18.12.2018

Що таке гейнери

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Що таке гейнери

Гейнер: незамінний супутник на шляху до ідеального тіла

Чи реально уявити результативну спортивне життя без спеціального харчування? Відповідь на це запитання очевидна, адже їжа і різні добавки мають величезний вплив на формування здорового і красивого тіла атлета. Гейнер – той популярний продукт, на якому базується активний ріст м'язової маси. Його можуть плутати з протеїном, називати шкідливою хімією або ж марною тратою фінансів. Як діє горезвісний гейнер, і за що його люблять і поважають більшість початківців бодібілдерів і професійних спортсменів?

Склад гейнера

Гейнер – це спеціальна харчова добавка для спортсменів, що складається з натурального білка і вуглеводів. Їх пропорція становить приблизно 50 на 50, але найчастіше перебільшують вуглеводи. Подібна суміш оперативно і без шкоди збільшує м'язову масу. Все це відбувається завдяки різним за складністю вуглеводів з різним глікемічним індексом. Це сприяє виникненню в організмі більшої кількості енергії і створює потрібний запас глікогену в м'язових тканинах. Крім цього, в багатьох гейнерах міститься протеїн або ж цілий їх комплекс: цей компонент дає спортсмену амінокислоти, які допомагають швидко відновитися після важкого тренування.

Як правильно приймати гейнер?

Ідеальний час для прийняття даної добавки – під час відпочинку після тренування, коли витрачено безліч білків та вуглеводів в організмі. Відповідно, в такому випадку гейнер здатний повернути всі витрачені сили, привести м'язову тканину в тонус і припинити процес катаболізму. А ось якщо наситити себе препаратом до фізичних вправ, можна займатися набагато інтенсивніше і довше: в організм надходить велика кількість вуглеводів, які необхідно спалити. При цьому білок робить свою найкращу справу – нарощує м'язову масу.

Переваги гейнера

Кожен компонент спеціалізованого спортивного харчування має свої плюси і мінуси. Але це добавка, абсолютно універсальна, вона підходить практично всім і, при правильному застосуванні, не має побічних ефектів. Які ж її головні переваги?
  • Відновлює всю необхідну енергію після тренування і знищує почуття втоми;
  • Кардинально збільшує кількість амінокислот в організмі ;
  • Ефективний засіб для підвищення енергії всередині самих клітин, які здатні оперативно відновити весь м'язовий тонус;
  • Без проблем збільшує м'язову масу на цілих 2-8 кг на місяць; 
  • Гейнери з корисними компонентами (креатином, вітамінами і т.д.), здатні відновити загальне здоров'я всього організму і підвищити імунітет;
  • Не має ніяких протипоказань! При правильному застосуванні навіть люди, схильні до повноти, зможуть домогтися швидких і потрібних результатів, незважаючи на високий вміст вуглеводів в даній харчовій добавці.

Які гейнери стали популярними?

В першу чергу, не варто забувати про те, що даний препарат – не заміна всієї вашої дієти і не чарівна паличка, яка без особливих зусиль зліпить ідеальні м'язи на тілі. До вживання будь-якого спортивного харчування, а особливого такого висококалорійного, як гейнер, потрібно підходити грамотно. Для початку варто вибрати перевірений бренд, щоб не стати жертвою неякісного товару і не нашкодити самому дорогоцінному – здоров'ю. Професійні атлети і фахівці нашого інтернет-магазину Bcaa.ua віддають перевагу відомим світовим маркам, таким як: Optimum Nutrition , Biotech , Scitec Nutrition , Biotech , Weider , BSN , Universal Nutrition , Olimp Labs , Activlab , Ultimate Nutrition , Muscle Tech , Gaspari Nutrition , Dymatize Nutrition і інші. Бажано вибирати ті гейнери, чий склад оснащений додатковими корисними мінералами і вітамінами. Вірний вибір і правильне дозування обов'язково допоможуть в короткі терміни добитися кращих результатів в побудові свого ідеального тіла.

Також Ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців, які допоможуть Вам підібрати гейнер або спортивне харчування , яке ідеально підійде саме Вам, спираючись на Ваші параметри і потреби.

Звертайтеся, завжди раді допомогти!

Корисне відео про спортивне харчування, наборі м'язової маси і гейнерах:

Інші корисні статті:         

Перейти до покупок

Відгуки про Що таке гейнери 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті