01.01.2020

Спортивне харчування при схудненні

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Спортивне харчування при схудненні

Деякі люди з наближенням літнього сезону замислюються про те, як би трохи привести в порядок фігуру, позбувшись від декількох зайвих сантиметрів на талії або стегнах. Однак багатьох це питання хвилює не лише тоді, коли спекотна погода змусить носити мінімум одягу. Проблема схуднення турбує людей цілий рік, і кількість бажаючих схуднути постійно зростає.

Основних рекомендацій для бажаючих отримати струнке і красиве тіло, як і раніше всього дві: більше і активніше рухатися і при цьому скорегувати свій раціон в сторону зменшення споживаних калорій. Здавалося б – ну в чому тут складність? Менше сиди на дивані, гризучи чіпси або печиво, – і зайві кілограми незабаром підуть самі собою.

Насправді все не так просто. Багато людей, навіть правильно харчуючись та активно займаючись спортом, часто ніяк не можуть скинути набридливу зайву вагу. Причин може бути декілька: неправильно розрахований баланс витрачених калорій і тих, що надходять в організм, уповільнений обмін речовин, гормональні захворювання. Більшість дієт в кращому випадку нічого не змінюють; і коли людина повертається до свого звичного раціону, то знову швидко набирає колишню вагу. У гіршому випадку дієти можуть призвести до ослаблення імунітету і серйозних проблем зі здоров'ям.


На допомогу бажаючим схуднути приходить спортивне харчування . Відразу обмовимося – воно не замінює фізичні вправи і збалансований раціон, а доповнює їх, прискорюючи процес набуття стрункого і підтягнутого тіла. При цьому використовують кілька видів добавок.

До першої групи належать жироспалювачі (або термогеники). Це моно засоби або комплексні препарати, які прискорюють клітинний метаболізм, підвищують температуру тіла, пригнічують надмірний апетит і уповільнюють процес розщеплення вуглеводів. Приймати такі препарати слід за півгодини до їжі або інтенсивних занять у спортзалі.

До наступного типу добавок для схуднення можна віднести L-карнітин. Він не тільки сприяє розщепленню ліпідних клітин, що містяться в жирових відкладеннях, а й виводить їх з кровотоку для подальшого спалювання. Крім того, дана добавка позитивно впливає на збільшення працездатності і, до того ж, абсолютно нешкідлива. Отож її приймають, як правило, двічі на день перед прийомом їжі.

При будь-якому обмеженні в їжі організм, який потребує поживних речовин, буде насамперед брати їх з м'язів. Щоб запобігти розпаду м'язової маси, а також нормалізувати гідратацію і поліпшити витривалість і працездатність, потрібні три незамінні амінокислоти - лейцин, ізолейцин і валін. Комплекс ВСАА слід вживати за півгодини до тренування і відразу після нього.

Протеїнові добавки, що містять мало вуглеводів, допомагають зберегти і зміцнити м'язові тканини при збалансованих дієтах. Протеїн також сприяє кращому засвоєнню амінокислот і швидкому розщепленню жирових клітин. Вживати його слід за дві години до тренування і через годину після.

Відгуки про Спортивне харчування при схудненні 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті