Atomix

Фільтри
Код товару: 22185
Шейкер 600 мл трикомпонентний
Шейкер для приготування протеїну або гейнера.
Atomix Китай,  600 мл,  Трикомпонентний
Шейкер для приготування протеїну або гейнера.
Atomix

Atomix Nutrition є однією з найкращих нових компаній, впровадження на ринок спортивного харчування розпочалося у 2012 році. На той період практично не було добавок, які б відповідали оптимальному співвідношенню ціни та якості. Завдяки появі виробника Атомікс, спортивне харчування високої якості стало більш доступним для більшості любителів спорту.

Переваги спортивного харчування

Atomix Nutrition Завдяки впровадженню компанією Atomix інноваційних технологій у процес виробництва, вдалося досягти високої якості спортивних добавок. І це на тлі доступних цін на пропоновану продукцію. В ефективності даних спортивних добавок з кожним роком переконується все більша кількість спортсменів, бодибілдерів та просто активних людей з різних куточків світу. Зайняти гідне місце поруч із популярними передовими компаніями конкурентами, Atomix Nutricion вдалося завдяки новій схемі виробництва спортивного харчування. Плюс до цього важливим є пріоритетність вибору натуральних компонентів при розробці складу. Поповнюючи дефіцит поживних речовин після спорту, покупцям важливо бути впевненими у безпеці добавок для здоров'я.

Асортимент товарів Атомікс

Спочатку діяльність компанії була спрямована на виробництво амінокислот найвищої якості. Лише за кілька років асортимент почав стрімко розширюватися. Сьогодні брендом підкоряються нові сегменти ринку.

Спортсмени можуть купити продукти Atomix таких категорій:

  • Протеїни;
  • Амінокислотні комплекси;
  • BCAA-комплекси;
  • L-карнітини;
  • Креатинові добавки;
  • Гейнери;
  • Жироспалювачі і т.д.

Велика різноманітність продукції від американського бренду дозволить знайти необхідне рішення як для жінок, так і для чоловіків, як для новачків, любителів, так і для досвідчених бодибілдерів. Компанія піклується про задоволення потреб кожного клієнта. Кожного, хто прагне удосконалити своє тіло та підтримати здоров'я. На цьому робота над асортиментом бренду не зупиняється, розробляються нові унікальні формули для ще більш високої ефективності прийому спортивного харчування.

Як вибрати та замовити продукцію Atomix Nutrition

Якщо потрібно купити будь-який із продуктів Atomix Nutricion в Україні, то це легко зробити на сайті інтернет магазину Bcaa.ua. Якщо професіонали спорту відразу знайдуть, що їм потрібно, новачкам рекомендується перед покупкою прочитати інструкцію до обраних добавок. На початку вибирати потрібно продукт з урахуванням специфіки наявної м'язової маси і тіла, поставленої мети та індивідуальних особливостей. У каталозі дуже зручно представлена продукція за пріоритетами та потребами спортсменів. Завжди доступна допомога консультанта телефоном, що заощадить час.