Пивні дріжжі

Фільтри
Код товару: 35274
Ostrovit, Brewer's Yeast, 200 Tablets
Пивні дріжджі містять вітаміни групи B, залізо, фосфор та інші мінерали.
Ostrovit Польща,  в таблетках
239 грн
Пивні дріжджі містять вітаміни групи B, залізо, фосфор та інші мінерали.
Ostrovit
Код товару: 35699
Now Foods, Brewer's Yeast, Super Food, 454 g
Пивні дріжджі у вигляді порошку.
NOW Foods (USA) США,  в порошку
519 грн
Пивні дріжджі у вигляді порошку.
NOW Foods (USA)
Код товару: 32043
Solgar, Brewer's Yeast Powder, 400 g
Solgar США,  в порошку
Код товару: 34883
Now Foods, Brewer's Yeast, 200 Tablets
Пивні дріжджі в таблетованій формі.
NOW Foods (USA) США,  в таблетках
Пивні дріжджі в таблетованій формі.
NOW Foods (USA)
Код товару: 35085
Solgar, Brewer's Yeast 7 1/2 Grains Tablets with Vitamin B12, 250 Tablets
Пивні дріжджі, отримані шляхом ферментації пшениці та ячменю.
Solgar США,  в таблетках
Пивні дріжджі, отримані шляхом ферментації пшениці та ячменю.
Solgar

Пивні дріжджі — це живі грибки, котрі мають здатність зброджувати різні цукри. Їх використовують не тільки у виготовленні пива, але й у випіканні та приготуванні салатів та смузі.

Така популярність зумовлена ​​поживним складом — дріжджі є джерелом білка, вітамінних комплексів і клітковини, яку організм людини не засвоює, але використовує для стимуляції перистальтики.

Вживаючи цей продукт, можна покращити загальний стан та зарядитися енергією на весь день. Дріжджі містять у складі повноцінний амінокислотний профіль, який забезпечує організм незамінними речовинами для інтенсивної фізичної роботи та забезпечення всього метаболізму в цілому.

Вітаміни підтримують рівень імунітету, збалансовують роботу нервової та серцево-судинної систем, посилюють регенерацію тканин. Цінні мікроелементи забезпечують підтримку гемопоезу, роботу буферних систем крові та антиоксидантний ефект.

Однак вживати дріжджі у чистому вигляді не завжди доцільно. У рідкому стані вони швидко втрачають свої корисні властивості. У сухому вигляді організм засвоює їх дуже довго, щоб вважати це повноцінною енергетичною подушкою.

Щоб швидко отримати всі необхідні корисні нутрієнти, раціональніше приймати харчові добавки на основі харчових дріжджів. В них присутні не самі грибки, а концентрат отриманих їх сполук. Ця форма легко та швидко засвоюється, дозволяючи організму отримати всі поживні речовини та правильно їх витрачати.

Що корисного є у складі пивних дріжджів?

Перша група речовин, необхідних для людського організму — амінокислоти. Основну користь вони приносять тим, хто займається тяжкою фізичною роботою чи спортом. У дріжджах містяться:

 1. L-лейцин. Маркерна речовина для білка, що відповідає за синтез нових м'язових волокон. При підвищенні його концентрації нарощуванні м'язової маси відбувається швидше.
 2. L-ізолейцин. Метаболізується прямо в м'язах і найактивніше бере участь у їх рості.
 3. L-валін, L-тирозин, L-триптофан. Збільшують синтез серотоніну, відповідальні за регенерацію та ріст всіх тканин в організмі.
 4. L-аланін. Виконує функцію детоксикації — виводить аміак.
 5. L-лізин, L-пролін, L-фенілаланін. Відповідальні за синтез волокон колагену, які знаходяться у складі хрящів, зв'язок, сухожиль, суглобових сумок та шкіри.
 6. L-аргінін. Активатор гормону росту допомагає збільшити силу м'язових скорочень.
 7. L-аспарагінова кислота, L-серин. Заповнюють глікогенові запаси в печінці та м'язах, забезпечуючи енергетичну подушку.
 8. L-глутамінова кислота. Підсилює життєздатність клітин в умовах гіпоксії, яку вони відчувають під час інтенсивних навантажень.
 9. L-гліцин. Гальмує розвиток процесів катаболізму в м'язах і не дає втратити м'язову масу в період між навантаженнями.
 10. L-треонін, L-метіонін, L-гістидин. Протеїногенні, метаболізуються у процесах синтезу білка.

