Астаксантин

Комплекти з товаром за 1 грн

+
=
780 грн
Фільтри
Код товару: 32679
Solgar, Astaxanthin 10 mg, 30 Softgels
Solgar США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
779 грн
Код товару: 33203
Now Foods, Astaxanthin 4 mg (Астаксантин), 60 Veggie Softgels
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | вегетаріанські капсули | в овочевих капсулах | м'які гелеві капсули
539 грн
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA)
Код товару: 35603
Ostrovit, Astaxanthin Forte, 90 Capsules
Натуральний екстракт астаксантину у формі капсул.
Ostrovit Польща,  в капсулах
599 грн
Натуральний екстракт астаксантину у формі капсул.
Ostrovit
Код товару: 31457
Natural Astaxanthin 5 mg 30 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 31467
Natural Astaxanthin 5 mg 60 Rapid Release Softgels
Астаксантин помогает бороться со свободными радикалами, повреждающими клетки.
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Астаксантин помогает бороться со свободными радикалами, повреждающими клетки.
Puritan's Pride
Код товару: 32034
Solgar, Natural Astaxanthin 5 mg, 60 Softgels
Solgar США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Код товару: 34705
Now Foods, Astaxanthin 4 mg, 90 Softgels
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA)
Код товару: 35144
Now Foods, Astaxanthin 10 mg, Extra Strength, 60 Softgels
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA)
Код товару: 35766
Now Foods, Astaxanthin 10 mg, Extra Strength, 30 Softgels
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Астаксантин – це природний каротиноїд.
NOW Foods (USA)

Наш організм здатний синтезувати неймовірну кількість корисних нутрієнтів, але ще більшу кількість, на жаль, не може. Корисні речовини, які ми споживаємо ззовні, діляться на дві категорії:

 • життєво необхідні;
 • профілактичні.

І якщо з першими все зрозуміло, то ставлення до других – це суцільна метаморфоза. Наприклад, всіма улюблений риб'ячий жир всього–то сто років тому застосовувався в якості палива для ламп і нікому і в голову тоді не приходило використовувати його перорально в чистому вигляді. Можливо, пропозиції звичайно звучали, але на той момент сприймалися несерйозно.

І ось на стадії коливань, з деякими ознаками недовіри, у багатьох людей зараз знаходиться натуральний антиоксидант – астаксантин. Він міститься у величезній кількості водних організмів, птахів і водоростей, звідки його власне і добувають. Астаксантин можна сміливо віднести до високоякісних профілактичних корисних речовин досить широкого спектра дії. Але варто допитливому користувачеві забити в пошуковик інформацію про даний нутрієнт, виявляється, що в першу чергу речовина використовується, як добавка до раціону рогатої худоби, свиней, риб і широко застосовується на птахофермах.

Після цієї новини багато утримуються від вживання астаксантину. Дуже даремно і безпідставно. Давайте ж розберемося який вплив надає даний нутрієнт на організм, і чому професійні спортсмени дуже часто додають його до свого раціону.

Астаксантин: комплексне зміцнення здоров'я без будь–яких побічних ефектів

Ця речовина мало того, що є найпотужнішим антиоксидантом, так ще й якісно вирізняється з–поміж цієї групи нутрієнтів. Чим? По антиоксидантному впливу на організм астаксантин перевершує:

 • вітамін С в 65 разів;
 • вітамін E в 14 разів;
 • бета–каротин в 54 рази і є значно сильнішим за інші відомі каротиноїди.

Також даний елемент має неймовірний потенціал для здатності гасити синглетний кисень. Не заглиблюючись в хімію і «страшні» наукові визначення, O2 в цьому хімічному стані запускає сильні окислювальні процеси. Так ось, астаксантин бореться з цим явищем в 550 разів ефективніше, ніж найактивніша форма вітаміну E і перевершує на цьому полі вітамін С в неймовірних 6000 разів.

В наведених цифрах немає зайвих нулів і не пропущені коми. Представлена корисна речовина ефективніше найпотужніших нутрієнтів в 10–ки, сотні і тисячі разів. Крім бездоганної боротьби з вільними радикалами цей жиророзчинний антиоксидант надає позитивний вплив на множинні життєво необхідні процеси, а саме:

 • вплив на ліпідний профіль сприяє врегулюванню енергетичного обміну;
 • підтримка і зміцнення імунної системи;
 • поліпшення мікроциркуляції крові;
 • поліпшення когнітивних функцій організму;
 • якісно впливає на зоровий апарат. Знижує стомлюваність очей і підвищує гостроту зору;
 • сприяє здоровому стану шкіри в цілому, в тому числі перешкоджає появі вікових пігментних плям.

При максимально різноманітному раціоні ваш організм гарантовано не буде обділений цим нутрієнтом. Однак є один невеликий нюанс. Меню, в якому базується достатня кількість астаксантину, не назвати щоденним раціоном середньостатистичної людини. Найбільше елемента знаходиться в наступних продуктах:

 • червона риба (форель, кета, кижуч і т.д.);
 • ракоподібні;
 • червона ікра;
 • томати і журавлина.

Меню, звичайно ж, ширше, але саме в цьому наборі елемент знаходиться в повному достатку. Якщо немає можливості регулярно поповнювати вищенаведеними продуктами харчування свій раціон, не варто засмучуватися, адже є відмінна альтернатива. На ринку досить багато високоякісних біодобавок, які включають в себе даний нутрієнт і виділяються своєю доступною ціною, а також простотою використання. Що характерно навіть тут астаксантин зумів здивувати своєю винятковою безпекою, а саме:

 • абсолютно нетоксичний продукт;
 • виключено прояв побічних ефектів і варіанти надлишку / передозування;
 • на відміну від безлічі каротиноїдів, астаксантин не перетворюється на вітамін A в організмі, що виключає гіпервітаміноз останнього.

Мабуть, єдиним фактором при якому вживання нутрієнта заборонено – це індивідуальна непереносимість продукту або наявність алергії.

Після вищевикладеного факт використання нутрієнта в фермерській справі, про який ми згадували на початку, лише підкреслює унікальність, універсальність і високу ефективність астаксантину. І ще один фактпідтверджує даний момент – це широке застосування харчових добавок з речовиною в світі спорту.

Астаксантин: що ще важливо знати про речовину

Антиоксидант - речовина такого рівня просто не мала жодного шансу проскочити непоміченим повз бодібілдерів, пауерліфтерів і спортсменів в цілому. Однією з причин мінімізації рівня сил і витривалості після високоінтенсивних фізичних навантажень є вільні радикали. А нескінченна циклічність далеко не одноденного болю в м'язах і сухожиллях після хороших тренувань рідко, але влучно змушує шукати варіанти позбавлення від такого дискомфорту.

Астаксантин здатний відчутно знизити руйнівну дію вільних радикалів і захистити м'язи, тим самим в рази прискорити регенеративні процеси після тренування. Цей факт в комплексі надасть підвищений рівень витривалості та результативності в ході тренувального процесу. Ну, і бонусом організм отримає підтримку і зміцнення здоров'я в цілому. Якщо немає можливості дістати даний нутрієнт з продуктів харчування, просто використовуйте харчові добавки з його наявністю.

Шукаєте де купити в Києві або в Україні високоякісне спортивне харчування за доступною ціною? Bcaa.ua до ваших послуг. Наш асортимент в себе включає виключно сертифіковану продукцію від топових світових виробників. При необхідності наші фахівці з радістю проконсультують і допоможуть підібрати ідеальний комплекс для якнайшвидшого та безпечного досягнення ваших спортивних цілей.