Ашваганда

Фільтри
Код товару: 31713
Rhodiola, Ashwagandha, Ginseng Complex 60 Capsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 32004
Olimp Labs, Ashwagandha 600, Sport, 60 Capsules
Olimp Labs Польща,  в капсулах
Код товару: 32198
Solgar, SFP Ashwagandha Root Extract, 60 Vegetable Capsules
Solgar США,  в овочевих капсулах | в капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32714
Ostrovit, Ashwagandha, 200 Tablets
Ostrovit Польща,  в таблетках
Код товару: 33239
Ostrovit, Ashwagandha VEGE, 60 Vegan Capsules
Ostrovit США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 34126
Ostrovit, KSM-66 Ashwagandha, 120 Tablets
Запатентований екстракт кореня Withania somnifera - KSM-66.
Ostrovit Польща,  в таблетках
Запатентований екстракт кореня Withania somnifera - KSM-66.
Ostrovit
Код товару: 34365
Ostrovit, Ashwagandha Extract, 100 g
Ашваганда – це харчова добавка на рослинній основі.
Ostrovit Польща,  в порошку
Ашваганда – це харчова добавка на рослинній основі.
Ostrovit

Багато людей чомусь скептично ставляться до корисного впливу екстрактів різних рослин. Це, швидше за все, обумовлено великим перебільшенням з боку народної медицини до біологічних властивостей тих чи інших культур і піднесення останніх до рівня чудодійних засобів. Але називати всі такі екстракти "плацебо" в корені невірно. Ми черпаємо необхідні вітаміни і мінерали з продуктів харчування і окремі види рослин нічим не відрізняються в цьому плані. Наприклад, рослина Ашваганда є одним з представників флори, що несе значний запас корисних нутрієнтів для організму людини.

Даний вид пасльонових широко вивчається сучасною наукою через свій багатий терапевтичний потенціал. У наші дні з ашваганди отримують настойки, відвар, пасту, лікарське масло і порошок. Фармакологія давно налагодила виробництво препаратів, активна фаза корисного впливу яких цілком підтверджена і широко застосовується при лікуванні різних захворювань. Найпоширенішою є капсульована форма з вмістом порошку з кореня рослини. Які нутрієнти містить в собі рослина? Наскільки значний та корисний вплив ашваганди? Давайте розбиратися.

Лікарські рослини: прямо з минулого і в перспективі на майбутнє

Якщо максимально коротко торкнутися історії, то різні рослини використовуються в аюрведичній і народній медицині тисячі років. З розвитком людства екстракти з представників флори почали поступово входити і в традиційну медицину. У наші дні наука дозволяє не просто вірити на слово про корисну дію тих чи інших препаратів, а й оперувати фактами і доказовою базою.

Ашваганда є однією з найбільш перспективних лікарських рослин, завдяки вмісту в своїх надземних і підземних органах величезної кількості цінних речовин вторинного синтезу. Хімічний склад даної рослини вивчений дуже добре і на сьогоднішній день ідентифіковано десятки біологічно активних речовин, серед яких можна виділити:

  • алкалоїди;
  • стероїдні сполуки;
  • сапоніни;
  • глюкозиди;
  • різні амінокислоти (аспарагінова кислота, пролін, тирозин, аланін, гліцин, глутамінова кислота, триптофан).

Також рослина містить в собі велику кількість заліза і вільний вітаферін А, який має протипухлинну активність. Такий склад нутрієнтів гарантовано позитивно впливає на багато життєво важливих процесів в організмі людини. І радує той факт, що вплив відбувається не точково, а комплексно, що робить екстракт цієї рослини відмінним профілактичним препаратом.

Ашваганда – натуральне джерело для налагодженої роботи організму

Цитотоксичний ефект по відношенню до ракових клітин людини, змушує вчених все більш детально вивчати механізм впливу ашваганди на протизапальні процеси. Але те, що протизапальний ефект в цілому відчутно активний і продуктивний вже давно не теорія, а фактична практика.

Також варто зазначити, що речовини ашваганди мають антиоксидантний ефект, який можна порівняти із застосуванням широко відомого антиоксиданту – депреніла. Цей момент говорить про те, що екстракти з цієї рослини не лише мають високу біологічну активність, а й мають досить високу біодоступність. Даний факт підтверджує і вплив алкалоїдів, який обумовлений стрімким стимулюванням судинного і дихальних центрів, що проявляється у вигляді транквілізуючого ефекту.

По суті дію ашваганди можна порівняти з прийомом вітамінно–мінерального комплексу, оскільки загальний підхід до продукування стабілізуючих чинників на організм дуже схожий. Даний факт підтверджує яскраво виражене зростання показників гемоглобіну та еритроцитів, поліпшення меланіну, активний ріст волосся та збільшення сексуальної активності. Така комплексна і тонізуюча дія говорить про те, що Ашваганда запускає багато процесів в організмі, які крім усунення дестабілізуючих факторів покращують відгук і роботу стабільно діючих систем. Як наприклад, значно збільшена реакція гемолітичних антитіл на еритроцити людини. Цей момент свідчить про імуностимулюючу активність.

Крім цього Ашваганда позитивно впливає на:

  • ендокринну систему;
  • ЦНС;
  • серцево–легеневу систему.

Різні форми екстрактів рослини використовуються для лікування різних захворювань опорно–рухової системи (наприклад, артрити, ревматизм), як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Препарати на основі ашваганди часто застосовуються в якості профілактичних заходів у спортсменів і людей похилого віку не тільки завдяки всім перерахованим вище корисними властивостями. Висока анаболічна активність і відчутний антистресовий ефект дозволяють і першим, і другим підтримувати організм в стабільно продуктивній формі.

Екстракти ашваганди – це не просто натуральні вітаміни, а повноцінний природний комплекс нутрієнтів, який приносить величезну користь організму. Якщо ви шукаєте де придбати в Києві або в Україні високоякісну біодобавку на основі ашваганди за доступною ціною – BCAA.UA до ваших послуг. У нашому спеціалізованому інтернет–магазині ви без проблем знайдете всілякі сертифіковані харчові добавки та спортивне харчування від світових виробників. При необхідності, ми з радістю надамо висококваліфіковану консультацію та індивідуально підберемо комплекс, що ідеально вам підходить. Ми пропонуємо якісні та фінансово доступні харчові добавки, які в свою чергу подарують вам відмінне самопочуття та стрімке зростання в спортивних досягненнях.