Ягоди Асаї

Фільтри
Код товару: 32579
Swanson, Turmeric, Acai & Ginger 60 Capsules
Swanson США,  в капсулах
Код товару: 27756
Acai Berry 90 таблеток
Ягоди Асаї ростуть в тропічних лісах Амазонки.
Ostrovit Польща,  в таблетках
Ягоди Асаї ростуть в тропічних лісах Амазонки.
Ostrovit
Код товару: 29135
Acai 500 90 таблеток
Ягоди асаї називають «секретом довголіття».
UNS Польща,  в таблетках
Ягоди асаї називають «секретом довголіття».
UNS
Код товару: 29763
Acai 3000 mg Triple Strength 120 Rapid Release Liquid Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | гелеві капсули швидкого вивільнення
Код товару: 30907
Acai 1000 mg 120 Rapid Release Liquid Softgels
Puritan's Pride США,  в капсулах | м'які гелеві капсули

Ягоди Асаї — це новий тренд у сфері здорового харчування. Вони ростуть у тропіках, наприклад, у Бразилії, і тривалий час використовуються для харчування жителями цих районів. Корінне населення відзначає приплив сил та енергії після вживання цих ягід, а вчені, досліджуючи їх склад, дійшли висновку, що плоди цієї бразильської пальми можна віднести до категорії «суперфуду». 

Продукти з такою характеристикою корисні будь-якій людині, що стежить за своїм здоров'ям, а також спортсменам та тим, хто дотримується здорової дієти. Проте ввести ягоди Асаї до свого раціону середньостатистичному жителю України не так просто. Свіжу ягоду необхідно вживати відразу, інакше вона втрачає свої корисні властивості. Бразильці роблять із неї різні сиропи, настойки та інші заготовки, які дозволять зберегти її склад. А для нас існує простий, вигідний та зручний варіант — придбати ягоди у формі капсул та таблеток. Використовуючи їх як харчову добавку, ви отримуватимете всі вітаміни та мікроелементи, що містяться в плодах, але вам не доведеться шукати, де роздобути свіжі ягоди.

Що саме міститься в ягодах Асаї?

Ці плоди мають багатий на вітаміни і мінерали склад. Розглянемо його уважніше:

 1. Кальцій. Насамперед він необхідний для підтримки щільності кісткової тканини. Завдяки кальцію кістки стають досить міцними, щоб витримувати посилені навантаження, наприклад у тих, хто активно займається спортом. Він необхідний для того, щоб у здоровому стані підтримувати зуби, що є актуальною проблемою. На рівні тканин та клітин цей мікроелемент відповідає за формування потенціалу дії — завдяки йому проводяться нервові імпульси та скорочуються м'язи. 
 2. Залізо. Головна його функція — кровотворна. Воно потрібне для правильного формування гемоглобіну, без якого еритроцити не зможуть переносити кисень. Достатній вміст заліза в їжі запобігає можливості розвитку залізодефіцитної анемії.
 3. Фосфор. У парі з кальцієм відповідає за формування кісткової тканини та зубів. Завдяки його впливу нормально протікають м'язові процеси. Його сполуки допомагають підтримувати оптимальну кислотно-основну рівновагу.
 4. Вітамін С. Необхідний для нормального функціонування імунної системи. Він підвищує стійкість організму до захворювань та допомагає прискорити процес одужання. Також завдяки цьому вітаміну знижується проникність судинної стінки та підвищується її еластичність.
 5. Вітаміни групи В. Відповідають за повноцінну роботу нервової системи. Поліпшують пам'ять та концентрацію уваги. Окремі представники позитивно впливають на стан шкіри, гормональний фон та кровотворення.
 6. Вітамін D. Завдяки йому відбувається правильний метаболізм кальцію та фосфору в кістках, він відповідає за м'язовий тонус. Контролює повноцінність вродженого імунітету.
 7. Вітамін Е. Він є активним антиоксидантом, завдяки чому забезпечує захист клітин від вільних радикалів. Це продовжує клітині життя та уповільнює процес її старіння. Він відповідає за стимуляцію утворення гему для гемоглобіну.
 8. Омега-3 та Омега-9 жирні кислоти. У їх функції входить контроль рівня холестерину та ліпопротеїдів низької щільності в крові. Це забезпечує антиатерогенний ефект та оберігає судини від розвитку в них атеросклерозу. Вони збільшують здатність тканин швидко регенерувати та стимулюють роботу нервової системи.  
 9. Флавоноїди. Вони — одні з найсильніших антиоксидантів у природі. Також вони впливають на процес росту та розмноження клітин та здатні зробити свій внесок у профілактику онкологічних хвороб.

Які приємні зміни ви помітите під час вживання?

 • Відчуття бадьорості та підвищення працездатності;
 • зміцнення імунітету та прискорений процес одужання у разі хвороби;
 • падіння рівня стресу та тривожності;

Ягоди Асаї допоможуть будь-якій людині у профілактиці атеросклерозу та прагненні збалансувати свій щоденний раціон.

Як їх приймати і кому вони протипоказані?

Ці плоди не мають специфічних протипоказань, однак якщо у вас виявлено індивідуальну непереносимість, то для вас вони під забороною. Вагітним та жінкам при лактації приймати їх також не слід, тому що для організму плода і немовляти дуже важливий тонкий внутрішній баланс усіх речовин, і вводити їх ззовні може бути небезпечно. З цієї причини їх не варто вживати до 18 років.

Оскільки більшість харчових добавок з ягодами Асаї випускається у формі таблеток, капсул та порошків, виробники самі забезпечують покупця інструкцією та схемою прийому — немає універсального рішення. Іноді екстракт Асаї комбінують з іншими корисними речовинами, наприклад, імбиром. Найчастіше рекомендують приймати 1-2 капсули або таблетки на день.

Як придбати цей продукт?

На сайті інтернет-магазину BCAA.UA представлений великий каталог харчових добавок, у тому числі і з ягодами Асаї. Представлені виробники — сертифіковані та відомі в Україні та за її межами, фірми, що заслуговують на довіру. 

Ви можете визначитися з вибором самі або запитати поради у менеджерів магазину. Вам підкажуть, який продукт найкраще підходить за заданими вами параметрами і вкажуть критерії, на які слід звернути увагу. Ви також можете відстежувати ціни на сайті, щоб дочекатися вигідної акції. 

Щоб купити харчові добавки на нашому сайті, потрібно зробити всього кілька простих дій, а потім ви можете замовити доставку до стаціонарного магазину в Києві або будь-якої іншої точки України.