22.04.2017

Гейнери для швидкого набору маси

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Гейнери для швидкого набору маси

Гейнер – це вид спортивного харчування, який використовується для забезпечення організму енергією і швидкого набору м'язової маси. Зазвичай до складу гейнера входить 60-80% вуглеводів і 15-25% протеїну. Ретельно підібрані компоненти добавки швидко засвоюються, дають можливість збільшити мускулатуру і досягти бажаних спортивних результатів.

Як діє гейнер?

В раціоні спортсмена добавка виконує наступні функції:

  • допомагає наростити м'язову масу людям худорлявої статури. Спортсмени з швидким метаболізмом часто скаржаться на те, що навіть тривалі виснажливі тренування не дають ніякого результату, і не допомагають отримати бажаний м'язовий рельєф. За рахунок гейнера легко підвищити загальну калорійність раціону, забезпечивши організм саме тими речовинами, які потрібні для ефективного росту м'язів;
  • підтримує спортивний режим харчування. Якщо ви не встигаєте нормально пообідати серед робочого дня, приготування гейнера займе лічені секунди. Достатньо всього лише додати порошок в шейкер, розмішати – і корисна повноцінна їжа перед вами. Зрозуміло, користуватися таким прийомом щодня день не варто. Але одноразово утамувати відчуття голоду спортивним харчуванням краще, ніж бігти в найближчий McDonald's;
  • допомагає легко контролювати калорійність раціону і баланс корисних речовин;
  • дає можливість швидко відновитися після інтенсивного тренування, і забезпечує організм необхідними нутрієнтами;
  • зберігає м'язовий рельєф при збільшенні ваги – ростуть саме м'язи, а не жировий прошарок.

Гейнер особливо необхідний пауерліфтерам, бодібілдерам і важкоатлетам, адже при частих виснажливих тренуваннях компенсувати всі необхідні організму речовини за допомогою звичайного раціону просто неможливо.

Як обрати і вживати гейнер?

Склад спортивного харчування – це перше, на що треба звертати увагу. Якщо в ньому зазначено велику кількість цукру або менше 15% протеїну, від такої добавки бажано утриматися. Також в хороший продукт зазвичай входить сироватковий або мультикомплексний протеїн. Соєвий, як правило, дешевше, але якість добавки при цьому гірше.
Багато виробників збагачують свою продукцію додатковими нутрієнтами – вітамінно-мінеральними комплексами, креатином, амінокислотами. Важливе значення має L-глютамін, який не лише прискорює регенерацію м'язової тканини, а й активізує роботу імунної системи. Купувати спортивне харчування потрібно тільки в спеціалізованому надійному магазині. Гейнер невідомого бренду, куплений в невеликих торгових точках і кіосках, часто виявляється низькопробною підробкою.

 кількість добової норми гейнера

Рекомендована щоденна доза добавки складає приблизно 80-200 грамів, і залежить від наступних чинників:

  • інтенсивності та регулярності тренувань;
  • способу життя;
  • звичайного раціону і режиму харчування;
  • початкової маси тіла спортсмена.

Не варто приймати всю добову дозу за один раз, краще розділити її на кілька прийомів. Найбільший ефект надає гейнер, випитий перед тренуванням, і через годину-півтори після неї. Важливо пам'ятати, що надмірна кількість такого спортхарча сприяє зростанню не м'язової, а жирової тканини. Якщо ж вага стоїть на місці, це означає, що дозування добавки можна сміливо збільшити.
Гейнер треба розчинити в шейкері з допомогою будь-якої рідини. Найбільш популярним варіантом є молоко – воно додає коктейлю харчової цінності і робить його приємним на смак. Також зверніть увагу на кисломолочні продукти: кефір, ряжанку або рідкий йогурт з нейтральним смаком. А ось пакетовані соки і лимонади використовувати не рекомендується. Допускається комбінація гейнера з іншими харчовими добавками – креатином, протеїном, амінокислотними комплексами та іншими.
Якщо з якихось причин ви призупинили заняття спортом, вживання гейнера також потрібно тимчасово скасувати до відновлення тренувань. Це необхідно для того, щоб не набрати зайву вагу.

Рейтинг ТОП-5 кращого гейнера для набору м'язової маси

На нашому сайті представлений тільки кращі гейнери, але завдяки вашим відгукам, ми визначили 5 топових товарів, які можна купити у нас на сайті:

1). TRUE-MASS 1200 4650 грамів

2). MUSCLE JUICE 6000 грамів

3). Serious Mass (No Sugar Added) 5420 грамів 

4). Mass Effect Gainer 5986 грамів

5) . ФОРТМАССА 3000 - 4000 грамів

Перейти до покупок

Відгуки про Гейнери для швидкого набору маси 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті