Молочний протеїн

SYNTHA-6 ISOLATE 1820 грамів
Код товару 21974
Збалансована харчова добавка, яка містить ізоляти протеїну.
Бренд - BSN
Виробництво - США

1 299 грн

SYNTHA-6 ISOLATE 908 грамів
Код товару 22285
Збалансована харчова добавка, яка містить ізоляти протеїну.
Бренд - BSN
Виробництво - США

759 грн

Anabolic Whey 900 грамів
Код товару 24947
Володіє високим біологічним значенням серед протеїнів.
Бренд - Scitec Nutrition
Виробництво - Угорщина
100% Milk Complex 15 грамів
Код товару 25363
Це суміш високоякісних молочних білків.
Бренд - Scitec Nutrition
Виробництво - Угорщина
Тип - молочний протеїн

Бельгійський шоколад

100% Milk Complex 920 грамів
Код товару 25708
Це суміш високоякісних молочних білків.
Бренд - Scitec Nutrition
Виробництво - Угорщина
Тип - молочний протеїн

Фісташки білий шоколад

Milk Protein Smooth 2500 грамів
Код товару 26252
Це концентрат молочного білка, отриманий з фільтрованого молока.
Бренд - MyProtein
Виробництво - Великобританія
Тип - молочний протеїн
Milk Protein Smooth 4000 грамів
Код товару 26567
Це концентрат молочного білка, отриманий з фільтрованого молока.
Бренд - MyProtein
Виробництво - Великобританія

Молочний протеїн: для чого потрібен і як його приймати

Молочний протеїн (білок) – це комплекс з двох дуже важливих і корисних білків: казеїну і сироваткового протеїну. У складі це 80% і 20% відповідно. Казеїн, який повільно засвоюється організмом, буде живити м'язи незамінними амінокислотами протягом 6-7 годин з моменту прийому. А «швидкий» сироватковий білок необхідний в період набору м'язової маси.

Високотехнологічний процес виготовлення забезпечує збереження всіх корисних речовин, за рахунок чого дана спортивна добавка проводить наступний ефект.

  • Корисний для тих, хто худнуть, так як притуплює відчуття голоду.
  • Підвищує працездатність і витривалість спортсмена в процесі тренування, уповільнює наступ втоми.
  • Відновлює м'язи після інтенсивних занять.

Дуже важливо дотримуватися визначених правил прийому, а також не порушувати рекомендовану дозу – адже тільки в такому випадку варто купити протеїн молочний в Києві, який здатний принести максимальну користь. Щодо часу доби жорстких обмежень не існує. Вживати молочний протеїн можна безпосередньо після тренування, і на початку дня, і перед сном. За рахунок комбінації «швидкого» і «повільного» білка він постійно насичує організм корисними речовинами, попереджаючи розпад м'язової тканини.

Види молочного протеїну

Він випускається в двох різних формах: ізолят і концентрат. Ізолят проходить більш ретельну процедуру обробки, за рахунок чого з нього видаляються практично всі жири і вуглеводи. У концентраті вміст чистого білка трохи нижче, проте і вартість продукту більш доступна. Якщо ви не можете визначитися з вибором – зателефонуйте нам! Кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати якісний продукт з урахуванням ваших індивідуальних потреб і побажань. Зверніть увагу – якщо ви маєте непереносимість лактози, потрібно віддавати перевагу ізоляту, так як в ньому цей вуглевод практично відсутній.

Кому підійде молочний протеїн

Виробники пропонують широкий асортимент спортивного харчування. Адже всі спортсмени намагаються досягти різних цілей: хтось бореться з жировими відкладеннями, комусь потрібно набрати м'язову масу, а комусу – підкачатися. Купити молочний протеїн в Києві можна не тільки професійним, але і спортсменам початківцям , так як спеціальні добавки потрібно підбирати індивідуально, з урахуванням поставленого вами завдання – лише тоді вони нададуть потрібний результат.

Вибір якісного продукту

Незважаючи на безліч плюсів молочного білка, за складний процес його виготовлення беруться далеко не всі, навіть всесвітньо відомі, бренди. Якісне і рідкісне спортивне харчування в Києві і на території України продаються не у всіх магазинах. У нас представлена ​​продукція відомих світових виробників: BSN і Scitec Nutrition, яка користується заслуженою популярністю. Ці молочні протеїни мають прекрасні позитивні відгуки від професійних спортсменів. Купити молочний протеїн в Києві, який відповідає стандарту ціна-якість, можна саме в нашому магазині Bcaa. Сертифіковане спортивне харчування наповнить ваш організм корисними речовинами і зміцнить м'язи, не заподіявши ніякої шкоди.