30.06.2019

Раціон харчування з включенням сироваткового протеїну

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Раціон харчування з включенням сироваткового протеїну
Сироватковий протеїн є сумішшю декількох видів білків тваринного походження. Сучасні технології тільки протягом останнього десятиліття дали вченим можливість синтезувати з молочної сироватки біологічно активні компоненти. Це дозволило значно здешевити процес отримання протеїну і налагодити його промислове виробництво. Залежно від того, як і з чого виділяють цей білок, його склад і кількісне співвідношення нутрієнтів (води, жирів, лактози, мінеральних речовин і власне протеїну) можуть дещо змінюватись.

Найбільш вагомою перевагою протеїну є його здатність контролювати вагу, збільшуючи м'язову масу і скорочуючи обсяги жирових відкладень. Крім того, він зміцнює імунну систему завдяки активізації вироблення антиоксиданту глутатіону, а також сприяє підтримці оптимального рівня глюкози в крові. А тим, хто дотримується вегетаріанського харчування, сироватковий протеїн рекомендується в якості джерела незамінних білкових амінокислот.

Таким чином, протеїн корисний не тільки для спортсменів, які активно тренуються але і для людей самих різних професій і різного віку. Тільки кількість його прийому, зрозуміло, має в кожному випадку коригуватися окремо.

Відповідно до проведених досліджень, підтримка достатнього рівня глутатіону в крові дозволяє уникнути такого неприємного явища у спортсменів, як синдром перетренованості. Також було відмічено, що сироватковий протеїн позитивно впливає на результативність в спорті, покращуючи силові показники і підвищуючи загальну витривалість.

Для того, щоб зберегти своє здоров'я, зменшити надмірну вагу і поліпшити роботу імунної системи, достатньо добової дози в 20-25 г. Для професійних атлетів, особливо в напружені періоди підготовки до змагань, ця доза може бути істотно збільшена і складати 40-50 г на добу. Спортсмени, основною спеціалізацією яких є підняття великої ваги, повинні вживати не менше 1,5 г протеїну на кожен кілограм своєї власної ваги. Такої кількості буде достатньо для підтримки білкового балансу в тканинах, а також для прискорення відновлення м'язів після інтенсивного силового навантаження.

Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна підібрати різні форми протеїнових добавок. Вони випускаються у вигляді готових напоїв, розчинних порошків або батончиків. протеїнові коктейлі можна пити безпосередньо після тренувань, а порошки добре розчиняються в молоці, соці або простій воді. Протеїнові батончики можна вживати в якості легкого перекусу між головними прийомами їжі, а також перед сном разом з кефіром або йогуртом.

У будь-якому випадку ви можете обрати для себе найбільш прийнятний і зручний варіант додавання корисної протеїнової добавки до свого добового раціону.
Перейти до покупок

Відгуки про Раціон харчування з включенням сироваткового протеїну 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті