Берберин

Фільтри
Код товару: 33043
Swanson, Pure Blood Sugar, 60 Veggie Capsules
Swanson США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 31134
Berberine 90 Tablets
Ostrovit Польща,  в таблетках
Код товару: 31755
Berberine Glucose Support, 90 Softgels
NOW Foods (USA) США,  м'які гелеві капсули | в капсулах
Код товару: 34015
Ostrovit, Berberine Sulphate 99% VEGE (Берберин), 60 Capsules
Екстракт кореня барбарису (сульфат берберину).
Ostrovit Польща,  в капсулах
Екстракт кореня барбарису (сульфат берберину).
Ostrovit
Код товару: 34016
Ostrovit, Berberine HCl 97% VEGE 90, Capsules
Берберін гідрохлорид.
Ostrovit Польща,  в капсулах
Берберін гідрохлорид.
Ostrovit
Код товару: 34441
Ostrovit, Berberis Extract, 100 g
Харчова добавка, у складі якої екстракт кореня барбарису.
Ostrovit Польща,  в порошку
Харчова добавка, у складі якої екстракт кореня барбарису.
Ostrovit
Код товару: 35546
Solaray, Vital Extracts, Berberine 500 mg, 60 VegCaps
Берберін у вегетаріанських капсулах.
Solaray США,  в овочевих капсулах | в капсулах | вегетаріанські капсули
Берберін у вегетаріанських капсулах.
Solaray

Протягом тисячоліть люди використовували окремі рослини в профілактичних і терапевтичних цілях. У наш досить розвинений час мало що змінилося. Хіба що ми власноруч не збираємо рослини і не вичавлюємо з неї корисні речовини.

Однією з корисних сполук, що містяться в різних видах рослин, є берберин. Черговий натуральний природний нутрієнт з позитивним впливом на наш організм.

Представлена азотовмісна органічна сполука присутня в різних структурних частинах флори, але «золотими копальнями» з цим елементом є три рослини – це барбарис, жовтокорінь канадський і коптіс китайський. Берберин має досить високу фармакологічну цінність і тому дослідження всіх його властивостей і якостей закінчаться мабуть не скоро. Чим же так корисний нутрієнт для нашого організму? Давайте розбиратися.

Берберин – високоефективний алкалоїд комплексної дії

Нутрієнт має одну ключову особливість, яка властива далеко не всім природним компонентам. Речовина надає однаково потужний ефект як при терапії багатьох захворювань, так і з метою профілактики. Варто відзначити, що саме комплексний вплив берберина на молекулярному рівні поки не дає повного розуміння про весь потенціал цього елемента. Але і властивостей, які нам вже відомі, достатньо, щоб сміливо віднести цю органічну сполуку до групи неймовірно корисних речовин. Наприклад, нутрієнт має підвищену чутливість до жирорегуляторних гормонів. А підвищена активність останніх, сприяє прискореному позбавленню від надмірної ваги. Крім цього, берберин впливає на наступні системи і процеси:

Шлунково–кишковий тракт

Елемент проявив себе, як ефективний засіб при терапії великої кількості шлунково–кишкових інфекцій, в тому числі діареї. Результати можна порівняти із застосуванням антибіотиків, а в окремих випадках берберин перевершує їх. Головна перевага нутрієнту полягає в тому, що він охоплює широкий спектр хвороботворних організмів, при цьому вплив на мікробне середовище досить вибіркове. Це означає, що берберин повністю нейтральний до корисних бактерій, на відміну від антибіотиків.

Звичайно, цей факт жодним чином не закликає відмовлятися від антибіотиків на користь нутрієнту. Все досить індивідуально і залежить від конкретного клінічного випадку.

Також представлена корисна речовина досить ефектива при синдромі подразненої товстої кишки, який супроводжується наступними симптомами:

  • часте відчуття тяжкості в шлунку;
  • підвищене газоутворення;
  • переймоподібні болі в животі.

При надмірному бактеріальному рості в тонкій кишці нутрієнт показав себе не менш продуктивно, що свідчить про комплексний вплив на шлунково–кишковий тракт з подальшою стабілізацією роботи системи.

Цукор, ліпіди і гіпертонія

Берберин надає досить відчутну і сильну підтримку серцево–судинній системі. Вплив на зниження рівня цукру в крові має дуже високий рівень, при цьому прояв будь–яких значних побічних ефектів мінімальний.

При симптоматиці підвищеного холестерину, тригліцеридів і високого артеріального тиску берберин виступає дуже високоякісним стабілізатором, а саме:

  • знижує загальний рівень ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів;
  • підвищує корисний холестерин;
  • знижує рівень аполіпопротеїну B, що сприяє зниженню ризику серцевих захворювань.

Саме особливі фізіологічні механізми нутрієнту сприяють цим відчутним метаболічним ефектам. Завдяки ферменту AMPK запускаються життєво важливі процеси, які сприяють проникненню глюкози в клітини, де вона власне перетворюється в енергію. А це один з головних чинників для стабілізації рівня ліпідів, холестерину і тригліцеридів.

Крім всіх вищезгаданих якостей берберин підвищує чутливість до інсуліну. Відбувається це шляхом примноження кількості і активності рецепторів гормону. Цей факт збільшує ефективність виведення глюкози з крові не змінюючи концентрацію інсуліну, що в свою чергу підтримує належний рівень цукру в крові.

Берберин: побічні ефекти

При всіх позитивних якостях цей нутрієнт ще і є максимально безпечним. Якщо не перевищувати рекомендовані дози, переносимість буде на дуже високому рівні. Цьому також сприяє і відмінна біодоступність нутрієнту, що дозволяє організму практично миттєво використовувати весь спектр корисних речовин. Але якщо сильно перевищити дозування, то це негативно позначиться на роботі шлунково–кишкового тракту, появою діареї, запорів або нудоти.

Найбільш раціональним рішенням буде приймати берберин у вигляді біодобавки і просто слідувати рекомендаціям виробника або проконсультуватися з лікарем. Купити в Києві і в Україні харчові добавки з представленим нутрієнтом можна на сайті BCAA.UA. Тут ви знайдете виключно сертифіковану продукцію за доступною ціною, починаючи від вітамінно–мінеральних комплексів і закінчуючи професійним спортивним харчуванням. При необхідності фахівці інтернет–магазину з радістю проконсультують і допоможуть підібрати необхідний комплекс.