Кокосове масло

Комплекти з товаром за 1 грн

+
=
460 грн
Фільтри
Код товару: 30456
Virgin Coconut Oil 1000 mg 120 Softgels
NOW Foods (USA) США,  м'які гелеві капсули | в капсулах
459 грн
Код товару: 34506
Swanson, Vitamin D3 5000 IU with Coconut Oil, Highest Potency, 60 Softgels
Вітамін D3 та кокосова олія у формі гелевих капсул.
Swanson США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Вітамін D3 та кокосова олія у формі гелевих капсул.
Swanson
Код товару: 30974
100% Coconut Oil 460 g
MyProtein Англія
Код товару: 31101
Coconut Oil Extra Virgin 900 g
Ostrovit Польща
Код товару: 31100
Coconut Oil 900 g
Ostrovit Польща
Код товару: 31132
Coconut Oil 400 g
Ostrovit Польща
Код товару: 31609
Coconut Oil Extra Virgin 400 g
Ostrovit Польща
Код товару: 34156
Now Foods, Real Food, Organic Virgin Coconut Oil, 591 ml
Органічна кокосова олія першого віджиму.
NOW Foods (USA) США,  в рідкому вигляді
Органічна кокосова олія першого віджиму.
NOW Foods (USA)
Код товару: 34357
Now Foods, Real Food, Organic Virgin Coconut Oil, 355 ml
Органічна кокосова олія першого віджиму.
NOW Foods (USA) США,  в рідкому вигляді
Органічна кокосова олія першого віджиму.
NOW Foods (USA)

Всі ми любимо поїсти і умовно трапезу можна розділити на кілька категорій:

 • смачно та корисно;
 • не смачно, але корисно;
 • не смачно та не корисно;
 • макарони з хлібом, смаженою ковбасою та майонезом.

Останні два пункти відносяться до особливого світу гастрономії, де свої закони, правила і в цілому суцільна плутанина. Другий пункт – це часто не тривала, але вимушена міра раціону. І природно під яскравим світлом софітів видно перший пункт, досягти якого не так вже й просто. Але завдання відчутно полегшується, якщо додати до свого меню кокосову олію. Цей інгредієнт широко використовується для приготування будь-яких страв, починаючи від гарнірів, м'яса, риби, супів і закінчуючи салатами, соусами, випічкою і навіть фритюром. Здавалося б, а в чому сенс? Адже олія – це в першу чергу жир і не має різниці з яких продуктів вона отримана. Але ні, різниця є досить суттєвою.

У чому переваги кокосової олії? Чому вона така популярна серед спортсменів і людей, які стежать за своїм здоров'ям? Які існують різновиди? Давайте розбиратися.

Кокосова олія: у чому полягає унікальність складу?

Це той випадок, коли наявність корисних нутрієнтів є, ну і чудово. Головна перевага цієї олії полягає в її кардинальній відмінності жирового складу від видів жиру, що широко використовуються (рослинний, вершковий і маргарин). Останні складаються з тригліцеридів довгого ланцюга (LCT). Для максимально доступного розуміння, що це означає, досить сказати, що підшкірний жир – це також LCT. У свою чергу кокосова олія складається із тригліцеридів середнього ланцюга (MCT). Що це дає нашому організму у ключі метаболізму? Олія MCT якісно відрізняється наступними моментами:

 • набагато швидше перетравлюється;
 • олія з тригліцеридами середнього ланцюга спалюється, як і вуглеводи;
 • MCT не відкладається у підшкірний жир, на відміну від LCT;
 • перенесення жирних кислот відбувається безпосередньо в клітини для подальшого перетворення на енергію.

При цьому спалювання олії MCT є настільки стрімким, що його ккал продукують викид теплової енергії за рахунок процесу термогенезу. Останній, у свою чергу, сприяє прискореному загальному метаболізму. А тут формула проста – чим вища швидкість обміну речовин, тим більше калорій ви спалюєте. У цьому випадку навіть за наявності мінімальних фізичних навантажень проявиться ефект зменшення відсотка підшкірного жиру та підвищення набору сухої м'язової маси. Саме тому люди з активним способом життя, спортсмени і просто ті, хто стежить за своїм здоров'ям та фігурою, не обділяють свій раціон кокосовою олією. Крім цього факту, кокосова олія містить у собі достатню кількість корисних кислот, у тому числі ненасичених. Весь комплекс речовин має загальний сприятливий вплив на організм, а саме:

 • виступає швидким джерелом енергії, підвищуючи витривалість та працездатність загалом;
 • пригнічує відчуття голоду;
 • надає антиоксидантний ефект;
 • є чудовим імуномодулятором;
 • стабілізує та прискорює обмін речовин;
 • благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи;
 • запобігає дестабілізації когнітивних функцій.

