Яєчний протеїн

Фільтри
Код товару: 22919
ГОЛД-78 яєчний 2500 грамів
Протеїн дасть позитивний баланс (PNB), Ваші м'язи будуть рости швидше.
Фортоген Україна,  яєчний
Протеїн дасть позитивний баланс (PNB), Ваші м'язи будуть рости швидше.
Фортоген
Код товару: 22918
ГОЛД-78 яєчний 900 грам
Протеїн дасть позитивний баланс (PNB), Ваші м'язи будуть рости швидше.
Фортоген Україна,  яєчний
Протеїн дасть позитивний баланс (PNB), Ваші м'язи будуть рости швидше.
Фортоген
Код товару: 22119
Elite Egg 915 грамів
Яєчний протеїн заснований на 100% -му яєчному білку.
Dymatize Nutrition США,  яєчний
Яєчний протеїн заснований на 100% -му яєчному білку.
Dymatize Nutrition

Яєчний протеїн – це концентрат білка курячих яєць натурального походження, що випускається у вигляді сухого порошку. В одному кілограмі порошку міститься 315 свіжих білків. Яєчний протеїн має оптимальний, ретельно збалансований склад, а також включає всі потрібні амінокислоти.

Технологія виготовлення яєчного протеїну

Спочатку білок свіжого курячого яйця ізолюють та сушать. Потім він піддається процедурі фільтрації, у результаті якої утворюється яєчний альбумін, що має форму сухого порошку. Специфіка виробництва дає можливість звести вміст жирів та вуглеводів у готовому продукті до мінімуму. Зазвичай його упаковують, а потім ще й пастеризують.

Як правильно приймати і для яких цілей

За часом засвоєння яєчний протеїн є практично універсальним – його можна приймати у будь-який час. Вранці він сприяє придушенню апетиту, між їдою – дає організму необхідну енергію, перед заняттям спортом – насичує необхідними амінокислотами. Ну а вночі протеїн яєць виступає чудовим джерелом білка. Найкраще розбити його добове вживання на кілька порцій, по 20-30 грамів кожна, і розводити молоком.

Прийняти яєчний протеїн можна як зниження ваги, так ефективного нарощування м'язової маси. У першому випадку спортивна добавка прискорює обмін речовин. У другому – прискорює синтез протеїну у м'язах завдяки високому вмісту амінокислоти лейцин. Існує лише один продукт, в якому вміст лейцину вище, ніж у курячому яйці  це молочна сироватка. 

Протипоказання до вживання

Це чудове джерело білка, що має абсолютно натуральне походження, адже в чистому яєчному альбуміні немає синтетичних складових. Він чудово засвоюється, крім того, у ньому немає холестерину. Однак у деяких ситуаціях застосування яєчного протеїну не рекомендується, якщо:

  • при метеоризмі (надмірному скупченні газів, що супроводжується здуттям живота), а також деяких інших захворюваннях кишечника;
  • у період вагітності та лактації;
  • при алергії на курячі яйця.

Якщо наведені вище пункти – не про вас, можете сміливо приймати цю спортивну добавку без усілякого ризику для організму. 

Де купити якісний яєчний протеїн у Києві

Купити яєчний протеїн потрібно в надійних, спеціалізованих торгових точках, щоб захистити себе від вживання низькосортної продукції. Популярність отримали спортивні добавки виробників Dymatize Nutrition & Optimum Nutrition. Наш магазин спортивного харчування Bcaa.ua, що знаходиться в Києві, пропонує купити яєчний протеїн – ціна при цьому буде невисокою. Ми працюємо тільки з прямими постачальниками та ретельно контролюємо якість представленого в асортименті товару.