  2. Вітамін Е. Він є сильним антиоксидантом і уповільнює старіння клітин. У період гормонального дисбалансу захистити тканини від дії вільних радикалів — мудре рішення. Він також нормалізує роботу репродуктивної системи, а у фертильному віці стабілізувати менструальний цикл. Під час настання менопаузи він зменшить інтенсивність проявів гормонального дисбалансу.
  3. Фолієва кислота. Вона посилює регенерацію тканин і позитивно впливає на нервову систему. Завдяки ній зменшується інтенсивність лабільності настрою. Клітини, що страждають на різку перебудову, краще оновлюються.
  4. Біотин. Його функція полягає у підтримці роботи нервової системи. Зважаючи на емоційні перепади, характерні для менопаузи, це необхідно кожній жінці.

Окрім вітамінів організм відчуває потребу в мікро- та макроелементах. До незамінних відносяться:

  1. Кальцій. Марно приймати вітамін D, якщо жінка не вживає достатньо кальцію. Він є «будівельним матеріалом» для мінералізації кісток та зубів. Також він покращує процеси проведення нервового імпульсу та скоротливість м'язової тканини.
  2. Хром. Він здатний зменшувати пристрасть до солодкого. Надмірне споживання вуглеводів веде до набору зайвої ваги. Розвинена жирова тканина порушує і так хисткий гормональний баланс, посилюючи прояви менопаузи.

Існують також деякі рослини, здатні пом'якшувати прояви клімаксу. Перевага рослинних зборів у більш делікатному впливі та меншій небезпеці передозувань. Найбільш популярні:

  1. Соєві ізофлавони. Вони належать до групи фітоестрогенів. Їхня активність нижча, ніж у людських гормонів, проте вони надають підтримку на тлі власного гормонального фону. Завдяки їм пом'якшується виразність симптомів менопаузи. Уріджується головний біль, стабілізується психоемоційний стан. 
  2. Чорний стеблеліст. Ця рослина здатна впливати на центр терморегуляції в головному мозку та посилювати секрецію дофаміну. Завдяки цьому зникають чи стають рідкісними «припливи» і зникає відчуття нервозності та пригніченості. Також він стимулює естрогенові рецептори, змушуючи організм приймати все меншу кількість ендогенних гормонів.
  3. Хміль. Визнаний джерелом великої кількості фітоестрогенів, які пом'якшують симптоми клімаксу.
  4. Дикий ямс. З ямсу організм отримує сапоніни. Це речовини, які використовуються як попередники статевих гормонів. На фоні їхнього прийому гормональний фон частково стабілізується.

Які ефекти можливі від прийому цих добавок?

На фоні вживання перерахованих речовин пом'якшуються прояви клімаксу. Головний біль стає рідшим явищем, знижується його інтенсивність. Стає рідше частота припливів, пом'якшуються перепади настрою. Жінка перестає відчувати пригніченість, стає менш вразливою.

Як і де можна купити цей продукт?

Інтернет-магазин BCAA.UA може запропонувати широкий вибір подібних товарів. Існують окремі вітамінні та рослинні збори від перевірених виробників.

Щоб вам було простіше обрати, доступний зворотний зв'язок — ви можете звернутися за допомогою до менеджерів магазину. Вони дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть обрати конкретний товар.

На сайті представлена актуальна ціна на кожну позицію. Часто відбуваються акції на різні товари — зверніть на це увагу.

В Україні для мешканців кожного регіону існує варіант швидкої доставки поштою, а в Києві є кілька стаціонарних магазинів, і ви можете замовити товар туди.