18.12.2018
5 1

Протеїни. Необхідність або надмірність

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Протеїни. Необхідність або надмірність

Чесно кажучи, ще не зустрічав магазинів, що продають спортивне харчування, в яких би не було на полицях протеїну, та ще й в широкому асортименті. Напрошується простий, як ложка, висновок - цей товар популярний і добре продається. Але знову ж, подивившись на ціни, аж ніякне "дитячі", часто початківець та шанувальник здорового способу життя замислюється, на чому можна заощадити і чи не можна обійтися без цього продукту? Посміхаєтеся, знаючи заздалегідь відповідь - "не можна"? Помилочка вийшла. Можна і обійтися, виявляється.

Поясню по простому. Як я вже говорив в паралельних статтях, щоб мати непоганий м'язовий корсет, потрібно з'їдати 2г білка на один кг ваги тіла. В принципі, за рахунок продуктів, що містять білок це питання можна вирішити. Скласти собі меню і варіювати його періодично, щоб - не приїдалося і в горлі не застрявало. Ми так і робили в далеких вісімдесятих, коли не було вибору пити протеїн або не пити. Але уявіть собі такий розпорядок дня, до речі, майже для всіх звичайний. Ви весь час працюєте, зайняті, вільного часу ніколи немає. Ну хіба що на тренування. В офісі спокушають то кавою з печивом, то смачними "зразами" зажареними до коричневої шкірочки, або стійким запахом з фастфуду на букву "М". І ви ... Не витримуєте і понеслась ...

Адже не кожен з нас може кожні 2-2,5 години вживати правильну білкову їжу. Готувати її звечора, так по лотках розпихати. А літо настане? Де цю піраміду лотків зберігати? Ось! Це я вас плавно підвів до наступного висновку. Протеїни, різні за походженням, за способом   виготовлення, за смаком і запахом саме для того і створені, щоб позбавити вас від цього "головного болю", а саме: казеїн, сироватковий протеїн, ізолят, гідролізат, яєчний, молочний, рисовий, соєвий і т.д .


Вранці поснідали, як слід. Обід, по вашому меню - в лоток. Дві порції протеїну в різні шейкери. Буде ще крутіше, якщо вони будуть з різними смаками. Припустимо - полуниця і шоколад. Дві години попрацювали, порцію водою розбавили, випили і ви на висоті. У вас свій, ясний вам алгоритм дій. Через дві години-обід. А у вас - "золотий фонд", власний "чудо" лоток з правильною їжею. Далі, через дві години знову "бахнули" порцію протеїну, а там вже і кінець робочого дня, додому або тренування. А ви - в "повному протеїні"!

Це я одну сюжетну лінію обіграв . Згоден, досить затратно (ще й в двох різних смаках згадав). Але навіть якщо, залишити одну порцію протеїну в день, то тоді інші правила гри починаються. Тут на ринг виходять знамениті своєю корисністю, амінокислоти BCAA. Справа в тому, що протеїн вживається не тільки для вашого комфорту в харчуванні. Це звичайно теж. Сучасна людина розпещена і харчуватися довгий час дієтичною не "зашкваренною" їжею їй важко. А ось після тренування... Якщо ви на низьковуглеводній   дієті, то вам особливо необхідно контролювати метаболічні процеси в своєму організмі. І без порції BCAA і потім протеїну після тренування вам не обійтися! Це - аксіома. Просто треба запам'ятати, як "два на два - чотири". Якщо "підкачуєтесь", не схильні до ожиріння, то півпорції, так саме півпорції, якісного гейнера , типу Sireous Mass від Optimum Nutrition і порція BCAA, прийняті після тренування, навіть без протеїну, цілком задовольнять ваші потреби.

Тренуйтеся! Спорт - це життя!

З міцним рукостисканням і до зустрічі в ефірі! Михалич.

Перейти до покупок

Відгуки про Протеїни. Необхідність або надмірність 1

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Хороша стаття, у відмінному гумористичному стилі=) І я повністю згоден з автором. Так тримати!)

Інші корисні статті