Кора котячого кігтя (Uncaria tomentosa)

Фільтри
Код товару: 31686
Cat's Claw, Full Spectrum, 500 mg, 100 Сapsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 31969
Puritan's Pride, Cat's Claw 500 mg, 100 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  в капсулах | капсули швидкого вивільнення

Якщо ви вирішили завести собі лінивого і милого пухнастика, то знайте, котячий кіготь є високоефективною зброєю проти меблів, шпалер і шнурків вашого взуття. Такою ж ефективністю проти різних захворювань має котячий кіготь зі світу флори, а саме кора ліани ункарі.

Крім бурхливого росту (до 50 метрів) ця рослина особливо виділяється серед сімейства маренових своїм стеблом, а точніше відростками (загнуті шипи). Саме через їх зовнішній вигляд ця ліаноподібна рослина отримала назву котячий кіготь. Протягом століть воно використовувалося в традиційній медицині як дієвий протизапальний та протиінфекційний засіб. Ункарія не просто не втратила популярності та затребуваності в наші дні, а лише довела і зміцнила свою ефективність за допомогою наявної наукової бази. Даній рослині приписують мало не чудотворні здібності до лікування та відновлення організму, але на практиці, звичайно ж, багато є або перебільшеним, або не має доказової бази. Ми ж торкнемося виключно фактів про кору котячого кігтя і розглянемо який же корисний вплив на наш організм має ця унікальна у своєму роді ліана.

Які біологічно активні речовини містять ункарію?

Представлений вид не може похвалитися незліченною кількістю вітамінів та мінералів, але цей фактор жодним чином не впливає на високоякісну підтримку центральних систем організму. Кора котячого кігтя містить у собі цілу низку незамінних корисних речовин, а саме:

 • алкалоїди;
 • дубильні речовини;
 • еллагава та галова кислота;
 • флавоноїди;
 • проантоціанідини;
 • бета-ситостероли (фітостероли, ситостерин);
 • тритерпенові глікозиди (сапоніни).

Цей набір складних активних компонентів не особливо знайомий середньостатистичній людині на відміну від вітамінів та інших поширених макро- і мікроелементів. Але ці нутрієнти не просто добре знайомі нашому організму, а є важливою та затребуваною частиною для його стабільного функціонування. До речі, тритерпенові сапоніни, що є у складі, давно широко відомі завдяки своїй високоефективності проти шкірних захворювань та прискореному загоєнню ран при зовнішньому застосуванні. А їхня спільна робота в організмі включає активну протидію множинним патогенним грибкам.

Баланс усіх перелічених вище компонентів надає як комплексний вплив на організм, так і концентрується на окремих системах, активізуючи відновлювальні процеси. На що впливає кора ліани ункарії? Давайте детальніше.

Котячий кіготь: користь для здоров'я із заявкою на профілактику та терапію

Почати, мабуть, слід з факторів, які ставилися під сумнів, але за допомогою досліджень за участю людей ефективність ункарії була підтверджена.

Зміцнення імунної системи

Процес підтримки імунної функції відбувається завдяки збільшенню кількості лейкоцитів, які беруть активну участь у боротьбі з інфекцією. Також рослина сприяє більш стабільній роботі захисних механізмів, що знаходяться у максимально активній фазі. Цей момент підвищує імунну відповідь і надає організму можливість перебувати у більш стабільному стані при легких інфекційних захворюваннях.

Полегшення симптоматики при остеоартриті (ОА)

Одне з найчастіших захворювань суглобів, при якому порушуються процеси відновлення та руйнування хрящової та кісткової тканини. Котячий кіготь зменшує больові відчуття шляхом зменшення запалення та підвищує функціонування пошкоджених ділянок при ОА.

Полегшення симптоматики при ревматоїдному артриті

Ще одне захворювання локомоторної системи, яке має хронічний характер і вражає переважно дрібні суглоби. В одному з досліджень котячий кіготь зміг скоротити кількість болючих суглобів на цілих 29%. Так само, як і при ОА, однією з основних функцій є загальний протизапальний ефект в організмі.

Якщо стосуватися всеосяжного впливу кори ліани ункарії, то сміливо можна виділити такі фактори:

 • потужний антиоксидант;
 • є високоефективним протигрибковим та протимікробним засобом;
 • зменшує ризик розвитку новоутворень;
 • нормалізує жировий обмін;
 • знижує рівень холестерину у крові;
 • підтримує роботу серцево-судинної системи;
 • сприятливо впливає на опорно-руховий апарат;
 • має протизапальну дію;
 • зміцнює імунну систему.

Одним із найшвидших і найефективніших способів наситити організм нутрієнтами, які містить котячий кіготь – це включити до свого раціону харчові добавки на його основі. Такий спосіб не просто зручний, а й максимально продуктивний з боку засвоєння. Купити у Києві та в Україні харчові добавки з ункарією можнана нашому сайті BCAA.UA. Крім різноманітних рослинних екстрактів у нас представлений широкий асортимент вітамінно-мінеральних комплексів та широкий вибір спортивного харчування за доступною ціною. Винятково сертифікована продукція доповнюється індивідуальним підходом кожного клієнта.