Також пивні дріжджі — це джерело корисних мікроелементів, що впливають на весь метаболізм. У складі різних концентрацій представлені:

 1. Кальцій. Відповідає за формування потенціалу дії, дозволяючи нервовим клітинам передавати імпульси. Завдяки цьому ж збуджуються та скорочуються міофібрили. Також цей елемент відповідає за мінералізацію та ремінералізацію кісткової тканини та зубної емалі.
 2. Магній. Має антиатерогенний вплив, знижує рівень артеріального тиску, має жовчогінний ефект. На судини діє як спазмолітик.
 3. Натрій. Необхідний для роботи натрій-калієвих помп, підтримує гомеостаз клітини та міжклітинний транспорт.
 4. Фосфор. Підтримує кислотно-лужну рівновагу крові та тканин (фосфатний буфер). Збільшує міцність кісток та зубів, перешкоджаючи утворенню сколів та переломів.
 5. Залізо. Необхідне для процесів гемопоезу, тому що входить до складу еритроцитів. Без нього розвивається залізодефіцитна анемія і стає неможливим оновлення пулу червоних кров'яних тілець.
 6. Йод. Необхідний для процесів йодування прогормонів щитовидної залози. Без його участі не синтезуються їх кінцеві форми Т3 і Т4, що регулюють основний обмін. Більшість нашої країни розташована на ендемічних за дефіцитом даного елемента територіях.
 7. Марганець. Завдяки йому синтезується аденозинтрифосфат, що забезпечує клітини енергетичним запасом. Бере участь у метаболізмі білків, жирів та вуглеводів.
 8. Цинк. Необхідний для синтезу ДНК, за його допомогою відбувається ріст, поділ та оновлення всіх клітин організму.

Багаті пивні дріжджі також вітамінами. У найбільших кількостях вони містяться:

 1. Вітаміни групи В. Корисні для підтримки метаболізму у всіх тканинах, окремі представники сприяють регенерації в структурах нервової системи або задіяні у синтезі нейротрансмітерів.
 2. Вітамін Е. Сильний антиоксидант, захищає клітини організму від впливу вільних радикалів, що накопичуються. Підтримує гормональний баланс, стимулює ріст кісток. Виявляє здатність до прискорення регенерації.
 3. Вітамін Н. Виявляє протиалергічні та протизапальні властивості. Кофермент для ліаз, бере участь у метаболізмі жирів, білків та вуглеводів.
 4. Вітамін К. Приймає участь у роботі системи згортання крові. Завдяки йому відбувається синтез та метаболізм багатьох факторів згортання. Таким чином, він профілактує розвиток кровотеч.
 5. Вітамін РР. Частина дихального ланцюга. Він бере участь у процесах тканинного дихання та енергетичному забезпеченні клітин та всіх протікаючих процесах.

Де в Україні можна придбати подібні харчові добавки?

Купити комплекси, що містять пивні дріжджі, можна в інтернет-магазині BCAA.UA. На сайті представлений широкий вибір біоактивних харчових добавок і ви можете підібрати потрібну, скориставшись фільтрами.

Ось ряд переваг роботи з нашим магазином:

 • завжди актуальні ціни та лояльна цінова політика;
 • регулярні акції та спеціальні пропозиції щодо топових товарів;
 • сертифікована продукція з гарантією якості;
 • надійні виробники, що відомі на світовому ринку та заслужили довіру покупців.

Якщо до моменту вибору у вас залишаться питання, зверніться за порадою до менеджерів магазину. Вони будуть раді на них відповісти та підказати вам, на що варто звертати увагу.

Здійснити покупку зручно та швидко можна за допомогою розділу «Кошик». Оформити доставку можна поштою в будь-яку точку країни або в один із стаціонарних магазинів у Києві. Їхні адреси представлені на сайті.