Спортивне харчування для жінок

Спортивне харчування для жінок і його види

Існує думка, що добавки потрібні тільки професійним спортсменам і бодібілдерам, які накачують м'язи, готуються до змагань або працюють з важкою вагою. Насправді СпортХарч для дівчат допомагає поліпшити стан шкіри і волосся, зберегти суглоби, підвищити витривалість. Для цього потрібно ретельно підібрати комплекс і строго дотримуватися інструкції. Не варто купувати добавки в випадкової торговій точці, навіть якщо ціна здасться привабливою – занадто високий ризик придбати низькопробну підробку з дуже сумнівним складом. Щоб спортивне харчування для дівчат принесло користь, вибирайте якісну, сертифіковану продукцію в спеціалізованому магазині. Правильно це зробити допоможуть рекомендації, наведені нижче.

Протеїн. Як правило, жінки приходять в спортзал з певною метою – або позбавитися від зайвої ваги, або підтягти силует і зробити фігуру більш жіночною. Щоб в період схуднення м'язи не виснажувалися, а перетворювалися в апетитні округлості, необхідно вживати білки. Звичайним раціоном харчування компенсувати цю потребу практично неможливо. Знадобляться спортивні добавки для жінок, які містять білок у великій кількості. Існує безліч його різновидів – наприклад, яловичий, яєчний, сироватковий, рослинний, низькокалорійний. Дівчатам рекомендується приймати комбінацію протеїнів – той, який швидко засвоюється, вживати в першу половину дня, а «повільний» білок пити перед сном.

Амінокислоти. Хороший СпортХарч для жінок – це комплекс амінокислот BCAA, самостійно не виробляються в організмі. Вони сповільнюють процес розпаду білка, за рахунок чого м'язи ростуть швидше, краще відновлюються, а тренування стає більш тривалим.

Жироспалювачі. Ефективно боротися з проблемою надлишку ваги допоможуть призначені для цього препарати. Вони надають комплексну дію – прискорюють обмін речовин, зменшують апетит, підвищують працездатність і забезпечують організм корисними речовинами. Важливо пам'ятати, що жироспалювачі самі по собі не мають яскраво вираженого ефекту, зате в комплексі з регулярними тренуваннями і низькокалорійним харчуванням працюють бездоганно.

Вітаміни та мінерали. Це ідеальні спортивні добавки для жінок, які ведуть активний спосіб життя. Вітамінно-мінеральні комплекси компенсують недолік корисних речовин в щоденному раціоні, усувають занепад сил, підсилюють транспортування кисню до тканин.

Для зв'язок і суглобів. Щоб захистити їх зношування, підійде спеціальний СпортХарч для дівчат. Такий препарат містить глюкозамін, колаген, вітаміни, кальцій, а також деякі інші компоненти, які підвищують еластичність тканин, поліпшують міцність і рухливість суглобів.

Правильне харчування і регулярні заняття спортом – запорука привабливої, жіночної фігури. Щоб наблизитися до ідеальних параметрів, представниці чарівного статі готові харчуватися однією капустою і не виходити зі спортзалу. Але часом навіть таких радикальних заходів недостатньо. Особливість жіночого організму в тому, що він досить швидко накопичує жирову тканину, і неохоче від неї позбувається. Недолік сну і щільний робочий графік в поєднанні з жорсткими дієтами призводить до негативних наслідків для здоров'я. Щоб цього не допустити, потрібні спеціальні препарати. Схуднути, набрати м'язову масу або сформувати гарний рельєф допоможе спортивне харчування для дівчат