L-гліцин

Фільтри
Код товару: 29138
Glycine 1,000 mg 100 Veg Capsules
Необхідний для виробництва глютатіону, ДНК, креатину, жовчі, гемоглобіну.
NOW Foods (USA) США,  в овочевих капсулах | вегетаріанські капсули | в капсулах
489 грн
Необхідний для виробництва глютатіону, ДНК, креатину, жовчі, гемоглобіну.
NOW Foods (USA)

Організму для повноцінного функціонування ніяк не обійтися без амінокислот. Вони необхідні для росту і розвитку мускулатури, нормального метаболізму, енергетичного обміну, стабільної роботи органів, регуляції розумової діяльності і не тільки. Однією з найважливіших амінокислот є гліцин. Ця органічна сполука відноситься до класу замінних, оскільки вона синтезується організмом. Також дану амінокислоту можна отримати з продуктів харчування і спеціалізованих харчових добавок, повністю покривши добову потребу.

Гліцин є найпростішою аліфатичною амінокислотою і має велике значення для всього організму. Він є будівельним елементом для певних білків, наприклад, колагену. Як відомо, велика кількість колагену міститься в шкірному покриві, зв'язках, м'язах, кістковій тканині і хрящах. Крім цього гліцин має широкий спектр позитивного впливу на організм і здоров'я в цілому. Його часто використовують для лікування неврологічних і метаболічних захворювань, тому не варто недооцінювати цю амінокислоту.

Як гліцин діє на організм

Як вже раніше говорили, дана амінокислота володіє широким спектром позитивної дії.

 1. Надає антиоксидантний захист. Гліцин використовується організмом для синтезу глутатіону. Це потужний антиоксидант, що стоїть на захисті ваших клітин від окисного ушкодження, яке викликане вільними радикалами;
 2. Допомагає синтезувати креатин. Знову ж, гліцин необхідний для утворення креатину в організмі. Останній здатний надати вашим м'язам необхідну кількість енергії для фізичної активності, підвищити показники сили і витривалості, що особливо важливо для спортсменів;
 3. Покращує пам'ять і якість сну, стимулює роботу мозку. Сприяючи виробленню серотоніну, гліцин позитивно впливає на сон, пам'ять, забезпечує мозок енергією, підвищує концентрацію уваги і покращує розумову діяльність;
 4. Підтримує роботу серця. Достатня кількість амінокислоти здатна стабілізувати артеріальний тиск і знизити ризик виникнення серцевого нападу;
 5. Підвищує чутливість до інсуліну. Гліцин може регулювати рівень цукру в крові у людей з діабетом другого типу. Амінокислота є відмінною профілактикою цього захворювання;
 6. Попереджає втрату м'язової маси. Гліцин запобігає появі м'язового виснаження у старшому віці, при недоїданні, надмірному стресі і в період деяких захворювань.

У яких продуктах міститься гліцин

Наступні продукти харчування містять в собі достатню кількість даного нутрієнту:

 • м'ясо (яловичина, свинина, баранина, птиця);
 • риба;
 • яйця;
 • молочні та кисломолочні продукти;
 • морепродукти (наприклад, устриці, морський гребінець і т.д.);
 • гарбузове насіння;
 • мигдаль, фісташки, волоські горіхи, арахіс;
 • імбир і т.д.

Добова потреба

Максимальна добова доза для дорослих становить 300 мг. Слід зазначити, що потреба в гліцині набагато вища у спортсменів і може досягати до 800 мг на добу.

Під час стресових ситуацій, збоїв в роботі нервової системи, судинних захворюваннях, при інтоксикації організму і не тільки, може виникнути необхідність в більшій кількості гліцину.

Під час прийому препаратів на основі гліцину обов'язково дотримуйтесь інструкції і не перевищуйте рекомендовану дозу. Адже незважаючи на те, що гліцин добре переноситься, прийом в підвищених дозах може викликати розлад шлунка, нудоту, блювання.

Харчові добавки з гліцином

Якщо ви плануєте купити біодобавки з гліцином, фахівці інтернет-магазину BCAA.UA із задоволенням допоможуть з вибором. На нашому сайті представлена ​​сертифікована продукція від провідних виробників спортивного харчування і харчових добавок. Зупинити свою увагу можна як на препаратах у вигляді порошку, так і в формі капсул. Тут все  залежить від ваших особистих переваг. Хочемо звернути увагу, що в біодобавках гліцин представлений в L-формі, це говорить про його швидке і повне засвоєння організмом.

Оформити замовлення в нашому інтернет-магазині дуже просто. Для цього необхідно обрати препарат, ввести свої дані для покупки і відправлення товару. Ось і все, ваше замовлення прийняте. Доступна ціна, регулярні акції та знижки, широкий асортимент високоякісних товарів, оперативна доставка та всебічна допомога у виборі зроблять вашу покупку вигідною і приємною.

Придбати спортивне харчування в Києві можна і в наших стаціонарних магазинах, що теж дуже зручно. Ви можете особисто ознайомитися з представленою продукцією, отримати кваліфіковану консультацію і допомогу у виборі відповідних препаратів з урахуванням всіх ваших вимог.

Якщо ви шукаєте якісне спортивне харчування в Україні, магазин BCAA.UA готовий вам його надати за вигідною ціною. Звертайтеся, у нас є все для швидкого росту ваших спортивних показників і для зміцнення здоров'я!