08.02.2019

Правдиво про жироспалювання

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Правдиво про жироспалювання

Зайва вага. Постійний супутник більшості населення планети. Що тут вдієш. Фізіологія людини. Організм, початково, запрограмований на накопичення жирку "про запас". Пригадайте свої відчуття з дитинства. З'їж цукерку - іншу, а краще шоколадний «Гуллівер» і так настрій піднімається, літати хочеться. Але, на жаль, не довго. Через хвилин десять з'являється підозріле відчуття млявості, нудьги і бажання хапнути знову що небудь зефіроподібне, щоб продовжити кайф. Так то ж ми діти були. Нам було не до ваги і фігури. Хоча зустрічалися і серед однолітків толстячки і помпушки. Та й організм росте, поблажливо пробачаючи нам, огріхи в харчуванні. Ну гаразд. Відволікся. Говорю думку далі.  Суть в чому. Людині на добу (маю на увазі денний час, плюс сон) потрібна певна кількість калорій, які ми отримуємо зі з'їденої їжі. Вони використовуються, як бензин у авто, для підтримання енергетичного запасу організму. Ось ми і їмо. Що не так? Запитаєте ви. Та нічого, власне. Їжте на здоров'я. Тільки от набрати денні калорії, для прикладу візьмемо 2500 ккал, можна, ум'явши п'ять довгих «Снікерсів» або відро яблук. Користі ніякої, а жир в проблемних зонах гарантований. Є аксіома, яку треба знати: переважати в раціоні повинна білкова їжа, вуглеводи комплексної "структури", що довго перетравлюються, типу каші різні.

Якщо і з'їсти цукерку (коли "дах" зносить), то тільки після білкового прийому їжі. Білок трохи пригальмує миттєве всмоктування швидкого цукру з цукерки в кров. Знову у вас питання? А при чому тут цукор і його потрапляння в кровотік? У відповіді і є весь фокус накоплення жиру і, власне, жироспалювання. Людині потрібна енергія. В основному вона береться (якщо правильно) із з'їдених вуглеводів. Вони розпадаються в стравоході на глюкозу, а глюкоза перетворюється в глікоген. Це і є «бензин» преміум класу. Глікоген зберігається на «заправці» - в печінці, а також в «каністрах» - м'язових клітинах і кров'яному руслі. Ви ходите, дихаєте, розмовляєте, в туалеті сидите, пардон, а весь цей час «бензин» витрачається. Спочатку з "каністр", потім вже із печінкової "заправки", викачується помалу. Чи помічали, коли підлогу у всій квартирі помиєте, потім пил, потім ще щось .. години 2-3 без їжі і перерви? Втома підступала, бажання схопити, що на очі попадеться і запити охолонувшим чаєм. Все це і означає, що паливо для всієї цієї роботи вже сильно вичерпалося з "каністр", а може і з печінки. І запаси глікогену виснажені. Його треба "залити". З'їсти вуглеводи, але правильні, про які я вище розповідав. Вони повільно, але впевнено будуть вивільняти глюкозу в кров, конвертуючи її в «бензин» - глікоген, поки «заправка» в печінці не наповниться, а потім завантажить всі "каністри"- ( м'язи і кров'яне русло). Акцентую вашу увагу, на слові "ПОВІЛЬНО". Бо якщо, ви з'їсте швидкі (прості цукри) типу солодощі, чи то пиріжок з маком, бісквіт, курага, фініки, шоколад і т.п., то заправка паливом (глікогеном) відбудеться "ШВИДКО". Але користь вам це не принесе. І ось чому.

Пам'ятаєте, спочатку, був вступ про цукерки і дитинство? Так ось. Підшлункова залоза (знаходиться в находиться в лівому підребер'ї та відчуває дискомфорт, коли ви зловживаєте алкоголем та поїдаєте всяку погань, коротше кажучи, працюєте на туалет), виробляє унікальний гормон-інсулін.

Саме він регулює кількість цукру (глюкози) в крові і саме різке підвищення рівня цього гормону в кров'яному руслі людини, веде до уповільнення процесу жироспалювання!!!!!

Чим вище рівень цукру в крові, тим гірше людині. Він – розпадається на частини. В повному розумінні слова. Ноги гниють (тромбофлебіт, закупорка вен), суглоби деформуються. Про зайву вагу тут навіть не кажу. Чим частіше ви будете «смикати» взад-вперед вашу підшлункову залозу, закидаючи в рот солодке, шалено підриваючи рівень інсуліну до небес, щоб відразу опустити його назад (якщо не їсти солодке годинами поспіль, що ще гірше), тим більше шансів, що ви виведете її з робочого стану назавжди, захворівши на цукровий діабет, коли інсулін взагалі перестає вироблятися.

Коли стоїть завдання скинути зайвий (шкідливий, що скорочує життя) жир або просто привести себе в пристойну форму, удосконаливши рельєф тіла, треба знати те, про що я написав. А далі:

 • з'їдати щодня трохи менше калорій, ніж витрачаєте;
 • перевагу віддавати білковій їжі з салатами;
 • вуглеводи тільки комплексні (каші, чорний хліб);
 • разова порція вуглеводів повинна уміщатися на долоні (40 грамів);
 • їсти кожні дві години, щоб уникнути коливання рівня інсуліну в крові;
 • пити 2-3 літри на добу води без газу з соком лимона;
 • вуглеводи їсти до 16.00;
 • фрукти звести до пів яблука в день (налягайте на САЛАТИ з оливковою олією);
 • тренуйтеся три рази на тиждень для підтримки високого рівня метаболізму (обміну речовин);
 • приймайте два, три рази на день L карнітин, для поліпшення транспортування жирних кислот в мітохондрії (своєрідні енергетичні заводи) клітин для переробки в енергію;
 • приймайте жироспалювачі, для контролю за апетитом, підвищення температури тіла (термогенеза), дії на рецептори організму, які блокують спалювання жиру;

Ффу-х! Начебто на сьогодні все. Будьте здорові і молоді, душею і тілом!

Дякуємо за терпіння і до зустрічі. Михалич.

Перейти до покупок

Відгуки про Правдиво про жироспалювання 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті