Мелісса

Фільтри
Код товару: 35644
Olimp Labs, Forsen Forte with Melatonin, 30 Capsules
Комбінація екстрактів трав разом із мелатоніном.
Olimp Labs Польща,  в капсулах,  30,  Мелатонін | Меліса | Ашваганда | Вітамін B | Магній
Комбінація екстрактів трав разом із мелатоніном.
Olimp Labs
Код товару: 30611
Melisa 30 Capsules
Olimp Labs Польща,  в капсулах

Мелісса — це відома рослина, віднесена до лікарських і багато років користується популярністю в терапії різних нервових розладів. Це питання актуальне практично для будь-якої людини.

В умовах сучасного світу ми постійно зазнаємо впливу стресових факторів і опиняємося в ситуаціях, що посилюють нервову напругу. Хаотичний ритм життя, що вимагає граничної концентрації, робота, складні сімейні відносини, керування автомобілем — ці щоденні труднощі призводять до навантаження нервової системи.

Небажані наслідки такого впливу виявляються по-різному. Найчастіше порушується якість сну. Більшість населення живе в умовах скороченого періоду нічного сну, виділяючи цей час на роботу і розваги, але на тлі стресу навіть тривалість, що залишилася, скорочується через безсоння. Сон стає неглибоким, не забезпечуючи необхідного релаксу.

Наступний за частотою розлад — підвищення загальної тривожності та нервозності. Це згубно позначається на загальному стані, позбавляючи людину можливості відпочивати та розслаблятися. У занедбаних випадках виникають неврози.

Хронічний стрес негативно впливає на якість життя, призводячи до різних захворювань та порушень метаболізму. Мелісса і подібні до неї трави відносяться до засобів профілактики нервових розладів — вони дозволяють запобігти їх розвитку, а не лише лікувати наслідки.

Приймати цю рослину можна у вигляді чаю або відвару, проте це пов'язано з необхідністю зайвих маніпуляцій і часто можливе лише в домашніх умовах. Щоб підтримувати себе в тонусі за будь-яких обставин, логічніше вживати спеціальні харчові добавки.

В них меліса може бути представлена ​​самостійно або в комплексі з іншими речовинами, корисними для нервової системи.

Чим корисна меліса?

Склад цієї рослини багатий на корисні речовини, що впливають на метаболізм організму. До них належать:

 1. Вітамін С. Має загальнозміцнюючу дію, підвищує рівень неспецифічного імунітету. Це дозволяє організму акумулювати сили та витрачати їх на вирівнювання балансу, а не на боротьбу зі всілякими вірусами та згубним впливом довкілля.
 2. Ліналоол, гераніол, цитронеллаль. Це терпени, що мають бактерицидні властивості і мають седативний ефект на центральну нервову систему. Вони здатні діяти як легке снодійне, знижувати рівень тривожності та агресії. Їхня заспокійлива дія забезпечує основну функцію меліси.
 3. Каротин. Є провітаміном і при виникненні необхідності перетворюється на вітамін А, який забезпечує фізіологію процесу фотореакції у сітківці. Ця речовина запобігає розвитку сутінкового зниження зору. Також каротин — сильний антиоксидант. Він захищає клітини від згубного впливу вільних радикалів, які руйнують їх та ушкоджують генетичну інформацію. Наявність цієї речовини профілактує передчасне старіння та дегенерацію тканин, що особливо важливо для нервової системи.
 4. Мірцен. Також терпний, але має ще й протизапальні та знеболювальні властивості. Виключаючи подразнення ноцицептивної системи (вона сприймає больові імпульси), ця сполука знижує досить агресивну імпульсацію в ЦНС і дозволяє знизити її збудженість. Разом з вираженою седативною дією це знижує ризики хронізації стресу.
 5. Флавоноїди. Насамперед є антиоксидантами. Вони набагато ефективніші за вітаміни. Вони також здатні підвищувати рівень неспецифічної резистентності. У період постійного стресу імунітет організму значно знижується, та його екзогенна підтримка дуже важлива. Додаткова їхня функція — вони пригнічують надмірне розмноження клітин, профілактуючи розвиток онкологічних захворювань.

У яких випадках рекомендовано приймати ці добавки?

Завдяки седативному впливу на центральну нервову систему меліса опосередковано впливає на всі системи організму. Вона посилює парасимпатичний вплив, що призводить до таких змін:

 • спостерігається зниження рівня артеріального тиску — корисно для людей, які страждають на гіпертонію;
 • відбувається зменшення частоти серцевих скорочень — профілактика розвитку тахікардії та різних тахіаритмій;
 • поліпшується перистальтика кишечника — позбавляє від запорів, метеоризму, допомагає прискорити всмоктування корисних речовин та виведення токсичних;

Мелісса має спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру. Це призводить до зменшення болю під час передменструального синдрому, болю у животі при спазмах кишечника. Знижується загальний периферичний судинний опір.

Допомагає відновити порушений менструальний цикл у жінок фертильного віку, нормалізує баланс статевих гормонів.

За наявності вогнищ запалення в організмі ця рослина здатна зменшувати вираженість патологічного процесу. Зважаючи на її бактерицидні властивості, меліса впливає також на етіологічну ланку патогенезу запалення.

Де в Україні можна купити подібну продукцію?

Інтернет-магазин BCAA.UA має широкий асортимент харчових добавок, серед яких можна знайти і мелісу. На сайті можна знайти також інструкцію до засобу та основні переваги.

У разі виникнення труднощів у виборі товару звертайтеся до менеджерів магазину. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, підкажуть, на що варто звертати увагу і вкажуть на важливі критерії вибору.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • сертифіковану продукцію з гарантією якості від перевірених виробників;
 • періодичне розширення асортименту;
 • актуальні ціни на сайті та регулярні акції на топові товари;

Щойно визначтеся з бажаним продуктом, скористайтесь розділом «Кошик» для швидкої та зручної покупки. Доставку можна оформити двома способами:

 • поштою до будь-якої точки країни;
 • в один із стаціонарних магазинів у Києві.

Другий варіант зручний для мешканців столиці. Адреси магазинів завжди можна переглянути на сайті інтернет-магазину.