18.12.2018

Як вибрати ефективний жироспалювач

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Як вибрати ефективний жироспалювач
Для того щоб домогтися успіхів у фітнесі або бодібілдингу, багатьом спортсменам доводиться використовувати такі препарати, як жироспалювачі . Вони покликані допомогти позбавитися від зайвої ваги, отримавши міцне струнке тіло і рельєфні м'язи.

Принцип дії цих спортивних добавок полягає в поліпшенні клітинного метаболізму, скорочення кількості простих вуглеводів, що всмоктуються кишечником з продуктів харчування і зниження апетиту. Вони також блокують побудову нових жирових клітин і сприяють виведенню з організму і спалюванню вже наявних жирових відкладень.

Ці препарати можна розділити на кілька типів за принципом їх дії.

Термогенні добавки підсилюють обмін речовин за рахунок деякого підвищення температури тіла, також пригнічують надмірний апетит. Вони стимулюють використання організмом як « палива » для енерго- і теплозбереження власних запасів підшкірного жиру.

Препарати, засновані на стимуляції щитовидної залози, містять натуральний йод, а також фенілаланін, тирозин і інші речовини, що активізують її роботу.

Метаболізатори орієнтовані саме на спалювання організмом жирових відкладень. Нутрієнт карнітин є одним з найпотужніших метаболізаторів, він присутній у складі багатьох жироспалювачів і особливо ефективний при постійних тренуваннях.

Ліпотропні препарати впливають безпосередньо на травні ферменти, обмежуючи або повністю блокуючи всмоктування в кров жирів і вуглеводів. Відмінний результат дає їх використання поряд з термогенними добавками.

Жироспалювачі часто містять аноретікі – спеціальні речовини, що пригнічують надмірний апетит, в результаті чого зменшуються денні порції харчування, а відсутні калорії організм знову-таки змушений брати з вже наявних в його розпорядженні запасів.

У складі багатьох лінійок спортивного харчування різні типи жироспалювачів комбінуються для посилення фізіотерапевтичного ефекту. Кращі і популярні виробники за якістю свого товару стежать дуже строго. Уважно вивчіть склад продукту на етикетці і ні в якому разі не купуйте несертифікований або підпільний товар "з рук", інакше ви ризикуєте власним здоров'ям.

Приймають препарат курсами, зазвичай тривають 1 місяць, з наступною перервою в 2-3 тижні. Строго дотримуйтесь рекомендованої добової дозі і не перевищуйте норму, інакше замість передбачуваного результату ви можете отримати непередбачувану реакцію свого організму.

Збираючись придбати жироспалювач, незайвим буде проконсультуватися з лікаремм, оскільки деякі препарати мають в своєму складі компоненти, небажані при наявності деяких захворювань. Крім того, жоден жироспалювач не буде ефективним, якщо його прийом не відбувається на тлі інтенсивних фізичних навантажень і деяких змін раціону харчування.
Перейти до покупок

Відгуки про Як вибрати ефективний жироспалювач 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті