18.12.2018

Унікальні властивості концентрату сироваткового протеїну

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Унікальні властивості концентрату сироваткового протеїну
Сироватковий протеїн останнім часом став дуже популярною харчовою добавкою, якою користуються в основному спортсмени, а також ті, хто хоче підтримувати своє тіло в активному і здоровому стані. Це обумовлено тим, що даний препарат має цілу низку корисних властивостей.

Концентрат сироваткового протеїну містить велику кількість білків – 80-85% в складі сучасних препаратів, вироблених за новітніми технологіями. Завдяки цьому, а також своїй практично 100% засвоюваності, він вважається кращим джерелом натурального білка для людини. Для його отримання молочну сироватку обробляють одним з наступних високотехнологічних методів: мікрофільтрації, ультрафільтрації, іонообмінним способом і зворотним осмосом.

Ця добавка здатна швидко активізувати м'язи, покращити обмін речовин і позитивно впливає на ріст і підтримку м'язової маси. Крім цього, вона підвищує кількість глікогену в м'язових клітинах, а також сприяє синтезу дуже корисного для організму антиоксиданту глутатіону, який не лише бере участь у виведенні з тканин всіх відпрацьованих і шкідливих продуктів, але і підвищує вироблення лімфоцитів, тим самим впливаючи на зміцнення імунітету.  
Сироватковий білок складається з 65% бета-лактоглобуліну, 25% альфа-лактоглобуліну, 8% молочного альбуміну і 1-2% імуноглобуліну. Такий його склад обумовлює, крім чисто спортивного, ще й терапевтичне застосування даного препарату. Проведені дослідження довели, що він ефективний як допоміжний засіб для лікування цукрового діабету, серцевих захворювань (допомагає знизити рівень «поганого» холестерину), запалень суглобів і навіть онкологічних захворювань.

Причому це повністю натуральний препарат, вироблений з побічного продукту сирного виробництва без додавання хімії. І приймати його можуть навіть ті, хто дотримується вегетаріанської дієти.

Унікальні властивості концентрату сироваткового протеїну багато провідних спортсменів з успіхом випробували на собі. Адже тільки з його допомогою можна максимально швидко поповнити запас білків після роботи в спортзалі або перед відповідальними змаганнями. Більшість тренерів і лікарів рекомендують вживати цей препарат не пізніше, ніж за 30-60 хвилин до початку важкого тренування або змагання. А в якості добавки, що відновлює в організмі необхідну кількість білків і амінокислот, протеїн можна приймати відразу ж після тренувань, як тільки ви відновите нормальну частоту пульсу. Поки ви відпочиваєте, він буде допомагати вашим м'язам ставати більш рельєфними і пружними.
І ще одна перевага даного концентрату – він дешевше, ніж його "побратим", ізолят протеїну. Випускається він не тільки у вигляді порошку для приготування коктейлів, але також у вигляді протеїнових батончиків. Так що будь-який атлет знайде для себе найзручніший та смачний варіант.
Перейти до покупок

Відгуки про Унікальні властивості концентрату сироваткового протеїну 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті