18.12.2018

Що таке жироспалювачі

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
Що таке жироспалювачі

Навряд чи знайдеться людина, яка байдуже ставиться до появи зайвого жиру в своєму організмі. Особливо якщо вона займається спортом і в її цілі входить красива, підтягнута, сильна фігура. Є відмінний спосіб прискорити цей процес і істотно збільшити ефективність і продуктивність тренувань. Мова йде про спортивне харчування, а зокрема про жироспалювачі, які помітно збільшують продуктивність будь-якого тренування, особливо того, що спрямовано на схуднення.

Жироспалювачі відносяться до числа спортивних харчових добавок, які сприяють поліпшенню результатів тренувань і допомагають позбавлятися від зайвого жиру, використовуючи його в якості додаткового джерела енергії. Важливою деталлю, яку необхідно враховувати перед початком прийому жироспалювачів з метою схуднути, є їх принцип дії. Запам'ятайте, що будь-яка спортивна харчова добавка, яка використовується спортсменами, не матиме абсолютно ніякого ефекту без якісних і ретельно спланованих тренувань.

Склад жироспалювача

Ефективність жироспалювачів безпосередньо залежить від складу. Компоненти, що входять до нього, впливають на процеси, що відбуваються в організмі, і активно сприяють схудненню. Склад цих добавок може змінюватися, але основними його компонентами вважаються екстракти таких рослин, як гуарана, чайне дерево, мате, апельсин і кульбаба. Досить часто в складі зустрічаються холін і кофеїн. З вітамінів можна виділити вітаміни групи В. Також в складі жироспалювачів нерідко присутній L-карнітин, омега-3, хітозан, тирамін, бромелаїн та інші речовини, що сприяють зниженню ваги.

Як слід вживати жироспалювачі

Щоб жироспалювачі надали бажаний ефект, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій по їх прийому, в іншому випадку, ви не отримаєте очікуваного результату, і ваша вага залишиться колишньою, або навіть збільшиться. Перед тим, як приступити до вживання жироспалювача, слід переглянути свій раціон і, при необхідності, внести в нього відповідні зміни. Щоб харчова добавка почала діяти, обмежте кількість добової норми споживаних калорій, відмовтеся від мучного, солодкого і жирного, а також намагайтеся не переїдати.

Як працюють жироспалювачі

 Щоб розібратися, як саме жироспалювачі впливають на роботу і стан організму, розглянемо докладніше принцип їх дії. Кожен з компонентів певним чином діє на організм, саме тому, вони бувають декількох видів. Основна мета даної харчової добавки – це транспортування жирів, наявних в організмі, і їх виведення з нього безпечним і природнім шляхом. Вживання жироспалювача сприяє нормалізації і поліпшенню обмінних процесів, що відбуваються в організмі, а також блокує синтез жирів, що містяться в продуктах харчування. Також в процесі прийому відмінно знижується рівень засвоєння вуглеводів, які є основною причиною зайвої ваги, а також зайвих жирів, які перетворюються в надлишкову вагу. Під час тренування з організму виводиться зайва рідина, що сприяє схудненню.

Важливим є вплив даної спортивної харчової добавки на апетит. При регулярному вживанні жироспалювачів, апетит пригнічується, і ваші порції зменшуються до потрібних розмірів, що допомагає уникнути переїдання.

Правила прийому жироспалювачів

Щоб жироспалювачі надали бажаний ефект, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій по їх прийому. Не слід вживати одночасно жироспалювачі та продукти, що мають у складі кофеїн. Оскільки це підвищує дозу кофеїну в крові, що може обернутися головним болем і дестабілізацією тиску;

  • Стежити за добовою калорійністю раціону харчування;
  • Термогеники потрібно приймати вранці в комплексі з амінокислотами, які оберігають м'язи від руйнувань;
  • Ліпотропні речовини краще приймати вранці або перед тренуванням, проте не більше 1-2 разів на день.
  • Жироспалювачі слід приймати курсом в 2-3 тижні, після чого дати організму «відпочити» протягом 7 днів.

Якщо не дотримуючись правил, ви не отримаєте очікуваного результату, і ваш вага залишиться колишньою, або навіть збільшиться. Перед тим, як приступити до вживання жироспалювача, слід переглянути свій раціон і, при необхідності, внести в нього відповідні зміни. Щоб харчова добавка почала діяти, обмежте кількість добової норми споживаних калорій, відмовтеся від мучного, солодкого і жирного, а також намагайтеся не переїдати.

Кращі жироспалювачі - рейтинг

1) Lipo 6 Black від бренду Nutrex

2) Super Fat Burner від Biotech

3) Animal Cuts , виготовлений Universal Nutrition

4 ) Hyper Shred від BSN

5) CPh Asia Black від виробника Cloma Pharma

Перейти до покупок

Відгуки про Що таке жироспалювачі 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті