Астаксантин

Шановні клієнти, всі магазини працюють за графіком: з 10:00 до 19:00 години без вихідних. Також є відправлення замовлень компаніями Нова Пошта та Укрпошта до відділень, які працюють, де це можливо і безпечно.
Фільтри
Код товару: 31457
Natural Astaxanthin 5 mg 30 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 31467
Natural Astaxanthin 5 mg 60 Rapid Release Softgels
Астаксантин помогает бороться со свободными радикалами, повреждающими клетки.
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Астаксантин помогает бороться со свободными радикалами, повреждающими клетки.
Puritan's Pride
Код товару: 32034
Solgar, Natural Astaxanthin 5 mg, 60 Softgels
Solgar США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Код товару: 32679
Solgar, Astaxanthin 10 mg, 30 Softgels
Solgar США,  в капсулах | м'які гелеві капсули
Код товару: 33203
Now Foods, Astaxanthin 4 mg (Астаксантин), 60 Veggie Softgels
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | вегетаріанські капсули | в овочевих капсулах | м'які гелеві капсули

Наш організм здатний синтезувати неймовірну кількість корисних нутрієнтів, але ще більшу кількість, на жаль, не може. Корисні речовини, які ми споживаємо ззовні, діляться на дві категорії:

 • життєво необхідні;
 • профілактичні.

І якщо з першими все зрозуміло, то ставлення до других – це суцільна метаморфоза. Наприклад, всіма улюблений риб'ячий жир всього–то сто років тому застосовувався в якості палива для ламп і нікому і в голову тоді не приходило використовувати його перорально в чистому вигляді. Можливо, пропозиції звичайно звучали, але на той момент сприймалися несерйозно.

І ось на стадії коливань, з деякими ознаками недовіри, у багатьох людей зараз знаходиться натуральний антиоксидант – астаксантин. Він міститься у величезній кількості водних організмів, птахів і водоростей, звідки його власне і добувають. Астаксантин можна сміливо віднести до високоякісних профілактичних корисних речовин досить широкого спектра дії. Але варто допитливому користувачеві забити в пошуковик інформацію про даний нутрієнт, виявляється, що в першу чергу речовина використовується, як добавка до раціону рогатої худоби, свиней, риб і широко застосовується на птахофермах.

Після цієї новини багато утримуються від вживання астаксантину. Дуже даремно і безпідставно. Давайте ж розберемося який вплив надає даний нутрієнт на організм, і чому професійні спортсмени дуже часто додають його до свого раціону.

Астаксантин: комплексне зміцнення здоров'я без будь–яких побічних ефектів

Ця речовина мало того, що є найпотужнішим антиоксидантом, так ще й якісно вирізняється з–поміж цієї групи нутрієнтів. Чим? По антиоксидантному впливу на організм астаксантин перевершує:

 • вітамін С в 65 разів;
 • вітамін E в 14 разів;
 • бета–каротин в 54 рази і є значно сильнішим за інші відомі каротиноїди.

Також даний елемент має неймовірний потенціал для здатності гасити синглетний кисень. Не заглиблюючись в хімію і «страшні» наукові визначення, O2 в цьому хімічному стані запускає сильні окислювальні процеси. Так ось, астаксантин бореться з цим явищем в 550 разів ефективніше, ніж найактивніша форма вітаміну E і перевершує на цьому полі вітамін С в неймовірних 6000 разів.

В наведених цифрах немає зайвих нулів і не пропущені коми. Представлена корисна речовина ефективніше найпотужніших нутрієнтів в 10–ки, сотні і тисячі разів. Крім бездоганної боротьби з вільними радикалами цей жиророзчинний антиоксидант надає позитивний вплив на множинні життєво необхідні процеси, а саме:

 • вплив на ліпідний профіль сприяє врегулюванню енергетичного обміну;
 • підтримка і зміцнення імунної системи;
 • поліпшення мікроциркуляції крові;
 • поліпшення когнітивних функцій організму;
 • якісно впливає на зоровий апарат. Знижує стомлюваність очей і підвищує гостроту зору;
 • сприяє здоровому стану шкіри в цілому, в тому числі перешкоджає появі вікових пігментних плям.

При максимально різноманітному раціоні ваш організм гарантовано не буде обділений цим нутрієнтом. Однак є один невеликий нюанс. Меню, в якому базується достатня кількість астаксантину, не назвати щоденним раціоном середньостатистичної людини. Найбільше елемента знаходиться в наступних продуктах:

 • червона риба (форель, кета, кижуч і т.д.);
 • ракоподібні;
 • червона ікра;
 • томати і журавлина.

Меню, звичайно ж, ширше, але саме в цьому наборі елемент знаходиться в повному достатку. Якщо немає можливості регулярно поповнювати вищенаведеними продуктами харчування свій раціон, не варто засмучуватися, адже є відмінна альтернатива. На ринку досить багато високоякісних біодобавок, які включають в себе даний нутрієнт і виділяються своєю доступною ціною, а також простотою використання. Що характерно навіть тут астаксантин зумів здивувати своєю винятковою безпекою, а саме:

 • абсолютно нетоксичний продукт;
 • виключено прояв побічних ефектів і варіанти надлишку / передозування;
 • на відміну від безлічі каротиноїдів, астаксантин не перетворюється на вітамін A в організмі, що виключає гіпервітаміноз останнього.

Мабуть, єдиним фактором при якому вживання нутрієнта заборонено – це індивідуальна непереносимість продукту або наявність алергії.

Після вищевикладеного факт використання нутрієнта в фермерській справі, про який ми згадували на початку, лише підкреслює унікальність, універсальність і високу ефективність астаксантину. І ще один фактпідтверджує даний момент – це широке застосування харчових добавок з речовиною в світі спорту.

Астаксантин: що ще важливо знати про речовину

Антиоксидант - речовина такого рівня просто не мала жодного шансу проскочити непоміченим повз бодібілдерів, пауерліфтерів і спортсменів в цілому. Однією з причин мінімізації рівня сил і витривалості після високоінтенсивних фізичних навантажень є вільні радикали. А нескінченна циклічність далеко не одноденного болю в м'язах і сухожиллях після хороших тренувань рідко, але влучно змушує шукати варіанти позбавлення від такого дискомфорту.

Астаксантин здатний відчутно знизити руйнівну дію вільних радикалів і захистити м'язи, тим самим в рази прискорити регенеративні процеси після тренування. Цей факт в комплексі надасть підвищений рівень витривалості та результативності в ході тренувального процесу. Ну, і бонусом організм отримає підтримку і зміцнення здоров'я в цілому. Якщо немає можливості дістати даний нутрієнт з продуктів харчування, просто використовуйте харчові добавки з його наявністю.

Шукаєте де купити в Києві або в Україні високоякісне спортивне харчування за доступною ціною? Bcaa.ua до ваших послуг. Наш асортимент в себе включає виключно сертифіковану продукцію від топових світових виробників. При необхідності наші фахівці з радістю проконсультують і допоможуть підібрати ідеальний комплекс для якнайшвидшого та безпечного досягнення ваших спортивних цілей.