USP Labs

Фільтри
Код товару: 22071
Anabolic Pump 90 капсул
Використовуючи енергію інсуліну і їжі, сприяє прискоренню натурального росту м'язів.
USP Labs США
Використовуючи енергію інсуліну і їжі, сприяє прискоренню натурального росту м'язів.
USP Labs
Код товару: 26228
Modern BCAA+ 8.93 грамів ( пробник )
Новий, інноваційний комплекс амінокислот BCAA.
USP Labs США,  в порошку
Новий, інноваційний комплекс амінокислот BCAA.
USP Labs
Код товару: 32881
USP Labs, Jack3d, 250 g
USP Labs США,  в порошку,  250 грам

USP Labs спортивне харчування

Компанія USPLabs була створена в США у 90-х роках минулого століття. Команда молодих вчених поставила собі завдання створити спортивне харчування з натуральної сировини, яке буде ефективно на 200 %. Успіх бренду у глибинному вивченні фізіології людини та впливі на неї рослинних сполук, а також у усвідомленій відмові від синтетичних компонентів.

Переваги спортивного харчування USP LABS

Спортивне харчування від USPLabs – це безпечні добавки преміум класу на рослинній основі. Якісну сировину отримують шляхом вилучення діючих речовин із рослин, для чого налагоджено тісне співробітництво з індійськими вченими. На всіх стадіях створення продукції використовується сучасне обладнання, випуск кожного нового товару передує копітка дослідницька робота. Доступна ціна продукції – це бонус до її високої якості та ефективності. Робота компанії була неодноразово відзначена міжнародними нагородами та користується заслуженою довірою споживачів.

Кращі товари УСП лабс

Асортимент спортивних добавок USPLabs не дуже великий, але кожен продукт унікальний і заслуговує на особливу увагу. Продукція бренду є лідером продажів на американському ринку спорту, широко відома у всьому світі. USPLabs на думку професійних спортсменів – це найкраще поєднання ціна/якість.

На даний момент атлетам доступний повний спектр найбільш затребуваних продуктів:

  • запатентовані вітамінні комплекси, спрямовані на відновлення кісткової тканини та зміцнення кісток, які допомагають попереджати проблеми розтягування зв'язок;
  • передтренувальні комплекси, а також напої для тренувань та відновлення сил після фізичних навантажень;
  • амінокислоти для відновлення після тренувань та збереження м'язів «у сушінні»;
  • тестостеронові бустери;
  • антикатаболічні комплекси без глютену та цукру;
  • білкові суміші, що дозволяє швидше досягти поставленої мети;
  • жироспалювачі нового покоління, які допомагають розігнати метаболізм та збільшити працездатність.

У лінійці немає продуктів із простими складами. Використовуються лише дієві формули для максимального досягнення поставлених завдань.

Як замовити продукцію USP LABS

У віртуальному каталозі інтернет-магазину BCAA.UA представлено продукцію бренду USP LABS, яку можна замовити за вигідною ціною з доставкою по всій Україні. На сайті завжди є актуальні ціни, вся продукція в наявності. Для своїх клієнтів ми відкрили роздрібні магазини, відвідавши які можна придбати багато корисних товарів для спортсменів.

Ми співпрацюємо з великими постачальниками, що дає змогу заощадити на посередницьких послугах та запропонувати клієнтам найкращі ціни. Якісне спортивне харчування УспЛабс у Києві – це доступно!