18.12.2018

Як приймати жироспалювачі

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Як приймати жироспалювачі

Заради чого більший відсоток людей починає активно займатися спортом? В першу чергу, головна мета - це корекція фігури і підтримання здорового самопочуття та зовнішнього вигляду. Особливо це стосується дівчат, адже для жіночої половини людства привабливе, спортивне тіло – заповітна мрія. Спортивне харчування подбало і про це, створивши спеціальні жироспалювачі , які здатні значно прискорити активний процес схуднення. Але тільки в тому випадку, якщо приймати їх правильно.

Спортивні жирозпалювачі вважаються одними з найбільш популярних препаратів, які мають дуже високий рівень продажів по всьому світу. Це пов'язано з тим, що проблема зайвої ваги на сьогоднішній день є досить актуальною серед людей, і вони намагаються всіма можливими способами відшукати швидке і ефективне рішення. Такі добавки, потрапляючи в людський організм, запускають певні процеси, в результаті яких людина втрачає надлишкову кількість жиру і помітно покращує свій зовнішній вигляд. Вони існують трьох видів.

Як приймати термогенні жироспалювачі

До складу цього виду входять такі діючі компоненти, як синефрин, кофеїн і гуарана, Еводіамін, витяжка з кайенського перцю, екстракт зеленого чаю і ін. Суть впливу цих речовин в наступному: вони прискорюють обмін речовин, підвищуючи температуру тіла. Активно впливають збудливо на центральну нервову систему, посилюючи концентрацію і швидкість мислення; збільшують працездатність, витривалість і тривалість занять спортом. Так само в цю категорію входять речовини, що стимулюють роботу щитовидної залози: дійодотірозін, йодотірозін, L-тирозин. Зі спортивних термогенних добавок широко поширені такі найменування: Yellow Subs Extreme, Animal Cuts , lipo 6rx , Hydroxycut Hardcore X, Magnum Heat Accelerated.

В більшості своїй термогенні жироспалювачі приймають 2 рази на день. Вранці на голодний шлунок – 1а доза, потім через 15-30 хвилин сніданок. У другій половині дня вживається друга доза. Найкращий ефект буде, якщо приймати препарат за півгодини до тренування. Залежно від складу препарату і кількості активних речовин в одній капсулі, дозування може коливатися від 1 до 8 капсул в день. Протипоказані термогенні препарати людям, із захворюваннями серця і нирок, які страждають від гіпертонії; вагітним і годуючим жінкам. Тривалість курсу не повинна перевищувати 12 тижнів.

Прийом ліпотропних жироспалювачів

Ліпотропні жіроспалювачі– спеціальні добавки, в складі яких такі речовини, як: холін, інозитол, метіонін,L-карнітин, пиколинат хрому. Вони сприяють прискоренню розпаду жирів в організмі за рахунок перетворення їх в енергію, нормалізують рівень інсуліну, допомагають роботі печінки.

Ліпотропікі приймаються практично також, як і термогенікі – з ранку на голодний шлунок з великим стаканом води і в другій половині дня, бажано перед тренуванням. На сон вони не впливають, тому їх можна приймати пізніше 17 годин. Найпоширеніший ліпотропних жироспалювач– L-карнітин. Рекомендована доза L-карнітину від 1 грама в день. Найбільший ефект надає при прийомі за тридцять хвилин до тренування.

Правильне вживання блокаторів жиру

Основна складова цієї речовини – хітозан. Він зв'язує жири до надходять з їжею, перешкоджаючи їх всмоктуванню, і виводить з організму. Таку добавку потрібно приймати за 10-15 хвилин до прийому їжі. Але не частіше ніж один раз на день, інакше розлад і порушення роботи шлунково-кишкового тракту забезпечено. Серед аптечних препаратів подібним дією володіє ксеникал. Серед спортивних добавок – ANTI FAT Performance.

Не забувайте про те, що якщо ви ніколи раніше не приймали подібні сильнодіючі добавки, то вам необхідно перед застосуванням їх обов'язково проконсультуватися з лікарем, здати необхідні аналізи. Жироспалювачі, звичайно, є чарівною мікстурою для всіх, хто бажає схуднути. Але тренування і збалансоване харчування ніхто не відміняв. Тільки в комплексі всіх необхідних заходів ви отримаєте швидкий і стабільний результат разом з відмінним здоров'ям.

Перейти до покупок

Відгуки про Як приймати жироспалювачі 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті