Схуднення

Спортивне харчування для схуднення і спалювання жиру

Перед тим, як підбирати СпортХарч , варто більше дізнатися про його властивості:

  • термогеники – прискорюють обмін речовин, підвищуючи температуру тіла і активізуючи роботу центральної нервової системи;
  • ті що пригнічуюють апетит – зменшують почуття голоду;
  • діуретики – виводять рідину з організму, приймати їх можна тільки після консультації з лікарем;
  • блокатори калорій – перешкоджають всмоктуванню жирів;
  • прискорювачі обміну речовин;
  • спортивні добавки комплексної дії.

Всупереч поширеній помилці, приймати спортивне харчування для спалювання підшкірного жиру потрібно не тільки людям, охочим схуднути, але і спортсменам, що набирають масу. Адже за допомогою таких добавок можна сформувати красивий м'язовий рельєф. Крім того, вони прискорюють відновлення організму після тренувань. Спортивне харчування для швидкого схуднення, категорії якого представлені нижче, допоможе вийти переможцем у боротьбі за струнку красиву фігуру.

L-carnitine. Основне завдання цієї добавки – переробка жирів в енергію. Вона сприяє легкій і активній роботі на тренуваннях, захищає серцево-судинну систему, знижує вміст холестерину в крові. Практично не має побічних ефектів, таке спортивне харчування для схуднення отримало хороші відгуки. Врахуйте, що прийом Л-карнітину слід поєднувати з аеробними навантаженнями.

BCAA. Цей комплекс містить три важливих амінокислоти, що не виробляються людським організмом, і надходять тільки з зовнішнього середовища разом з їжею. Вони потрібні для того, щоб зберегти м'язову тканину і стимулювати її зростання в період схуднення, а також для швидкого відновлення після інтенсивних занять спортом.

Комплексні жироспалювачі. Комплексне спортивне харчування для спалювання жиру підійде як для дівчат, так і для представників сильної статі. Воно всебічно сприяє процесу схуднення – пригнічує апетит, стимулює вивільнення енергії, прискорює процес обміну речовин. Найчастіше його приймають перед тренуванням або з ранку.

Сироватковий протеїн. Важлива характеристика протеїнів – їх натуральний склад, завдяки чому дані добавки не мають протипоказань (за винятком спортсменів з індивідуальною непереносимістю лактози), і повністю засвоюються. Активно живлять м'язи, насичують їх амінокислотами.

Ізолят протеїн. В процесі позбавлення від зайвих кілограмів ця добавка використовується для скорочення жирового прошарку і підтримки імунітету. Якісне спортивне харчування для схуднення купити краще в спеціалізованому магазині – так ви виключаєте ризик придбати низькопробну підробку.

Боротьба з надмірною вагою вимагає цілого комплексу зусиль, серед яких правильна низькокалорійна дієта, регулярні заняття спортом, а часом навіть спеціальні косметологічні процедури. У більшості випадків такі дії дають відчутний результат. Але існує можливість позбутися від зайвих кілограмів в кілька разів швидше – для цього досить підібрати правильне спортивне харчування для схуднення . Воно має різний склад і, відповідно, спосіб дії. Розрізняють термогеники, ліполітики, блокатори калорій, засоби для поліпшення обміну речовин. Купувати все підряд в надії скоріше побачити на вагах заповітні цифри – неправильно, адже безконтрольне вживання добавок може нашкодити вашому здоров'ю. Спортивне харчування для спалювання жиру   треба приймати строго дотримуючись інструкції. Здійснити правильний вибір вам допоможуть рекомендації, наведені нижче.