18.12.2018

Міцелярний казеїн

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Міцелярний казеїн

Казеїновий протеїн займає перші місця в рейтингу видів спортивного харчування, оскільки має великий попит. Вживаючи цей продукт, у вас є відмінна можливість оперативно підвищити свою результативність і красу тіла. А чи чули ви про міцелярний казеїн? Що ж це таке і яку користь він несе для бодібілдера?

Казеїн – це білок, що міститься в молоці. У процесі його відділення від інших компонентів, отримують міцелярний казеїн і казеїнат кальцію. Останній відрізняється від першого не тільки технологією виділення, але і складом і властивостями. Міцелярний казеїн отримують за допомогою технології мікро- і ультрафільтрації в звичайних умовах, без нагрівання і нейтральному середовищі. Структура звичайного казеїну частково зруйнована: у ході реакцій виділення, його молекули частково гідролізуються. В результаті цього зменшується швидкість засвоєння продукту. Тому міцелярний казеїн – це відмінний варіант для тих, хто бажає швидкого і ефективного результату без шкоди для травлення та інших побічних ефектів.

Властивості міцелярного казеїну

В самій назві даного типу протеїну вже закладені його характеристики. Потрапляючи в шлунок, молекули казеїну групуються і утворюють спеціальні утворення – міцели. За рахунок цього площа взаємодії травних ферментів з білком істотно знижується, завдяки чому значно зростає швидкість його дії. Як правило, період дії такого казеїнового протеїну 10-12 годин з моменту його прийому.

Навіщо використовувати цей продукт

Одна з найголовніших цілей бодібілдера чи людини, яка прагне підтримати своє тіло в спортивній формі, це створення позитивного азотного балансу в організмі протягом 24 годин на добу. Саме тому програма харчування включає як можна більшу кількість прийомів їжі з включенням повноцінного білка. Міцелярний казеїн відповідає відразу двом вимогам:

- Він містить повноцінний амінокислотний комплекс.

- Відмінно забезпечує організм повільним постачанням амінокислот протягом тривалого часу.

Виходячи з цього, можна зробити висновок: даний вид протеїну найкраще підходить в період пропуску прийомів їжі, перед сном і відразу після тренування. Крім цього, даний вид спортивного харчування може використовуватись в якості основного компонента спортивного харчування в дієті, при наборі маси або при спалюванні жиру.

Прийом міцелярного казеїну для набору маси

Під час набору м'язової маси в ідеальному випадку необхідно створити такі умови, щоб надходження амінокислот до м'язових тканин було безперервним. Таке завдання вирішує казеїновий протеїн міцелярного типу. Прийом всього однієї порції цього білка дозволяє підтримувати в організмі спортсмена позитивний баланс азоту протягом, як мінімум 6-8 годин.

Вживаємо міцелярний протеїн для зниження ваги

Під час виконання програми, спрямованої на позбавлення від надлишкових жирових відкладень, важливо підтримувати постійно низький рівень цукру в крові. Це означає, що в раціоні харчування має бути присутня переважно білкова їжа. Міцелярний казеїн найкраще підходить на роль додаткового джерела протеїну в цей складний період життя організму.

Він забезпечує поставку у кров'яне русло амінокислот – основного джерела енергії для людини, яка хоче схуднути. На відміну від вуглеводів, ця сполука не призводить до перепадів вироблення інсуліну, а це значить, що жирова тканина не буде встигати відновлюватися і жир буде спалюватися значно швидше, ніж при дієті, що ґрунтується на вуглеводах.

Перейти до покупок

Відгуки про Міцелярний казеїн 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті