18.12.2018

Що таке пампінг

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Що таке пампінг
Пампинг – дуже популярний термін в бодібілдингу, який встиг назбирати як безліч позитивних, так і негативних відгуків. Максимальне накачування м'язів кров'ю при великому, практично безперервному виконанні вправ – ось просте пояснення цього слова. Але насправді це не просто черговий прийом, а самостійна цілісна система, виконати правильно яку вдається далеко не всім бодібилдерам. Навіть професійним.

Коли і як застосовують пампінг?

На перший погляд, виконання високого числа повторень вправ при коротких перервах не складає особливих труднощів. Це привід до великого притоку крові до м'язів, і, внаслідок, їх візуальному збільшенню і максимального обсягу. Відбувається це завдяки підвищенню тиску в судинах і в самих м'язових клітинах. Пампинг і його ефективність став автором безлічі обговорень, чуток і міфів. Іноді йому приписують практично казкові властивості або ж, навпаки, соромляться і недооцінюють. У пострадянських країнах багато зневажливо ставляться до цього прийому, а ось європейські і особливо західні бодібілдери обожнюють пампінг. Напевно, ні для кого не є таємницею те, що знаменитий Арнольд був величезним шанувальником цього процесу.

Ефект пампинга яскраво виражений і запам'ятовується надовго: ці практично ідеальні, пружні, налиті кров'ю м'язи. Крім зовнішнього ефекту, в них відчувається приємна здорова тяжкість.

Користь пампинга

  • Через підвищеного тиску в м'язові клітини масово приходять різні поживні речовини, кисень, амінокислоти і вітаміни;
  • Подальше збільшення клітини призводить до мікротравм. Ні, це величезна перевага, адже саме вони зумовлюють подальше зростання м'язів через ефект суперкомпенсації;
  • Активно розширюється судинна система, що допомагає частому кровопостачанню м'язів і їх відновлення;
  • Часта кількість повторень – це відмінна струска, яка здатна стимулювати вироблення анаболічних гормонів.
  • А вправи з невеликою вагою не створюють величезне навантаження на зв'язки і суглоби.

Спортивне харчування на допомогу пампингу

Щоб максимально використовувати весь позитивний ефект пампинга, потрібно додатково забезпечити свій організм корисними спортивним харчуванням . Щоб позитивно впливати на м'язи, а так само одночасно з цим скоротити жировий прошарок, необхідно перед тренуванням випити Л-карнитин . Не варто забувати про BCAA 1000 від Optimum Nutrition , який здатний збільшити кількість незамінних амінокислот в крові перед пампингом: тоді вони завдяки своїй кількості так само зможуть залишитися в м'язових клітинах.

Для того, щоб не спалювати амінокислоти і отримати потрібну енергію, можна під час тренування випивати енергетики . Деякі з них так само містять натуральні стимулятори (не плутати зі стероїдами!): Вони здатні значно поліпшити роботу центральної нервової системи. Це підвищить вашу працездатність, тонус і сам позитивний настрій при Пампингу, що дуже важливо.

А ось після такого тренування обов'язково варто випити амінокислоти в рідкій формі . Ідеально підійдуть аргінін і глютамин , які здійснюють виконання безлічі важливих функцій, серед яких   - вироблення гормонів і зміцнення імунітету. Через годину – протеїни і гейнери.

Пампинг обов'язково варто спробувати хоча б для того, щоб зрозуміти – підійде вашому організму такий спосіб тренувань. Харчові добавки стануть відмінними помічниками на шляху до ідеального тіла. І нехай красиві, великі м'язи і приємна напруга стануть відмінною нагородою за спортивні праці!

Інші корисні статті:

Відгуки про Що таке пампінг 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті