Мукуна пекуча

Фільтри
Код товару: 28609
DOPA Mucuna 90 капсул
Інноваційна добавка, основа якої екстракт Mucuna pruriens.
NOW Foods (USA) США,  в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули | в капсулах
439 грн
Інноваційна добавка, основа якої екстракт Mucuna pruriens.
NOW Foods (USA)
Код товару: 31395
Dopa Mucuna, 180 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
789 грн

Звичні нам бобові, такі як горох, сочевиця, квасоля та інші виділяються за великим рахунком лише одним фактором – це повсюдне використання у кулінарії. Але сімейство бобових налічує понад 700 видів рослин та деякі з них по-справжньому унікальні. Мукуна пекуча (Mucuna pruriens),, що росте в Південному Китаї, Індії та Африці, відноситься до виду тропічних бобів. Цей представник флори насичений багатьма корисними речовинами, включаючи:

 • вітамін B3 (нікотинова кислота) бере активну участь в обміні вуглеводів, білків та ліпідів, знижує рівень глюкози в крові, покращує роботу ЦНС та прискорює регенеративні функції шкірного покриву ;
 • серотонін – всіма відомий гормон щастя;
 • дубільні речовини та флавоноїди – надають антиоксидантний захист;
 • мінерали – селен, залізо та магній.

Можна подумати, що саме завдяки такому складу Мукуна пекуча переробляється на екстракт і є досить затребуваною харчовою добавкою по всьому світу. Це зовсім не так. Дані сполуки в рослині знаходяться досить у невеликій концентрації і виконують швидше допоміжну роль в основному вплив екстракту. Головне і найважливіше для нас з'єднання знаходиться в насінні, яким Mucuna pruriens не любить ділитися з людиною. Справа в тому, що стручки, що покривають насіння, містять особливий фермент – мукунаїн, який при контакті зі шкірою викликає сильне подразнення та свербіння. L-Діоксифенілаланін (L-ДОФА, L-ДОПА, леводопа) – ось що нас цікавить у Мукуні пекучою і чим власне насичені екстракти на основі рослини.

Що це за речовина? Чим елемент корисний для людини? Тепер розберемося.

L-ДОФА: особливості біологічно активної сполуки

З точки зору впізнаваності та популярності, ця речовина не особливо знайома широким масам. Чого не можна сказати про наш організм. Представлений нутрієнт є проміжною ланкою у біосинтезі найважливіших нейромедіаторів, серед яких:

Дофамін

Непосредственно впливає нашу мотивацію, і навіть навчання, оскільки викликає сильне почуття передчуття від кінцевого результату. Працює це у обох площинах наших бажань. Наприклад, перед майбутньою поїздкою і після розгляду предмета, який викликає у вас огиду, викид дофаміну буде однаково високий. Чому? У першому випадку ви отримуєте задоволення в передчутті сильно сплеску позитивних емоцій, а в другому – задоволення від того, що більше не спостерігаєте за об'єктом роздратування. Дофамін – це наші позитивні емоції та його нестача в організмі призводить до пригніченого стану, коли почуття радості стає нечастим гостем.

Норадреналін

Загальна кількість представлених нейронів у центральній нервовій системі невелика, але їхню роль складно переоцінити. Норадреналін є найважливішим медіатором неспання та відповідає за багато процесів, з яких можна виділити:

 • фізіологічний відгук тіла при напруженні та тривозі;
 • збудження серцевих функцій;
 • посилення обмінних процесів;
 • підтримує концентрацію та орієнтовні рефлекси у стабільній фазі;
 • надає безпосередній вплив на фізичну рухову активність та багато іншого.

Адреналін

Головний нейромедіатор, який дарує нам інстинкт самозбереження та допомагає організму впоратися із зовнішньою загрозою. Викид адреналіну важливий у небезпечних ситуаціях. Спорт, азарт, екстремальний відпочинок – це все не може бути повноцінним без адреналіну, як і адреналін не може повноцінно вироблятися без перерахованого дозвілля.

Мукуна пекуча може сповна наситити наш організм дуже важливим елементом. L-ДОФА є невід'ємною частиною стабільної та продуктивної роботи ЦНС із широким терапевтичним потенціалом.

Мукуна пекуча: загальний принцип дії

Екстракт насіння рослини Mucuna pruriens являє собою той самий L-діоксифенілаланін у чітко вивіреній концентрованій формі. Крім перерахованих вище спектрів дії, цей елемент впливає на наступні фактори:

 • є стандартною терапією для лікування симптомів хвороби Паркінсона;
 • підвищує рівень дофаміну;
 • збільшує концентрацію тестостерону в організмі, благотворно впливаючи на фертильність у чоловіків;
 • мінімізує шанс прояву дестабілізації когнітивних функцій;
 • відновлює рівень серотоніну.

Купити в Києві екстракт Мукуни пекучої за доступною ціною можна у наших роздрібних магазинах. Якщо ви мешкаєте не в столиці – це не проблема. Наш інтернет-магазин BCAA.UA дає можливість купити в Україні високоякісні харчові добавки для зміцнення здоров'я та підвищення спортивних результатів. Доставка товару можлива у будь-якуточку країни. У нас ви знайдете широкий асортимент виключно сертифікованих вітамінно-мінеральних комплексів, рослинних екстрактів та спортивного харчування від світових виробників. Ми гарантуємо високу якість продукції та індивідуальний підхід до кожного клієнта.