Збільшення сили

Комплекс спортивного харчування для збільшення сили

Сьогодні на прилавках можна зустріти широкий асортимент різноманітних препаратів. У гонитві за рекордами не ризикуйте своїм здоров'ям – звертайте увагу тільки на якісну сертифіковану продукцію в спеціалізованих магазинах. Отримати бажаний результат легко – треба правильно підібрати спортивне харчування для енергії, дотримуватися рекомендованої дози і не порушувати основні правила прийому. До речі, бодібілдери часто нехтують підтримкою енергообміну. Їм важливіше активне зростання м'язів. Але без постійного зростання робочої ваги і повноцінних інтенсивних тренувань це просто неможливо. Тому добавки для збільшення сили має велике значення для тих, хто працює з масою. Нижче перераховані основні категорії добавок, що поліпшують стійкість спортсмена.

Передтренувальні комплекси. Це висококонцентровані стимулятори, які значно покращують результативність тренування і дозволяють максимально на ньому сконцентруватися. Таке спортивне харчування для сили містить оксид азоту, кофеїн, таурин, бета-аланін та інші компоненти, спрямовані на короткочасне вивільнення енергії і збільшення працездатності. Їх приймають безпосередньо перед походом в спортзал.

BCAA. За цими літерами ховаються три незамінні амінокислоти – валін, ізолейцин і лейцин, які не синтезуються організмом людини. Їх баланс необхідно заповнювати з їжі. Але саме BCAA сприяють швидкій регенерації м'язів, набору маси, легкому відновленню організму після інтенсивних навантажень. Щоб підтримувати їх зміст на потрібному рівні, спортсмену необхідно приймати спортивне харчування для енергії, до складу якого входять вищеперелічені амінокислоти.

Креатин. В даний час креатин визнаний однією з найбільш ефективних спортивних добавок. Він виконує безліч важливих завдань – знижує час відновлення між підходами, насичує м'язи енергією, стимулює ріст сухої маси і формування рельєфної мускулатури. Таке спортивне харчування для збільшення сили вимагає деяких особливостей прийому. Його починають з великих доз, які через кілька днів замінюють малими – це дозволяє швидко підняти вміст креатину і підтримувати його в подальшому.

Тестостерон. У даній категорії – нестероїдні препарати, засновані на рослинних екстрактах. Вони максимально м'яко, природним чином піднімають рівень чоловічого статевого гормону (тестостерону). Це призводить до зростання сили і витривалості.

Батончики. такий СпортХарч для сили є простим і зручним способом заповнити вміст корисних речовин протягом дня. Існує кілька різновидів батончиків – вибирати їх слід, грунтуючись на індивідуальних потребах спортсмена. Не варто замінювати звичайний раціон спеціальними добавками. Навіть при вживанні спортивних препаратів важливу роль відіграє правильне і повноцінне харчування.

Без сили і витривалості неможливо провести жодне ефективне тренування. Не має значення, чи працюєте ви з залізом або маєте значні аеробні навантаження – енергія неодмінно знадобиться вашому організму. Однак заповнити її за допомогою одного харчового раціону не вийде. Щоб поліпшити показники, знадобляться спеціальні добавки. Спортивне харчування для збільшення сили допоможе підвищити працездатність і досягти бажаних показників. Крім того, СпортХарч для сили притуплює відчуття втоми, скорочує відновний період між інтервальними тренінгами і прискорює процес відновлення м'язової тканини.