Рисовий протеїн

Фільтри
Код товару: 32586
Olimp Labs, Veggie Protein Complex 500 g
Olimp Labs Польща,  в порошку,  рослинний | гороховий | рисовий білок,  500 мл
469 грн
Код товару: 24062
Rice Protein 500 грамів
Протеїн з рослинного білка.
Biotech USA Nutrition Угорщина
Протеїн з рослинного білка.
Biotech USA Nutrition
Код товару: 22232
SAN Rawfusion 907 грамів
Протеїнова матриця, отримана з рослинних компонентів.
San США
Протеїнова матриця, отримана з рослинних компонентів.
San
Код товару: 24388
Myofusion Advanced 1800 грамів
Багатокомпонентний протеїн, тривалого спектра дії.
Gaspari Nutrition США
Молочний шоколад
Багатокомпонентний протеїн, тривалого спектра дії.
Gaspari Nutrition
Код товару: 24385
Myofusion Advanced 907 грамів
Багатокомпонентний протеїн, тривалого спектра дії.
Gaspari Nutrition США
Багатокомпонентний протеїн, тривалого спектра дії.
Gaspari Nutrition
Код товару: 29688
MyVegan Brown Rice Protein 1000 грамм
MyProtein Англія,  в порошку,  рисовий білок
Без смаку

Рисовий протеїн: що це і для чого потрібен

Рисовий протеїн (білок) – натуральний рослинний білок у вигляді порошку, сировиною для якого служить якісний коричневий рис. Продукт містить мало жирів, крім того, в ньому відсутній цукор. Це робить можливим введення рисового протеїну в дієту з обмеженою калорійністю. Рис не викликає алергічних реакцій, легко перетравлюється і засвоюється, володіючи високою біологічною цінністю. У складі рисового протеїну містяться амінокислоти, вітаміни групи В, калій, магній і фосфор. За своїми властивостями він практично не поступається сироваткового ізоляту. Він користується величезною популярністю серед спортсменів, які з тих чи інших причин не бажають вживати білки тваринного походження.

Корисні властивості і правила прийому

Рисовий білок відмінно підходить для спортсменів, метою яких є ефективний набір м'язової маси. Він допоможе відновити сили після інтенсивного заняття, а також підвищує витривалість. Ось його основні переваги: ​​

  • Не викликає проблем з травним трактом (здуття, розлади шлунка, запору), а також допомагає позбутися від уже наявних проблем за рахунок відмінної засвоюваності;
  • Виготовляється з рису, який не пройшов обробку, так як зберігає максимум корисних властивостей;
  • Поєднуючи його з правильною дієтою і грамотно підібраним комплексом вправ, можна досягти потрібного результату в найкоротший термін.

Перш за все, варто дотримуватися рекомендованої дози , І не зловживати спортивним харчуванням – це не принесе користі, а лише перевантажить організм. Оптимальною дозою вважаються 2-3 грами на 1 кілограм ваги. Купити рисовий протеїн і доцільно змішувати потрібно з фруктовими соками або пюре, робити смузі, розмішувати в каші або йогурті. Потрібно віддавати перевагу тільки якісним продуктам відомих торгових марок.

Де придбати рисовий протеїн в Києві

Рисовий протеїн купити в Києві сьогодні можна буквально на кожному кроці, адже точки зі спеціалізованою продукцією зустрічаються навіть на ринку. Але здійснювати таке придбання варто тільки в надійному магазині – Bcaa.ua. У нас в асортименті представлені протеїни як тваринного, так і рослинного походження. Ціна на рисовий протеїн відносно низька, адже ми співпрацюємо лише з прямими, постійними постачальниками.

Якщо ви не впевнені у виборі, отримати кваліфіковану консультацію можна у наших професійних фахівців. адже спортивне харчування дає відчутний результат лише в тому випадку, якщо воно підібрано з урахуванням індивідуальних особливостей, графіка тренувань і раціону спортсмена. Рекомендуємо звернути увагу на продукцію відомих брендів Gaspari Nutrition   і Biotech, а також деяких інших, представлених на полицях нашого інтернет-магазину.

Завдяки правильному харчуванню ви зможете досягти вражаючих результатів. А ми завжди допоможемо купити спортивні добавки найвищого класу.