Окрім іншого, цей інгредієнт буде практично незамінним продуктом при кето-дієтах. Але, як відомо, жирні кислоти корисні не лише для внутрішнього застосування. І в даному випадку кокосова олія є дуже яскравим представником з комплексною та універсальною дією.

Зовнішнє застосування: професійний догляд за шкірою, волоссям та нігтями за допомогою кокосової олії

Хоча цей продукт давно використовується у професійній косметології, велика кількість людей досі відносяться до цього з певним нерозумінням та навіть побоюванням. Зумовлено це наступним фактором: якщо кокосову олію можна використовувати, грубо кажучи, як крем, то вживати його неприйнятно. Тому що це означає, що в ньому містяться якісь сторонні домішки тощо.

Насправді не зрозуміло, чому таке ставлення саме до цього продукту. Нарізати овочі та фрукти на салат, попутно зробивши з них маску для обличчя – не проблема. А використовувати кокосову олію одночасно для вживання та догляду за зовнішнім виглядом – неприйнятно. Загалом застосовувати цей інгредієнт, як зовнішній корисний і поживний компонент не просто можна, а й потрібно. Як уже згадувалося, цей продукт щільно зайняв свою нішу у світовій косметології, як високоефективний засіб по догляду. Його властивості відмінно себе виявляють у таких областях нашого тіла:

 • догляд за шкірою зі зволожуючим та захисним ефектом. Також кокосова олія часто використовується для профілактики та лікування атопічного дерматиту;
 • догляд за волоссям за допомогою даного продукту запобігає їх ламкості, робить волосся більш гнучким і надає зміцнюючий ефект. Окрім цього, корисні речовини запобігають пошкодженню волосся через втрату білка та впливу ультрафіолету;
 • при догляді за нігтями інгредієнт допомагає відновити та зміцнити нігтьову пластину, стимулює ріст нігтів, сприяє загоєнню дрібних пошкоджень та тріщин на поверхні.

І найголовніше, що у всіх трьох випадках проявляється потужний антигрибковий та протимікробний ефект. А у комплексі з антиоксидантною дією у високоефективності кокосової олії при зовнішньому застосуванні сумніватися не доводиться.

Щоб отримати максимально можливу користь від вживання та використання в косметичних цілях, важливо обрати правильний продукт. Виробництво кокосової олії має свої відмінності, що безпосередньо впливають на вміст.

Кокосова олія: виробництво продукту та принципова різниця складу

Сам собою кокос містить низку корисних нутрієнтів, але скільки з них будуть доступні для нашого організму, безпосередньо залежить від кінцевої сировини. Існує три основні види кокосової олії:

 • Рафінована – обробка парою та глибока фільтрація видаляють левову частку корисних домішок;
 • Частково гідрогенізована – цей процес допомагає продовжити термін зберігання продукту, але при цьому утворює трансжири, які суттєво знижують усю корисність кокосової олії;
 • Virgin або extra virgin – кращий вибір. При виробництві використовують два методи:
 1. Експелерне пресування – за допомогою пари або інших джерел тепла, олію вичавлюють із кокосової м'якоті. Має досить високий рівень безпеки всіх корисних властивостей в кінцевому продукті;
 2. Холодний віджим – олія віджимається при температурі нижче 50 градусів. Саме цей метод вважається найкращим з точки зору збереження та утримання всіх корисних поживних речовин у кінцевій сировині.

Якщо ви шукаєте де придбати в Києві та в Україні кокосову олію за доступною ціною – наш інтернет-магазин до ваших послуг. У нас ви знайдете даний продукт, як для виключного внутрішнього застосування в капсулах, так і кокосову олію в чистому вигляді, яка застосовується для приготування їжі та косметичного догляду. Обидві варіації виготовлені методом холодного віджиму та не мають сторонніх домішок, у тому числі солі та цукру. При необхідності наші фахівці проконсультують та допоможуть з вибором не тільки кокосової олії, але й рослинних екстрактів, вітамінно-мінеральних комплексів та спортивного харчування. Вся продукція від світових виробників, представлена ​​на сайті BCAA.UA, сертифікована і гарантує тільки позитивний ефект для вашого здоров'я, а також прекрасне щоденне самопочуття.