Чорниця

Фільтри
Код товару: 31999
Puritan's Pride, Bilberry Fruit Extract 1000 mg, 180 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 32041
Solgar, Bilberry Ginkgo Eyebright Complex, 60 Vegetable Capsules
Solgar США,  в овочевих капсулах | в капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32042
Solgar, Bilberry Ginkgo Eyebright Complex Plus Lutein, 60 Vegetable Capsules
Solgar США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Код товару: 32636
Puritan's Pride, Bilberry Fruit Extract 1000 mg, 90 Rapid Release Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 34773
Solgar, SFP Bilberry Berry Extract, 60 Vegetable Capsules
Екстракт ягід чорниці у вегетаріанських капсулах.
Solgar США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Екстракт ягід чорниці у вегетаріанських капсулах.
Solgar
Код товару: 35198
Now Foods, Bilberry Complex, 100 Veg Capsules
Чорничний комплекс з морквяним порошком та цитрусовими біофлавоноїдами.
NOW Foods (USA) США,  в капсулах | в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули
Чорничний комплекс з морквяним порошком та цитрусовими біофлавоноїдами.
NOW Foods (USA)

Чорниця — це унікальна ягода, що має широкий спектр корисних властивостей. Вживаючи її в їжу, ми впливаємо на багато систем організму — шлунково-кишковий тракт, сітківка очей, імунна, нервова та ендокринна системи. Все це забезпечується її складом, багатим на вітаміни і мікроелементи.

Великим позитивом є той факт, що свіжі ягоди чорниці доступні влітку в наших широтах, проте їхнє вживання не так просто, як здається. І тому є низка причин:

 • недостатньо отримувати дані речовини лише влітку — це не забезпечить «запас здоров'я» на рік;
 • не всім подобаються ці ягоди, хоч вони й мають приємні смакові якості;
 • розібратися з дозуванням шляхом вживання певної кількості ягід дуже складно — не можна стежити за грамотними пропорціями всіх корисних нутрієнтів.

Для цього, щоб не втрачати таку кількість необхідних організму речовин, було створено спеціальні харчові добавки на основі чорниці. Вони містять екстракт з неї (або чорниці в сухому вигляді) у потрібних дозуваннях, дозволяючи отримати від неї максимум користі.

Чим такий корисний склад чорниці?

У її ягодах знаходяться різноманітні речовини, що мають позитивний вплив на метаболізм та функціонування організму.

 1. Антиоксиданти. Служать захисним бар'єром для клітин у боротьбі із вільними радикалами. Вони потрібні організму постійно, оскільки радикали виробляються у тканинах природним чином, а збільшена концентрація починає руйнувати клітини. Їх вміст збільшується за рахунок несприятливих умов навколишнього середовища, в яких зараз проживає більшість населення завдяки промисловості та транспортного трафіку. Речовини, що мають антиоксидантну активність, запобігають пошкодженню клітин, їх руйнуванню та передчасному відмиранню. Це допомагає уникнути раннього старіння тканин та захистити клітинну ДНК.
 2. Антикоагулянти. Містяться в чорниці в невеликих кількостях. Ці сполуки зменшують в'язкість крові та нормалізують її реологічні властивості. Їх концентрації в ягоді недостатньо, щоб викликати кровотечу, проте вони запобігають зайвому тромбоутворенню. Це профілактика тромбозів, у тому числі коронарних та мозкових артерій.
 3. Магній. Антиатерогенний елемент. Він знижує кількість холестерину в плазмі та ліпопротеїдів низької щільності, профілактує розвиток атеросклеротичних процесів у судинах. Паралельно він знімає спазм гладкої мускулатури судинної стінки та знижує рівень артеріального тиску. Це допомагає в лікуванні стенокардії, яка часто спричинена спазмом коронарних артерій. У сукупності його дія допомагає уникнути розвитку ІХС та інсультів.
 4. Фосфор. Є складовою буферних систем крові та всіх тканин організму, підтримує кислотно-лужну рівновагу, не даючи розвинутися алкалозу або ацидозу. Також відповідає за ремінералізацію кісткової тканини та зубної емалі. Це робить їх міцними та запобігає переломам, тріщинам та розвитку карієсу.
 5. Залізо. Бере участь у кровотворенні. Воно необхідне для створення еритроцитів, що забезпечує постійне оновлення пулу та екстрене вироблення внаслідок кровотеч або підвищених навантажень. За недостатнього надходження заліза в організм розвивається залізодефіцитна анемія.
 6. Мідь. Відповідає за синтез білка колагену, який входить до складу хрящів, зв'язок, сухожилля та шкіри. Він відповідає за міцність та еластичність цих тканин.
 7. Пантотенова кислота.
 8. Марганець. Необхідний для фізіологічного перебігу всіх метаболічних процесів та енергетичного обміну. Має бактерицидну дію.
 9. Вітамін А. Необхідний для роботи зорового аналізатора. З його допомогою функціонують фоточутливі елементи сітківки.
 10. Вітамін С. Підвищує неспецифічну резистентність організму, покращує імунітет. Завдяки йому підвищується опірність організму до захворювань (на кшталт ГРВІ), скорочується період, необхідний для одужання.
 11. Вітамін В1. Приймає участь у підтримці адекватного метаболізму.
 12. Вітамін В6. Відповідальний за синтез нейромедіаторів.
 13. Вітамін РР. Міститься у ферментах дихального ланцюга — без нього не протікатимуть процеси тканинного дихання.

Які ефекти можна очікувати від прийому цієї ягоди?

При застосуванні таких добавок можна очікувати на наступні зміни:

 1. Підвищення загальної резистентності організму. Клітини, що мають антиоксидантний захист, довше старіють, збільшується їхня тривалість життя. Вони менше руйнуються і краще регенерують, що дозволяє вчасно оновлюватися тканинам. Це сприяє загоєнню ран та кращому опору, коли йдеться про неспецифічні захворювання. Стабілізується загальний стан.
 2. Зміцнення імунітету. Поліпшується «працездатність» імунної системи організму, стає простіше боротися зі збудниками інфекційних захворювань, до того ж, сама чорниця має бактерицидну дію завдяки наявності в ній марганцю.
 3. Поліпшення зору. Сюди відноситься підвищення його гостроти, профілактика розвитку сутінкового зниження зору та катаракти.
 4. Зниження інтенсивності запальних процесів. Вона сама має протизапальні властивості та сприяє цьому через зміцнення імунітету.
 5. Зниження рівня цукру в крові. Це особливо важливо для людей, які страждають на цукровий діабет. Чорниця також стимулює вироблення ендогенних гормонів підшлункової залози.
 6. Зниження ризику виникнення тромбозу. Запобігає розвитку інфаркту міокарда, знижує ризик виникнення ішемічних інсультів.

Де в Україні можна купити харчові добавки з чорницями?

Їх можна придбати в інтернет-магазині BCAA.UA. На сайті представлений великий вибір харчових добавок, та продукція з чорницею у складі — у тому числі.

Ось кілька причин співпрацювати з нами:

 • тільки перевірені виробники, які надають сертифікати та гарантії на кожен свій продукт;
 • можливість отримати консультацію менеджерів магазину, які допоможуть вам визначитися з вибором та підкажуть, на що варто звернути увагу;
 • завжди актуальні ціни та регулярні акції на топові товари.

Коли ви визначитеся із замовленням, можете придбати його в кілька кліків за допомогою розділу «Кошик». Оформляючи доставку, пам'ятайте — якщо ви живете в Києві, вам доступна функція самовивезення з одного з офлайн магазинів. Їхні адреси вказані на сайті BCAA.UA. До будь-якої іншої точки країни товар без проблем буде надісланий поштою.