23.08.2018

Натуральна добавка Креатин

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Натуральна добавка Креатин
Для отримання красивого, рельєфного тіла одних занять спортом недостатньо. Спортивне й пластичне тіло — це синтез збалансованого харчування, інтенсивних тренувань і якісних спортивних добавок. Поряд з багатьма такими добавками загальне визнання заслужив креатин, як найкраще та найефективніше рішення при наборі м'язової маси.

Креатин, по своїй суті, повністю натуральний продукт, який є в кожному організмі. Виробляючись печінкою і нирками, ця речовина забезпечує наш організм енергією. Але при інтенсивних фізичних навантаженнях власного креатину виробляється недостатньо. На допомогу приходить однойменна природна добавка. Завдяки своїй природності, це один з небагатьох елементів спортивного харчування, який вважається повністю безпечним. Підтвердженням нешкідливості для організму є його активне використання в різних авторитетних спортивних організаціях.

Види креатину

Креатин — це джерело енергії в м'язах. Простою мовою, чим більше його в м'язах, тим інтенсивніше і витриваліше вони можуть працювати.

Як і у більшості спортивних добавок, існує безліч його різновидів. Вони відрізняються за складом і видом, за призначенням, за виробником та навіть за якістю. Серед цього розмаїття дуже важливо підібрати оптимальну саме для вас добавку. Неправильний вибір може призвести не тільки до порушення функціонування організму, але і до погіршенням стану м'язів.

Найоптимальнішим видом креатину вважається той, який на 99,5% складається з безпосередньо креатину. Висока концентрація речовини забезпечує легке транспортування корисних елементів до м'язів і мінімальні продукти розпаду.

Дуже часто спортсмени-аматори починають з найдоступніших видів — порошковий моногідрат. Цей вид добавки досить ефективний, особливо якщо приймати його у вигляді спортивного коктейлю з додаванням гейнера, протеїнів та рідини.

Проте більш ефективним вважається креатин в капсулах. Завдяки своїй формі, капсули швидше доносять речовину до організму, мінімізуючи його втрати при транспортуванні. Але капсульний коштує дорожче ніж порошковий варіант.

Відмінність креатину від інших добавок

Відмінність креатину від інших добавок полягає в тому, що цей елемент необхідний абсолютно всім людям. Але спортсмени при щоденних великих силових й аеробних навантаженнях, повинні поповнювати його запас до і після кожного тренування. Креатинову добавку (2-5 г на день) можна включати до складу протеїнових коктейлів, вживати в чистому і розбавленому вигляді. Форма прийому не важлива, величезну роль відіграє регулярність прийому.

Винятковість його, як спортивної добавки, полягає в абсолютній нешкідливості. Але все ж креатин не рекомендується вживати при астмі або алергії. Розпочинати вживання слід тільки після консультації з лікарем.
Перейти до покупок

Відгуки про Натуральна добавка Креатин 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті