Астрагал

Фільтри
Код товару: 28614
Now Foods, Mushroom Immune Renew, 90 Veg Capsules
Поживні речовини для підтримки імунної системи.
NOW Foods (USA) США,  90
Поживні речовини для підтримки імунної системи.
NOW Foods (USA)
Код товару: 31993
Puritan's Pride, Astragalus 470 mg, 100 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  в капсулах
Код товару: 34293
Puritan's Pride, Astragalus Extract 1000 mg, 100 Rapid Release Softgels
Екстракт астрагалу – традиційна китайська трава.
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Екстракт астрагалу – традиційна китайська трава.
Puritan's Pride
Код товару: 34566
Now Foods, Astragalus 500 mg, 100 Veg Capsules
Корінь астрагалу у вегетаріанських капсулах.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Корінь астрагалу у вегетаріанських капсулах.
NOW Foods (USA)
Код товару: 35350
Now Foods, Astragalus Extract 500 mg, 90 Veg Capsules
Екстракт астрагалу у вегетаріанських капсулах.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Екстракт астрагалу у вегетаріанських капсулах.
NOW Foods (USA)

Астрагал належить до лікарських рослин, проте використовується останнім часом не так часто. Про його цілющі властивості стали забувати, але це — абсолютно незаслужено.

У стародавній культурі він носив назву «трава безсмертя», що безпосередньо вказує на його різнобічну дію. До неї відносяться вплив на коагуляцію крові, позитивну дію на роботу серцево-судинної системи, прискорення загоєння дрібних пошкоджень та багато іншого.

Всі ці властивості забезпечуються унікальним складом. Астрагал багатий на вітаміни, мікроелементи, антиоксиданти і флавоноїди. Впливаючи на різні системи в організмі та вбудовуючись у його метаболізм, вони здатні налагодити гомеостаз та забезпечити захист від шкідливих факторів навколишнього середовища. У сукупності це призведе до покращення якості та тривалості життя.

Оскільки зараз ця рослина не на слуху, приймати її у вигляді настоянок прямо з сировини дуже важко. Його не вирощують у великих кількостях для використання з медичною метою, а процес самостійної заготівлі дуже трудомісткий.

Щоб приймати астрагал та отримувати від нього максимум користі, можна приймати харчові добавки. І для цього є низка причин:

 • вам не доведеться зв'язуватися із заготівлею сировини та енерговитратним процесом подальшого виготовлення цілющих відварів;
 • дозування в добавці підібрано таким чином, щоб усі корисні нутрієнти надійшли в організм у необхідних кількостях;
 • такий продукт легко вживати поза домом;

Не варто також забувати — настої з астрагалу мають свій смак. Якщо з якихось причин він вам не буде смачним, вам доведеться долати це для регулярного вживання. Капсула смаку не має, приймати її може будь-хто.

Що у складі астрагалу забезпечує його властивості?

У лікувальних цілях застосовується саме трава астрагалу. Вона містить:

 1. Флавоноїди. Є антиоксидантами, антикоагулянтами. Позитивно впливають на жировий обмін. Зміцнюють судинну стінку, знижуючи її проникність та збільшуючи еластичність.
 2. Магній. Гіпохолестеринемічний елемент, що профілактує розвиток атеросклерозу. Діє на судини як спазмолітик, знижує рівень артеріального тиску.
 3. Залізо. Необхідне для оновлення пулу еритроцитів та їх посиленого вироблення (необхідна ланка гемопоезу).
 4. Фосфор. Відповідає за мінералізацію та ремінералізацію кісткової тканини та емалі зубів. Він захищає від сколів, тріщин, переломів та розвитку карієсу. Підтримує кислотно-лужний стан тканин.
 5. Марганець. Цей мікроелемент виконує багато функцій. Виявляє антиоксидантні властивості, має протизапальний ефект. Як спазмолітик розслаблює гладку мускулатуру, у тому числі, судинну стінку. Підтримує гормональний баланс — з його допомогою синтезуються гормони щитовидної залози, відповідальні за основний обмін. Є кофактором багатьох ферментів, провокує утворення колагену в хрящах, зв'язках, сухожиллях та суглобових сумках.
 6. Вітамін А. Задіяний у роботі зорового аналізатора. Завдяки ньому функціонують фоточутливі елементи — якщо спостерігається дефіцит цієї речовини, розвивається «куряча сліпота» (або сутінкове зниження зору). Виявляє деякі регенеративні можливості.
 7. Вітаміни групи В. Здебільшого відповідають за підтримку гомеостазу та регуляцію всіх видів обміну. Вітамін В3 — антиатерогенний, запобігає утворенню на стінках судин атеросклеротичних бляшок. В6 відповідає за синтез та метаболізм деяких нейромедіаторів. В12 бере участь у регенерації тканин та регуляції роботи нервової системи.
 8. Вітамін С. Відповідає за підтримання адекватного рівня загального імунітету. Завдяки йому зростає резистентність організму до неспецифічних захворювань типу ГРВІ. Це особливо важливо в осінньо-зимовий період. Скорочується час, необхідний для відновлення після хвороби. Спостерігається покращення стану та припливу сил.
 9. Вітамін Е. Також сильний антиоксидант. Його властивості спрямовані на захист клітин від згубного впливу вільних радикалів. Він запобігає їх пошкодженню та руйнуванню, забезпечує захист генетичного матеріалу від пошкоджень. Виявляє регенеративні здібності. Покращує стан шкіри та регулює гормональний баланс.
 10. Кверцетин. Природний антигістамін. Знижує загальний алергічний фон, перешкоджає розвитку гіперергічних реакцій організму. Виявляє протизапальні властивості, зменшуючи інтенсивність перебігу патологічних процесів. Антиоксидант.

Які покращення спостерігаються в організмі на тлі прийому?

При використанні астрагалу відбувається:

 • засіб профілактує розвиток атеросклерозу, пом'якшуються симптоми існуючого;
 • уповільнення процесів старіння;
 • нормалізація роботи серцево-судинної системи, зниження артеріального тиску;
 • збільшення гостроти зору;
 • стабілізація роботи нервової системи та багато інших.

Де в Україні можна купити подібні харчові добавки?

В інтернет-магазині BCAA.UA є біоактивні добавки на будь-який смак. Серед них можна знайти і ті, що містять у складі астрагал. На сайті ви можете ознайомитися з інструкцією, перевагами даного товару та відгуками.

Якщо вам потрібна допомога у виборі продукції, ви можете звернутися до менеджерів магазину. Вони з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, підкажуть, на що варто звернути увагу, і допоможуть визначитися. 

Є кілька переваг співпраці з нашим магазином:

 • вся продукція сертифікована та має гарантії;
 • у магазині представлені товари лише перевірених виробників, яким довіряють покупці на світовому ринку;
 • лояльна цінова політика та завжди актуальні ціни на сайті;
 • регулярні акції та спеціальні пропозиції на топову продукцію.

Щоб зробити покупку, скористайтесь розділом «Кошик». Так ви можете оформити її онлайн лише в кілька кліків. Визначаючись із доставкою, майте на увазі — для тих, хто проживає у Києві, існує можливість забрати товар із одного зі стаціонарних магазинів. Їхні адреси можете переглянути на сайті. 

У будь-яку точку країни можлива швидка доставка за допомогою пошти.