18.12.2018

Якими перевагами володіє гідролізат протеїну

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Якими перевагами володіє гідролізат протеїну

У арсеналі сучасних спортсменів є кілька видів протеїну – концентрат, гідролізат і ізолят. Гідролізат протеїну по праву вважається одним з найбільш привабливих продуктів спортивного харчування. У чому ж полягають переваги цієї добавки перед її «побратимами»?

Гідролізат  це сироватковий протеїн, який піддається частковому розщепленню ферментами, що дуже близько до результату, який виходить в процесі природного травлення. Отримана сполука містить кілька амінокислот, пов'язаних між собою, а також олігопептидів.

Гідролізат протеїну має одну важливу відмінну рису – він засвоюється дуже швидко, всього за 20-25 хвилин, причому завдяки біологічній доступності організм витрачає на засвоєння цієї цінної речовини мінімальну кількість енергії. Таким чином, відбувається швидке відновлення пошкодженої м'язової тканини і її подальший ріст, оскільки синтез білка істотно активізується. Було відмічено також, що прийом цього препарату прискорює досягнення відповідного рівня силових показників у спортсменів.

Гідролізат протеїну проходить кілька ступенів очищення – саме цими трудомісткими і дорогими процесами в його виробництві і обумовлена, головним чином, висока вартість спортивної добавки. Відсутністю жирів, вуглеводів та інших домішок досягається краща переносимість гідролізованного білка і його висока ефективність в поповненні ресурсів організму.

Відповідно до проведених досліджень, ця речовина позитивно впливає на набір м'язової маси. Пов'язано це з тим, що анаболічна активність гідролізату вища, ніж у вільних амінокислот. Деякі вчені вважають, що наявність в крові занадто великої їх кількості, якимось чином викликає уповільнення всмоктування, гальмуючи забезпечення цими важливими речовинами всіх органів і тканин. У той же час амінокислотні сполуки з ди- і трипептидними зв'язками транспортуються в кровотік різними способами, що викликає і відповідне їх більш швидке засвоєння.

При вживанні гідролізату протеїну довше підтримується в стабільному стані азотний баланс, без якого неможливе нормальний перебіг м'язового росту. Крім того, майже вдвічі збільшується вироблення інсуліну – цього сильнодіючого анаболічного гормону, що відповідає за рівень глюкози і підтримує запаси глікогену в м'язах.

Прийом цієї добавки аналогічний прийому будь-яких інших протеїнових продуктів: до і після інтенсивного навантаження, об'єм порції становить від 20 до 40 грамів. Гідролізат славиться трохи гіркуватим присмаком, який, однак, можна нейтралізувати, розмішавши порцію порошку в молоці або соку. В ті дні, коли атлет не тренується в спортзалі, прийом гідролізату краще здійснювати в першій половині дня.

Перейти до покупок

Відгуки про Якими перевагами володіє гідролізат протеїну 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті