03.08.2017

Замінники їжі в спортивному харчуванні

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Замінники їжі в спортивному харчуванні
Перед спортсменом, що активно тренується стоїть серйозне і досить складне завдання: харчуватися таким чином, щоб найбільш активно сприяти нарощуванню м'язової маси. Однак при цьому кількість зайвих жирів і баластних речовин необхідно звести до мінімуму, оскільки вони тільки обтяжують організм, витрачаючи енергію на свою переробку і, до того ж, не дають позбавлятися від жирових відкладень.

Насправді, харчуючись лише натуральною їжею таке завдання вирішити практично неможливо. Якою би збалансованою не була дієта, в продуктах харчування все одно будуть присутні непотрібні для спортсмена речовини. На допомогу в цьому випадку приходить такий вид сучасних спортивних добавок , як замінник їжі.

На відміну від більшості продуктів, які продаються в наших супермаркетах, це спортивне харчування не містить стабілізаторів і підсилювачів смаку, загусників і трансгенних жирів, а також канцерогенних речовин і генетично модифікованих продуктів.

Замінники їжі є повністю безпечними для здоров'я, оскільки містять тільки чисті речовини, необхідні для функціонування організму і підтримання  енергетичного балансу. Вони являють собою порошкові напої, в яких в ідеально збалансованому вигляді є всі необхідні білки, вуглеводи і жири. Часто ці добавки збагачуються важливими для здоров'я мікроелементами, вітамінами і клітковиною.

До багатьох добавок додатково входять складові, які мають дуже важливе значення для людей при регулярних, великих фізичних навантаженнях – це розгалужені незамінні амінокислоти , а також препарати термогенної властивості, що посилено впливають на спалювання підшкірного жиру.

Основна перевага замінників їжі полягає в тому, що вони здатні забезпечити організм всіма необхідними для нього речовинами, на засвоєння яких не буде витрачатися додаткова енергія. Ними цілком можна замінити один або кілька прийомів їжі. Це дозволить суттєво скоротити час між фізичним навантаженням і поповненням витрачених енергетичних запасів.

Ці добавки є ідеальними для перекусів, якщо спортсмен сильно втомився і відчуває голод, а для основного харчування ще не прийшов час. Коктейлі-замінники засвоюються дуже швидко, насичуючи організм атлета всім необхідним і при цьому не навантажуючи шлунково-кишковий тракт.

Як правило, замінники їжі застосовуються під час сніданку, через півгодини після інтенсивних тренувань і під час останнього прийому їжі. За бажанням, коктейль можна робити на основі води, знежиреного молока або несолодкого фруктового соку.

Сьогодні виробники випускають безліч видів замінників їжі, які мають різні компоненти і, крім того, мають різноманітні смаками. Їх чудові властивості роблять ці добавки обов'язковою складовою повноцінної та ефективної спортивної дієти.
Перейти до покупок

Відгуки про Замінники їжі в спортивному харчуванні 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті