03.07.2018

Креатин моногідрат як приймати

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
Креатин моногідрат як приймати

Останнім часом креатин моногідрат викликає прихильність до себе не тільки від бодібілдерів, але і від дослідників сфери харчування. Через свою високу ефективність і популярність існує величезна кількість різних авторських методик, часто експериментальних. Тому багато хто використовує його в самих різних кількостях і дозуваннях, що швидше принесе велику шкоду здоров'ю, ніж створить гарні рельєфні м'язи. Як же правильно приймати креатин моногідрат?

Інструкції, які включені до даної добавки, найчастіше розповідають про універсальний прийом продукту, проте він не підходить всім підряд, оскільки наші організми індивідуальні. Правильне дозування не залежить від того, в якій формі ви хочете вживати добавку креатин моногідрат. Він буває в рідкому вигляді, порошковому або ж випускається в спеціальних капсулах. Отже, які ж оптимальні схеми прийому препарату існують на даний момент?

Креатин моногідрат: вживаємо без завантаження

Перед покупкою продукту перше правило, якого потрібно обов'язково дотримуватися: організм здатний засвоювати близько 50 мг на один кілограм тіла. Підвищувати дозу немає сенсу, оскільки продукт просто виводиться разом із сечею. Виходячи з цього, кожен день можна вживати до 6 грамів креатину моногідрату. В тренувальні дні для більшої витривалості і результативності добавку слід вживати разом з протеїновим коктейлем, амінокислотами або ж гейнером. Курс прийому не повинен перевищувати два місяці, після чого потрібно зробити перерву на місяць і, в разі необхідності, повторити прийом.

Час і кількість разів прийому зазвичай призначається індивідуально фахівцем або ж лікарем. Не варто забувати про те, що разом з кожним випадком вживання креатину моногідрату потрібно випивати не менше склянки води або соку, щоб не порушити природний водний баланс в організмі.

Прийому креатину із завантаженням

Завантаження – це активне наповнення організму необхідною речовиною при інтенсивних тренуваннях. Доза значно збільшується до 20 грамів на добу. Оптимальний варіант прийому: це 4 рази на день по 5 грамів продукту. Завантаження повинне тривати не більше тижня: цього терміну цілком достатньо, щоб наситити м'язові клітини потрібною дозою креатину. Після режиму завантаження дозу потрібно знизити до 3 грамів, щоб підтримувати баланс. Але це не обов'язково, оскільки найчастіше необхідний рівень речовини в організмі не спадає близько трьох місяців. Даний режим – дуже зручний і результативний, але має ризик побічних ефектів.

Інші корисні статті:

Перейти до покупок

Відгуки про Креатин моногідрат як приймати 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті