Для серця і судин

Шановні клієнти, всі магазини працюють за графіком: з 10:00 до 19:00 години без вихідних. Також є відправлення замовлень компаніями Нова Пошта та Укрпошта до відділень, які працюють, де це можливо і безпечно.

Комплекти з товаром за 1 грн

+
=
850 грн
Фільтри
Код товару: 30504
Folate 666 mcg DFE (Folic Acid 400 mcg) 250 Tablets
Puritan's Pride США,  в таблетках
199 грн
Код товару: 29676
Certified Organic Chlorella 500 mg 200 Tablets
NOW Foods (USA) США,  в таблетках,  200
539 грн
Код товару: 33065
Now Foods, CoQ10 with Hawthorn Berry 100 mg (Коэнзим с ягодами боярышника), 30 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
429 грн
Код товару: 31700
Selenium Complex 200 mcg 90 Capsules
Swanson США,  в капсулах
219 грн
Код товару: 32635
Puritan's Pride, Red Yeast Rice 600 mg, 60 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  гелеві капсули швидкого вивільнення | в капсулах
239 грн
Код товару: 31937
SeMSC Selenium, 200 mcg, 120 Capsules
Swanson США,  в капсулах
299 грн
Код товару: 34244
Swanson, Full Spectrum, Garlic 400 mg (Часник), 60 Capsules
Часник у капсулах.
Swanson США,  в капсулах
229 грн
Часник у капсулах.
Swanson
Код товару: 28627
Vein Supreme 90 капсул
Підтримує кровообіг, здорову функцію і цілісність вен.
NOW Foods (USA) США,  90
759 грн
Підтримує кровообіг, здорову функцію і цілісність вен.
NOW Foods (USA)
Код товару: 30816
Blood Pressure Health 90 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  90
779 грн
Код товару: 34354
Biotech, Cardio Pack, 30 Packs
Комплекс вітамінів для нормальної роботи серця.
Biotech USA Nutrition Угорщина,  30
849 грн
Комплекс вітамінів для нормальної роботи серця.
Biotech USA Nutrition
Код товару: 29467
Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 30513
Puritan's Pride, Odorless Garlic (Часник без запаху) 500 mg, 100 Rapid Release Softgels
Часник без запаху в капсулах.
Puritan's Pride США,  гелеві капсули швидкого вивільнення | в капсулах
Часник без запаху в капсулах.
Puritan's Pride
Код товару: 31207
Odorless Garlic 1000 mg 250 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 31705
Selenium L-Selenomethionine 100 mcg 200 Capsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 31456
Lycopene 20 mg 60 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 33204
Now Foods, Lycopene 10 mg (Ликопин), 60 Softgels
NOW Foods (USA) США,  м'які гелеві капсули | в капсулах
Код товару: 31838
Chromium Picolinate 200 mcg 100 Capsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 31804
CoQ10, Mini-Cap, 10 mg 100 Capsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 29333
Cholesterol Pro 60 Tablets
NOW Foods (USA) США,  60
Код товару: 29472
Red Yeast Rice 600 mg 120 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  120
Код товару: 29596
Rutin 500 mg 100 Tablets
Puritan's Pride США,  100
Код товару: 30013
Cholesterol Support 90 Veg Capsules
NOW Foods (USA) США,  90
Код товару: 31787
Red Yeast Rice 600 mg 240 Rapid Release Capsules
Puritan's Pride США,  240
Код товару: 31908
Coated Odorless Triple Garlic, Herbal Plus, 100 Tablets
Gnc США,  100
Gnc

Що таке серце? Це один із головних органів людського організму. А що таке серцево-судинна система? Це симбіоз артерій, вен та капілярів, за якими циркулює кров. Серце виступає насосом, який виконує прокачування плазми по організму. Вважайте, що шкільний іспит з біології складено. Але лише трохи заглибившись у конструктивні особливості серцево-судинної системи, оцінивши її масштаби, значимість і загалом обсяг робіт, у нашому тілі, виникає лише одне питання – «це все відбувається в мені?». Ось кілька фактів з багатьох:

  • гемоглобін – цей білок, насичений залізом, який надає нашим тканинам кисень в обмін на вуглекислий газ. При зниженні рівня гемоглобіну настає кисневе голодування органів. Він міститься в складовій частині крові, а саме в еритроцитах, які мають розмір у діаметрі 6-8 мкм (0,006-0,008 мм). І лише в одному еритроциті міститься до 300 мільйонів молекул гемоглобіну;
  • 95% кровоносних судин у нашому тілі – це капіляри. Якщо з останніх викласти суцільну лінію, її вистачить, щоб 2.5 рази обігнути землю (довжина становитиме близько 100 тис. кілометрів). Кожна точка нашого тіла ніби виткана з капілярів. Вставте голку в будь-яке місце і ви гарантовано зруйнуєте цю крихітну посудину. Капіляри, крім прямої функції в серцево-судинній системі, є відмінним зовнішнім сигнальним маяком, який сповіщає про зруйновані/пошкоджені ділянки та дестабілізуючі процеси в організмі;
  • серце, що має розміри з кулак, прокачує до 300 літрів крові на годину, при цьому залучає лише половину плазми. А друга половина є резервною та базується в різних органах. Її викид у судини відбувається при різких крововтратах, високоінтенсивній роботі м'язів тощо.

Цей високоточний механізм за допомогою безперервної циркуляції крові, яка насичена киснем, нутрієнтами та гормонами, доставляє останні у всі органи та тканини нашого тіла. При цьому сама система має неймовірні адаптаційні властивості і має захмарну планку витривалості. Але, на жаль, виходить так, що від загальної кількості смертності по всьому світу цілих 30% посідає захворювання серцево-судинної системи. В чому причина? Чому при відмінно високому рівні надійності судини та серце перетворюються на досить тендітну матерію? Як продовжити життя цієї невід'ємної частини? Давайте розбиратися.

Серцево-судинна система: дестабілізуючі фактори

Ми не торкатимося вроджених захворювань та деструктивних наслідків після різних травм, а торкнемося моментів, якими власноруч ламаємо, наче сірник, мабуть, найстійкішу область нашого організму. Ключовим моментом у цьому всьому є, звичайно, плазма, адже саме вона працює прямим постачальником корисних та шкідливих речовин у кожен міліметр нашого тіла. Наскільки серце та судини зносостійкі можна оцінити за юним віком, коли ритм життя здебільшого не передбачає будь-якої турботи про своє здоров'я. Це закономірно, адже організм працює, як швейцарський годинник за будь-яких обставин, а значить «живи на повну». Але проблема в тому, що саме у цьому віці людина закладає фундамент, який визначає можливості організму у майбутньому. Давайте розглянемо найчастіші причини, що призводять до дестабілізації та руйнування серцево-судинної системи:

  • шкідливі звички – куріння, алкоголь, наркотичні речовини;
  • зайва вага – одна з першопричин інфарктів;
  • малорухливий спосіб життя – це вірний шлях до тромбозу;
  • неякісний сон – розбалансована регенеративна складова організму насамперед б'є саме по серцю;
  • неякісний раціон харчування – тут багато хто згадає про загрозу холестеринових бляшок, але це не найстрашніше насправді. За відсутності стабільного надходження здорової їжі ми позбавляємо організм належної кількості життєво важливих нутрієнтів, які безпосередньо беруть участь у будівництві судин та кровотворенні. На жаль, питання раціону не завжди легко вирішити з багатьох причин і в цьому випадку єдиним вірним виходом буде включити у своє щоденне меню харчові добавки з вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами;
  • регулярний стрес – цей фактор продукує стабільний синтез окремих гормонів, що змушують серце постійно працювати в навантаженому режимі;
  • порушений водний баланс – для кровоносної системи цей фактор катастрофічно згубний. При недостатньому щоденному споживанні води плазма утримує підвищені рівні натрію, тим самим згущуючи і ускладнюючи циркуляцію крові по організму. Належний баланс гідратації в тілі сприяє стабільній та полегшеній роботі серця. Йому стає відчутно легше перекачувати кров, тим самим максимально швидко та ефективно доставляти кисень та нутрієнти до кожної області організму.

Без зайвих слів зрозуміло, що головна причина дестабілізації серцево-судинної системи – це ми самі. Але якщо вести максимально здоровий спосіб життя? Тут підключаються фактори, на які ми, на жаль, не можемо вплинути. Процес старіння, забруднене повітря і неминучість різних травмуючих серце і судини моментів на всьому відрізку життя хоч і є більш тривалим процесом, проте стабільно знищує нашу кровоносну систему. І це той самий випадок, коли гарантовано краще запобігти, ніж лікувати. У сучасному світі для цього достатньо засобів і серед перших безумовно знаходяться вітаміни та добавки для серця та судин.

Підтримати роботу та зміцнити серцево-судинну систему можна просто включивши у свій щоденний раціон потрібні нутрієнти у вигляді біодобавок: селен, лікопін, різні антиоксиданти, вітамінно-мінеральні комплекси, харчові добавки з рослинними екстрактами для серця та судин тощо. Корисних речовин достатньо, а кровоносна система одна і тому не варто обділяти її в життєво важливих вітамінах, макро-і мікроелементах. Купити у Києві вітаміни для серця та судин з можливістю доставки по всій Україні без проблем можна на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий вибір виключно високоякісної сертифікованої продукції від світових виробників за доступними цінами. BCAA.UA – це гарантія індивідуального підходу до кожного клієнта, допомога у виборі необхідного комплексу з розгорнутою консультацією та лише якісні нутрієнти для міцного здоров'я та прекрасного самопочуття.