18.12.2018

Все про казеїновий протеїн

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Все про казеїновий протеїн
Казеїновий протеїн по праву вважається одним з найбільш важливих компонентів спортивного харчування . Цей продукт має займати особливе місце в раціоні кожного атлета, націленого на серйозний спортивний результат. Випускається казеїн у вигляді порошку і повністю натуральний, оскільки проводиться без використання хімічних компонентів і термообробки.
 
Саме слово « казеїн » походить від латинської назви сиру. Казеїн є одним з основних білкових складових звичайного молока. Коли молоко скисає, казеїн ферментує і випадає в осад; в результаті виходить те, що ми називаємо сиром. Таким чином, саме в цей кисломолочний продукт міститься найбільша кількість казеїну.

Казеїновий протеїн відноситься до « довготривалих » джерел білка – найважливішого матеріалу для будівництва клітин. Утворений під впливом шлункової кислоти коагулянт перетравлюється в шлунку і всмоктується досить довго, сприяючи повільному, але неухильному зростанню рівня амінокислот в плазмі крові.

У цьому і полягає основна відмінність казеїнового протеїну від сироваткового, який засвоюється в кілька разів швидше. Такий тривалий антикатаболический ефект робить казеїн найбільш оптимальним білком для нечастого прийому добавок, наприклад, перед сном. Цей препарат може протягом всієї ночі забезпечувати організм амінокислотами і азотом.

Ще однією позитивною властивістю цього нутрієнта є те, що він здатний пригнічувати апетит, що розігрався, дозволяючи спортсмену не відчувати себе голодним протягом тривалого часу. Тому при спалюванні жирів в період сушіння дана добавка надасть спортсмену неоціненну допомогу. А як бонус казеїн ще й перешкоджає пошкодженню м'язових волокон. Крім того, він необхідний всім тим, хто бореться із зайвою вагою, оскільки в його складі міститься зовсім незначна кількість жирів (близько 1,5%).

Казеїновий протеїн не має протипоказань. При наборі м'язової маси його доцільно приймати один раз в день перед сном в кількості 40 г. Для тих, що худнуть кількість денних прийомів може бути збільшено до 2-3, проте в цьому випадку доза коригується відповідно і становить 20-30 м
 
Розчиняють даний препарат у воді або в молоці, можна використовувати шейкер або міксер. Якщо вам не до душі сирний смак, його можна урізноманітнити, додавши в коктейль ложечку какао, фруктовий сироп або ванільний цукор. Не забудьте тільки врахувати калорійність цих продуктів при розрахунку добового раціону.

Для посилення анаболічного ефекту казеїн часто комбінують в складі спортивних добавок з сироватковим протеїном в поєднанні 1: 2.   Спостереження над спортсменами показали, що при комплексному застосуванні цих добавок збільшення м'язової маси відбувається в два рази швидше, ніж в тих групах, де атлети приймали тільки один з видів протеїну .
Перейти до покупок

Відгуки про Все про казеїновий протеїн 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті