Про нас

кращий інтернет магазин спортивного харчуванняBCAA.UA - кращий магазин спортивного харчування! З 2014 року ми робимо все, щоб наші покупці змогли стати красивіше, здоровіше, сильніше, домагалися вражаючих спортивних результатів. На головній сторінці нашого сайту можна побачити відгуки постійних клієнтів - чемпіонів України, досвідчених тренерів, атлетів і бодібілдерів.

Ми займаємося роздрібною і оптовою торгівлею спортивних добавок і товарів, і підтримуємо найвигідніші ціни для наших клієнтів. Крім того, на нашому сайті або в магазині, Ви знайдете інформацію, яка допоможе досягти поставлених цілей. Ми співпрацюємо з професійними тренерами і спортсменами, регулярно публікуємо свіжі статті про спортивне харчування і правильному його застосуванні.

Чому ми вважаємося кращим інтернет магазином спортивного харчування?

У нас представлений великий вибір спортивного харчування від кращих світових виробників: Optimum Nutrition, Activlab, MuscleTech, Olimp Labs, Muscle Pharm, BSN, Dymatize Nutrition, і багатьох інших.

Ще наші наступні переваги:

  • безпечний, якісний товар від відомих брендів. Кожен покупець може самостійно вивчити сертифікати, надані нам постачальниками спортивного харчування, а також висновки санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України;
  • можливість повернення та обміну товару;
  • детальну консультацію від досвідчених співробітників. У команді Bcaa.ua працюють професіонали - ми допоможемо підібрати те, що дійсно принесе користь;
  • розумну ціну, а також супер знижки на популярні товари;
  • швидку доставку спортивного харчування по Києву і Україні.

про магазин спортивного харчуванняЗручна навігація нашого сайту і можливість відфільтрувати спортивні добавки за заданими критеріями стали важливими перевагами. Також ви можете відвідати один з трьох наших роздрібних магазинів, розташованих в Києві:

  • Повітрофлотський проспект, 7;
  • проспект Миру, 2/3;
  • Оболонська площа, 1.

Інтернет магазин BCAA.UA є найкращим продавцем спортивного харчування в Києві і Україні. Наші співробітники із задоволенням підтримають вас на шляху до здорового способу життя і нових спортивних досягнень. Отримати консультацію можна в телефонному режимі - зателефонуйте нам, або замовте зворотний дзвінок на сайті.