Вітаміни для підлітків

Фільтри
Код товару: 30474
Mega Vita-Min for Teens 120 Сoated Сaplets
Puritan's Pride США,  в каплетах | таблетка з гладким покриттям в формі капсули
Код товару: 28688
Teen Multivitamin For Boys 12-17 120 таблеток
Комплекс вітамінів і мінеральних речовин для активних підлітків (12-17 років).
Gnc США,  в каплетах,  120
Комплекс вітамінів і мінеральних речовин для активних підлітків (12-17 років).
Gnc
Код товару: 28693
Teen Multivitamin For Girls 12-17 120 таблеток
Формула, розроблена з урахуванням особливостей організму дівчаток.
Gnc США,  в каплетах,  120
Формула, розроблена з урахуванням особливостей організму дівчаток.
Gnc
Код товару: 25473
Teen 120 капсул
Спеціально для активних підлітків.
Gnc США,  в капсулах,  120
Спеціально для активних підлітків.
Gnc

Підлітковий період — один із найпрекрасніших і в той же час найскладніших етапів у житті дитини. У цей час тіло перебудовується на більш зрілий організм, настає період статевого дозрівання, збільшується синтез біологічно активних речовин. гормонів. Щоб впоратися з новими завданнями, організму необхідно використати величезну кількість енергії, поживних речовин та структурних компонентів.

Крім перебудови фізіологічних систем, дитина у цьому віці зазнає великого розумового та фізичного навантаження, адже шкільна програма також потребує сильних енергетичних витрат для її освоєння. Формування нових соціальних навичок та зв'язків, пошук життєвих орієнтирів, зустріч із несхваленням піддає дитину сильному стресу та занепокоєнню. Нам дуже важливо підтримати підлітка не лише психологічно, а й фізично.

У той час як організм перебуває в стані постійних змін, важливо забезпечити його не лише достатнім споживанням білків, жирів та вуглеводів, але й не допустити дефіциту структурних компонентів. Недостатність хоч би одного з необхідних нутрієнтів може стати великою проблемою, яка обов'язково нагадає про себе з часом.

Звичайно, кращого джерела вітамінів, кислот, макро та мікроелементів, ніж різноманітне збалансоване харчування, не придумаєш. Але діти не розуміють важливість точного розрахунку надходження необхідних речовин, а дорослі просто фізично не можуть простежити за всіма прийомами їжі своєї дитини.

Тому, щоб раціон дитини був справді збалансованим і не було жодного шансу розвитку дефіцитних станів, слід використовувати якісні харчові добавки, як додаткове джерело надходження поживних нутрієнтів. Вони здатні полегшити життя і вам та вашій дитині, а головне допоможуть молодому організму рости правильно.

Надходження яких речовин необхідно контролювати у підлітковому віці?

Сучасний ринок пропонує нам надзвичайно широкий вибір харчових добавок для підлітків: монокомпонентні, полікомпонентні та комплексні препарати, що відрізняються складом, формою випуску та кратністю прийомів. Що дійсно потрібно вашій дитині у віці дванадцяти-шістнадцяти років?

 1. Вітамін А. Перше, що спадає на думку, при його згадці — це зір, але не обмежується цією єдиною функцією. У підлітковому віці вітамін А відіграє надзвичайно важливу роль у синтезі білків, статевому дозріванні, рості кісток та формуванні стійкого імунітету.
 2. Вітамін D. Достатнє споживання цього вітаміну необхідне людям будь-якого віку і хоч він здатний синтезуватися організмом, 90% населення живе з недостатньою концентрацією вітаміну Д у крові. Його дія спрямована на зміцнення кісткової системи, зубної тканини, запобігання розвитку рахіту. Він допомагає засвоюватися Са, а також впливає на роботу імунної, ендокринної та нервової систем.
 3. Вітамін Е. Відомий завдяки своїм антиоксидантним властивостям, у підлітків бере участь у налагодженні гормонального фону.
 4. Вітаміни групи В. Вони налаштовують процеси обміну в організмі, зміцнюють нервову систему дитини та допомагають боротися з постійними стресовими ситуаціями.
 5. Вітамін С. Сам по собі він не тільки зміцнює імунітет, але й бере участь у засвоєнні заліза та фолієвої кислоти, розвитку судинної та сполучної тканини, прискорює процеси регенерації та загоєння ран.
 6. Пантотенова кислота. Разом із перебудовою гормонального фону підлітки часто стикаються з множинними висипаннями. Цей вітамін регулює продукцію шкірного секрету та здатний зменшувати прояви акне.

Крім вітамінів, для повноцінного розвитку дитини необхідні мінерали:

 • магній,
 • натрій,
 • кальцій,
 • калій,
 • мідь,
 • залізо,
 • цинк.

Без них неможлива нормальна мінералізація кісток, зміцнення зубної емалі та виробництво гормонів. Достатня кількість цих речовин також знижує ризик розвитку різних захворювань.

Не менш важливим у цьому віці є достатнє надходження жирних насичених кислот, зокрема омега 3. Вона покращує пам'ять у дитини, стимулює мозкову діяльність та здатність довго концентруватися на процесах.

На що варто звернути увагу при виборі вітамінного комплексу?

Всі вітамінні добавки, виходячи з використаної сировини, поділяють на синтетичні, напівсинтетичні та натуральні. Вони відрізняються не лише ціною, але й ефективністю.

Синтетичні препарати не мають вираженого ефекту, і найчастіше є дарма витраченими засобами. Напівсинтетичних препаратів буде достатньо для підтримки імунітету та загального зміцнення організму, але усунути дефіцит нутрієнтів зможуть лише натуральні вітамінно-мінеральні комплекси.

Показання до прийому вітамінно-мінеральних комплексів

Вітамінні добавки існують не тільки для профілактики, але й застосовуються в обов'язковому порядку, якщо існують певні показання, наприклад:

 • уповільнене зростання дитини;
 • неповноцінне харчування, особливо у зимово-весняний період, або ж у зв'язку з іншими причинами;
 • після перенесеного тяжкого захворювання, яке потребує відновлення;
 • після тривалого прийому сильнодіючих препаратів (зокрема антибіотиків);
 • важка розумова або фізична праця, особливо підліткам, які займаються спортом.

Де варто купувати вітаміни для підлітків в Україні?

Тут до вибору потрібно підійти дуже ретельно, адже наша головна мета допомогти і не зашкодити. Для цього слід звертатися до офіційних представників світових брендів, які працюють виключно із сертифікованим та перевіреним товаром. BCAA.UA гарантує якість представленої продукції у своєму інтернет-магазині.

Ви можете підібрати необхідний комплекс для дитини, не турбуючись про оригінальність товару. Широкий вибір дозволяє вибрати продукт за комфортну ціну та швидко оформити покупку на сайті.

Зробити це дуже просто, додаєте товар у кошик, вибираєте спосіб доставки та зручний вид оплати і вже за кілька днів ви отримаєте замовлений продукт. Якщо виникають запитання — завжди можна звернутися за консультацією до менеджерів магазину.

Купити товар у Києві ще простіше! Приходьте в будь-який найближчий до вас стаціонарний магазин BCAA.UA та обирайте потрібний товар, без необхідності чекати на доставку.