Екстракт кориці

Фільтри
Код товару: 33017
Puritan's Pride, Q-SORB Ultra Co Q-10 200 mg & Cinnamon (Коэнзим и Корица), 30 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 32057
Solgar, Cinnamon, Full Potency, 100 Vegetable Capsules
Solgar США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32058
Solgar, Cinnamon Alpha Lipoic Acid, 60 Tablets
Solgar США,  в таблетках
Код товару: 34694
Puritan's Pride, Cinnamon 500 mg, 100 Rapid Release Capsules
Кориця — багата антиоксидантами спеція.
Puritan's Pride США,  в капсулах | капсули швидкого вивільнення
Кориця — багата антиоксидантами спеція.
Puritan's Pride
Код товару: 34702
Puritan's Pride, Cinnamon with High Potency Chromium, 60 Rapid Release Capsules
Кориця з високим вмістом хрому у капсулах.
Puritan's Pride США,  в капсулах | капсули швидкого вивільнення
Кориця з високим вмістом хрому у капсулах.
Puritan's Pride

Багато спецій, крім покращення смакових характеристик страв, мають великий лікувальний потенціал. Саме до таких приправ відноситься кориця. Корисні властивості даної прянощі зумовлені наявністю у ній унікальних біологічно активних речовин. Завдяки їм приправа має високі фармакологічні властивості і цей смак, аромат, який неможливо з чимось сплутати. Але наситити організм достатньою кількістю приправи для прояву її лікувальних якостей не так просто:

 • при використанні прянощі як спеції концентрація корисних речовин на кожні 100г продукту буде вкрай низькою;
 • при термообробці (випіканні) кориця не втрачає повністю свої корисні властивості, але їхня активна фаза істотно скорочується.

Використовувати корицю в чистому вигляді було б найкращим рішенням, якби не два фактори. По-перше, пряність досить специфічна на смак, а по-друге, у чистому вигляді вона здатна дратувати стінки шлунка, що в результаті замість користі може призвести до виразки або гастриту. Безсумнівно, якщо ваше меню часто насичено обробленою корицею, чи то випічка, каші, муси та інше, то надходження біологічно активних речовин зі спеції буде на досить високому рівні. Але зіставляючи все за і проти, найраціональнішим рішенням буде включити до свого щоденного раціону екстракт кориці у вигляді харчової добавки. Формула включає виключно натуральні інгредієнти прянощі в ідеально вивірених пропорціях і широко використовується людьми по всьому світу для якісної комплексної підтримки здоров'я.

Які нутрієнти містять екстракт? Чи правда він такий корисний для наших центральних систем? Тепер розберемося.

Основні біологічні сполуки кориці та їх властивості

Прянощі містять у собі не так вже й багато похідних, що становлять інтерес для нашого організму:

 • ефірні олії;
 • корична кислота та її ефіри (циннамати);
 • коричне альдегід;
 • поліфеноли (зокрема проціанідини);
 • флавоноїди (зокрема катехін).

Найважливішими для нас є далеко не всі. Коричний альдегід – це невід'ємна частина ефірних олій кориці, що робить чималий внесок у ароматичні характеристики. Але при цьому саме він є тим самим центром біологічної активності з великим корисним спектром дії. Проціанідини широко відомі як потужний антиоксидант, а катехіни виступають чудовим імуномодулятором. У комплексі ці три речовини запускають масу мікропроцесів у нашому організмі, що призводять до стабілізації та зміцнення центральних систем.

Налагодження обмінних процесів – це основа екстракту кориці. Саме цей фактор є початком подальшого сприятливого впливу прянощі.

Переваги наявності раціону біодобавки з екстрактом кориці

Хотілося б зазначити, що такий підхід не потребує будь-якої зміни у щоденному меню. Дотримуватись добових норм прийому, зазначених виробником харчової добавки – це все, що від вас буде потрібно. Дотримуючись лише одного простого правила, ваш організм отримає максимум користі, яка виражатиметься в наступному вигляді:

Потужний антиоксидантний захист

Поліфеноли загалом демонструють ефективну боротьбу з вільними радикалами, але проціанідини, присутні у кориці, особливо вирізняються з цього класу речовин. Справа в тому, що вони мають неймовірну антиоксидантну активність у порівнянні з іншими поліфенолами. Завдяки цьому кориця має загальний показник захисту від вільних радикалів значно вищий, ніж у таких «монстрів» у цьому спектрі, як орегано та часник.

Благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи

У цьому ключі принцип дії кориці мінімізує ризик серцевих захворювань. Цьому сприяють два фактори:

 • зниження рівня холестерину ЛПНГ;
 • підтримка належного рівня кров'яного тиску.

Стабільна чутливість до інсуліну

Окрім того, що цей гормон регулює обмін жирів та вуглеводів, а також допомагає організму раціонально використовувати енергетичний потенціал, він є транспортувальником цукру з крові до інсулінозалежних тканин. Люди з інсулінорезистентністю стикаються з такими захворюваннями як діабет 2-го типу та метаболічний синдром. Екстракт кориці сприяє зниженню резистентності до інсуліну, тим самим щонайменше знижуючи рівень цукру в крові.

Антидіабетичний ефект

Окрім вищезгаданого впливу на інсулін, пряність знижує рівень цукру в крові та за допомогою інших механізмів:

 • екстракт кориці знижує кількість глюкози, що потрапляє в кров після їжі, щільно зв'язуючись з численними травними ферментами, уповільнюючи розщеплення вуглеводів у травному тракті;
 • біологічно активні сполуки цієї спеції мають здатність впливати на клітини, імітуючи дію інсуліну. Безперечно, пікова результативність настає повільніше, ніж безпосередньо від інсуліну, але факт значно кращого засвоєння глюкози клітинами є.

Потенційний захист від нейродегенеративних захворювань

Екстракт кориці пригнічує накопичення тау-білків (саме вони є однією з ознак хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань). Цей факт говорить про те, що біологічні сполуки прянощів здатні захищати нейрони, а також благотворно впливати на рухову функцію при хворобі Паркінсона.

Посилена імунна відповідь

Екстракт кориці має протизапальний, протимікробний та протигрибковий ефект, зокрема зміцнюючи протидію та інгібуючи зростання двох небезпечних бактерій:

 • Listeria (Лістерія) – вражає ЦНС чи ШКТ. Залежно від того, яка система хвора на листеріоз, симптоматика буде різнитися. Але загалом це розвиток менінгіту, больові відчуття в м'язах, сильний головний біль, підвищення температури, блювання, рідке випорожнення;
 • Salmonella (Сальмонели). Даний вид бактерій не потребує представлення. Поразка шлунково-кишкового тракту з інтоксикацією та зневодненням організму – це звичайні симптоми при сальмонельозі. Тяжкий перебіг хвороби може призвести до ураження органів та хронічних захворювань.

Купити в Києві екстракт кориці за доступною ціною можна у наших роздрібних магазинах. Якщо ви знаходитесь в іншому місті, наш інтернет-магазин BCAA.UA дає можливість купити в Україні високоякісні вітамінно-мінеральні комплекси, мононутрієнти та спортивне харчування з доставкою до будь-якої точки країни. Ми маємо широкий асортимент виключно сертифікованих харчових добавок від світових виробників для зміцнення здоров'я та підвищення спортивних результатів.