23.12.2017

Як вибрати рукавички для фітнесу і силових тренувань

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Як вибрати рукавички для фітнесу і силових тренувань
Як і багато спортивних аксесуарів, рукавички для тренувань мають як прихильників, так і противників. Деякі спортсмени не можуть уявити ні дня без цих помічників, інші ж називають рукавички "захистом для ніженок". До якого класу себе зарахувати - вирішувати вам, але врахуйте, що рукавички для занять спортом — це не просто прикраса. Це важливий інструмент досягнення мети.

Навіщо потрібні рукавички для фітнесу?

Звісно, естетика під час занять спортом — це теж важливий пункт власне для самомотивації. Потужні і міцні рукавички можуть виділяти професійного спортсмена.

Основне призначення — це збереження здоров'я атлета. Маленький шматочок тканини,   який щільно облягає зап'ястя, є обов'язковим атрибутом кожного, хто тренується в спортзалі і турбується про своє тіло.
  • Рукавички захищають шкіру долонь від мозолів;
  • Рукавички оберігають зап'ястя від перенапруги;
  • Аксесуар знижує тиск спортивного інвентарю на долоню.
Як бачите, спортивні рукавички здатні звести нанівець більшість професійних травм і захворювань. На жаль, не всі аксесуари однаково корисні.

Які рукавички краще обрати?

Як ми вже говорили, по спортивному одязі можна дізнатися ставлення спортсмена до свого хобі. У тому числі і по рукавичках. Умовно, захист для рук, представлений ​​на сучасному ринку спортивних товарів, ділиться на кілька видів. Основою класифікації є   рівень захисту, якість тканини, використання новітніх розробок
  • аматорські;
  • для силових занять;
  • професійні.
Підбирати рукавички для тренувань необхідно з оглядкою на вид спорту, що практикується. Наприклад, для занять фітнесом або аеробікою підійдуть звичайні «аматорські» рукавички. Вони виготовляються зі шкіри та надійно захищають долоні від гантель.

Якщо ж ви любитель «тяжа» і не уявляєте своє тренування без штанги, гир та підтягувань, то варто звернути увагу на рукавички з позначкою "для силових тренувань". Їх характерна риса — це двошарова натуральна шкіра і м'яка підкладка, яка захищає долоні від мозолів і грубих утворень. Додатково, рукавички для тяжа оснащені системою потовідводу і провітрюванням. Тобто руки атлета завжди будуть сухими, що зробить тренування комфортним.
Для «гуру» спорту розроблені професійні рукавички, як правило, при їх пошитті використовують новітні технології для фіксації зап'ястя та збереження зовнішнього вигляду виробу після багаторазового прання.

Параметри, які необхідні для вибору рукавичок

Першим критерієм є розмір долоні. Дізнатися його досить просто — досить виміряти найширше місце (на початку пальців) в 2 станах — з прямою долонею, і зігнутими пальцями. Отримане число варто порівняти з загальноприйнятою таблицею розмірів.

Також варто пам'ятати, що куплені рукавички не повинні стискати долоню. Вони мають щільно прилягати до неї і не сковувати рухів.
Перейти до покупок

Відгуки про Як вибрати рукавички для фітнесу і силових тренувань 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті