17.07.2019

Рекомендації щодо застосування Caffeine

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Рекомендації щодо застосування Caffeine

Кофеїн – це потужний і ефективний стимулятор центральної нервової системи. Ця речовина міститься в багатьох натуральних рослинних продуктах, однак найбільша його кількість знаходиться в квасолі, какао-бобах, гуарані, кавових зернах і листі чайного куща.

Дія цього енергетика прекрасно знайома кожному. Кофеїн активізує пам'ять і прискорює розумові процеси, підсилює концентрацію уваги, дає заряд бадьорості, усуває сонливість і навіть підвищує лібідо. Але не тільки ці властивості зробили Caffeine добавкою, вельми популярною серед атлетів, що активно тренуються.

Перш за все, кофеїн здатний істотно підвищувати ефективність тренувань за рахунок посилення витривалості спортсмена. Приплив енергії дозволяє займатися довше і продуктивніше, не відчуваючи втоми. Посилення серцевої діяльності і порушення дихальних центрів сприяє активізації працездатності.

Не менш важливим є також позитивний вплив цього стимулятора на процес зростання м'язової маси. Причому він однаково впливає на найрізноманітніші групи м'язів, тому підходить при навантаженнях різних видів – аеробного, анаеробного, кардіо навантаження і т.п. Всупереч поширеній думці, кофеїн практично не підвищує тиск у здорової людини, яка не страждає на гіпертонію. Це можливо завдяки тому, що під впливом цієї речовини розширюються кровоносні судини.

Кофеїн відомий і своїми жироспалюючими властивостями. Він прискорює всі обмінні і окисні процеси в організмі, а також здатний пригнічувати апетит за рахунок вироблення катехоламінів. Крім того, було відмічено, що ця сполука сприяє термогенезу. В результаті посилюється клітинний метаболізм, активніше спалюються калорії і зменшуються жирові відкладення.

Кофеїн входить до складу багатьох спортивних добавок і передтренувальних комплексів. Прийом даного препарату рекомендується перед будь-якими силовими навантаженнями, приблизно за 30-60 хвилин до тренування. Одноразова доза визначається особливостями організму і індивідуальною чутливістю до даного препарату. Тому починати прийом краще з порції в 100 мг.

Середня доза дорівнює приблизно 200 мг, однак при систематичному вживанні кофеїну може виникнути звикання до нього. Тому для отримання необхідного ефекту добову дозу можна при необхідності збільшити в два-три рази. У цьому випадку інтервал між прийомом Caffeine повинен становити не менше трьох годин.

Також не рекомендується спортсменам вживати дану добавку в вечірній час, оскільки це може порушити нормальний сон. Найбільш пізнім повинен бути прийом Caffeine за чотири години до нічного відпочинку, якщо тільки ви не плануєте всю ніч запалювати на вечірці. Медики радять також під час прийому цього стимулятора утриматися від вживання звичайної кави або міцного чаю, щоб не створювати зайвого навантаження на серцево-судинну систему.

Перейти до покупок

Відгуки про Рекомендації щодо застосування Caffeine 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті