27.03.2019

Передтренувальні комплекси Аргінін

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Передтренувальні комплекси Аргінін
У гонитві за красивим рельєфним тілом спортсмени знаходять нові способи і інструменти досягнення поставленої мети. Протеїнові коктейлі, спеціальні харчові добавки і комплекси призначені для прискоренного отримання видимих ​​результатів і підвищення ефективності тренувань.

Для отримання спортивного тіла і накачаних м'язів достатньо інтенсивних тренувань і спортивних коктейлів. Зовсім інше питання — це професійний бодібілдинг, який вимагає виснажливих щоденних навантажень, збалансованого харчування, сушки тіла та інших процесів великого спорту. У раціон професійного бодібілдера обов'язково повинні входити спеціальні передтренувальні  комплекси, що дозволяють значно збільшити витривалість, фізичну силу і концентрацію спортсмена на тренуванні. Цю суміш можна також вживати і простим спортсменам для підвищення ефекту від тренувань.

Для чого потрібен аргінін

Передтренувальні комплекси — це суміші окису азоту для спорту і спортивних добавок. Завдяки унікальному збалансованому складу, активні енергетичні речовини дозволяють значно швидше побачити прогрес від тренувань.

До їх складу може входити різна кількість амінокислот. Різний склад суміші дозволяє робити акцент на різні цілі. Але найбільше визнання серед професійних спортсменів отримав комплекс з аргініном.

Аргінін — це головний носій азоту в організмі, і безпосередній учасник процесу збільшення м'язової маси. По'єднання помірних фізичних навантажень і вживання добавок з аргініном — це вірний шлях до зменшення жирової маси, і отримання спортивного тіла.

Крім поліпшення фізичної форми, комплекси з аргініном також сприяють загоєнню травм, очищенню організму від шлаків, і покращують еректильну функцію у спортсменів.

Всесвітнє визнання аргінінових комплексів прийшло з доказом натуральності цієї добавки. Він синтезується в організмі людини, але в дуже малих дозах. Його можна зустріти в сирі, сирі, м'ясі, горіхах — основних продуктах збалансованого харчування для спорту.

Способи прийому аргініну

Приймати комплекси з аргініном слід за 15-30 хвилин до тренування на голодний шлунок. Це обумовлено тим, що до складу комплексу входять досить крихкі за складом елементи, що руйнуються в шлунку. Прискорення розпаду, яке дає їжа, значно знижує дієвість комплексу та погіршує результат від прийому.

Передтренувальний комплекс з аргініном бажано змішати з водою або соком, уникаючи молочних продуктів.

Після інтенсивного тренування бажано відновити м'язи і логічно завершити заняття спортом коктейлем із післятренувального комплексу та води.
Перейти до покупок

Відгуки про Передтренувальні комплекси Аргінін 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті